Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie, zapiąć pasy i zgasić papierosy. Go go go The Reds :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A my znowu w plecy  :(. Pięknie Barca gra… motywacja jest, woli walki i chęci do gry nie można piłkarzom odmówić, ale zawsze musimy dostać jakąś głupią kontrę i cały wysiłek idzie na zmarnowanie. Linia defensywna wymaga pilnych wzmocnień  :unsure:. No nic… mam nadzieję, że w drugiej połowie Blaugrana odrobią straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Cztery bramki Villarreal i zwycięstwo Barcy 3:2  :). Mamy fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

alves pocisnal, nie trawie goscia ale to mu sie udalo :)

 

Też się uśmiałem. Gość ma klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja! 70 minut do końca a Monachium musi strzelić 4 gole. Co wyrabia dziś obrona Bayernu to szkoda pisać...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, teraz już 5 (gdy pisałem było 0-2), a gdyby Ronaldo trafił z kilkudziesięciu metrów to i 6 ;). Każda strata Bayernu to prawie że okazja bramkowa a Neuer po raz drugi wybija byle jak...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentator na koniec pierwszej połowy powiedział, że Bayern jest w stanie wrócić.

Ciekawe gdzie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze… niech Niemcy zrzędzą, to Guardiola wróci do Barcy, bo to jest jego klub. Poza tym, już za tydzień wszystkim malkontentom będzie głupio, bo Real przegra i odpadnie z LM.

:lol:

 

Ja nie płaczę. Poza tym, to nie był sarkazm. Naprawdę uważam, że Real przegra we wtorek z Bayernem.

:lol:  :lol:  :lol:

 

Rozumiem, że nawiązujesz do dyskusji o Roleksie ?. Mój podpis (ludzie z poczuciem humoru zrozumieją) jest najlepszym podsumowaniem tamtej bezsensownej wymiany zdań. Później zresztą koledzy trochę się próbowali zrehabilitować w innych wątkach, ale uważam że nie ma już sensu wracać do tamtej rozmowy. Niczemu ani nikomu to nie służy. A co do Barcy... jestem ich kibicem więc co mam pisać ?. Zawsze będę im życzył zwycięstwa. Życzę też zwycięstwa Bayernowi, bo (jako kibic Barcy) chciałbym, aby Guardiola ze swoim sztabem szkoleniowym, którego część stanowią Katalończycy, odniósł sukces. Poza tym, każdej drużynie która mierzy się z Realem życzę zwycięstwa.

:P  :P  :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widowisko psuje mi trochę z jednej strony chamstwo z drugiej udawactwo. Mandżukicz prowokuje od początku, Ribery policzkuje a Di Maria "kładzie emfazę". Szkoda, że tak dobry mecz nie moze się bez tego obejść. Mam nadzieję na dużą dawkę emocji w drugiej połowie. Bayern musi zaatakować chociażby dla swoich kibiców.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna lekcja dla Niemców, którzy prawie byli uważani za bogów przez media, kibiców itd.

Lekcja pokory się przyda każdemu.

Dla mnie wynik idealny, bo Bayern jest na ostatnim miejscu w moim klubowym rankingu, lekko wyprzedzając Legię :) a Real na drugim biegunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

magik glupio Ci teraz?  :-) formula 4.0 heheh a wlasciwie 5.0

 

Masz rację… pomyliłem się… po raz pierwszy od 1977 roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację… pomyliłem się… po raz pierwszy od 1977 roku :P.

Można to chyba podciągnąć pod świecką tradycję, nie wypadało Ci przecież jako zwolennikowi Barcelony pisać, że Real wygra.

 

Mój przyjaciel jest zagorzałym fanem Realu i bardzo przeżywał ten mecz, tyle lat czekał na finał, że nawet ja się cieszę, chociaż nie interesuję się piłką.

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację… pomyliłem się… po raz pierwszy od 1977 roku :P

Jak Kolega wcześniej napisał ... "płacz mała płacz"  :lol:

Wychodzi nienawiść do Realu, tylko dlatego bo kibicujesz Barcelonie  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jak Kolega wcześniej napisał ... "płacz mała płacz"   :lol:

Wychodzi nienawiść do Realu, tylko dlatego bo kibicujesz Barcelonie   :unsure:

 

Dobra, dobra… zobaczymy co fani Realu powiedzą 18 maja. Wtedy nawet w Madrycie zaśpiewają…

 

Blaugrana al vent, un crit valent

tenim un nom, el sap tothom

Barca, Barca, Baaarca !!!

 

A nie sorry, to po katalońsku :)… w każdym razie macie teraz 6 punktów straty do Atletico i mecz zaległy. Jak Real wygra wszystko, Atletico również (nie licząc ostatniej kolejki), to kibice Realu będą życzyli FCB zwycięstwa w ostatnim meczu, bo wtedy Real wygra La Liga.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, dobra… zobaczymy co fani Realu powiedzą 18 maja. Wtedy nawet w Madrycie zaśpiewają…

 

Blaugrana al vent, un crit valent

tenim un nom, el sap tothom

Barca, Barca, Baaarca !!!

 

A nie sorry, to po katalońsku :)… w każdym razie macie teraz 6 punktów straty do Atletico i mecz zaległy. Jak Real wygra wszystko, Atletico również (nie licząc ostatniej kolejki), to kibice Realu będą życzyli FCB zwycięstwa w ostatnim meczu, bo wtedy Real wygra La Liga.

jezeli atleti wygraja 2 przyszle kolejki to moga przegrac w ostatniej z barca i i tak zostana mistrzem, prawde mowiac real ma juz marne szanse na mistrzostwo, barca tym bardziej. ale jesli atletico straciloby punkty to pewnie, bede kibicowac barcelonie w 38 kolejce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna lekcja dla Niemców, którzy prawie byli uważani za bogów przez media, kibiców itd.

Lekcja pokory się przyda każdemu.

 

Interesujesz sie piłką nożna czy tylko cytujesz nagłówki z Onetu ?? 

Oglądałeś Bayern w zeszłym sezonie i w tym do momentu zdobycia mistrzostwa ?? 

 

 

 

Co do meczu to Real jest w gazie a Bayern niestety w głębokim kryzysie i strasznie nieskuteczny.

180 minut bez strzelonej bramki mówi samo za siebie. 

Gratulacje dla kibiców Realu bo miło się ogląda drużyne która w tak konsekwentny sposób zrealizowała taktykę w dwumeczu.

 

Bardzo ciekawy finał się zapowiada bez względu na to kto jutro awansuje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

jezeli atleti wygraja 2 przyszle kolejki to moga przegrac w ostatniej z barca i i tak zostana mistrzem, prawde mowiac real ma juz marne szanse na mistrzostwo, barca tym bardziej. ale jesli atletico straciloby punkty to pewnie, bede kibicowac barcelonie w 38 kolejce :)

 

Oglądam ostatnio wszystkie mecze Los Colchoneros licząc na to, że coś zawalą. Niestety na rozwałce mają jeszcze Levante i Malagę czyli drużynę z 11 i 13 miejsca. Teoretycznie powinni dać radę, ale może jakiś remis im się przytrafi ?. Choć to takie mocno życzeniowe, bo Barca nie ma szans na wygranie La Liga. Real jest teraz w gazie. No a poza tym… nie jest powiedziane co odwali jeszcze moja Barca. W ostatnim meczu większą krzywdę zrobili sobie sami piłkarze Villarreal, bo ofensywę Barcy dopadła niemoc. Choć szczerze dodam, że po pierwszej połowie byłem z nich dumny. Naprawdę widać było, że zależy im na zagraniu dobrego meczu, bardzo się starali. Brakuje tylko tej przysłowiowej kropki nad i. Niestety ten sezon można spisać na straty. Kolejny chyba też nie będzie lepszy jeżeli Martino zostanie. Słyszałem, że podobno Luis Enrique ma go zastąpić - byłoby świetnie. Prowadził już przecież Barcę B no a poza tym to były piłkarz Dumy Katalonii. Niestety wcześniej grał dla Realu, ale odkupił swoje winy więc ma wybaczone  :P. Myślę, że Zubi i Bartomeu mogliby jeszcze rozważyć dogadanie się z Frankiem Rijkaardem.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.