Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Już raz się sami poniżyli z Celtic i się nie zakwalifikowali. Jak teraz nie przejdą do fazy grupowej to przebiją swoje dotychczasowe "osiągnięcie"... Po prostu muszą- nie ma innej opcji.

Poniżyli to Celtic - piłkarsko, zbłaźnili się działacze

Poniżyli to Celtic - piłkarsko, zbłaźnili się działacze

Przecież oczywiste, że chodziło mi o Legię jako całość, klub. Bo co zrobili na boisku piłkarze wszyscy widzieli.

Jeśli Gonzalo Higuain jest wart 90mln euro to ile warci są Messi, Cristiano, Neymar czy inny Lewandowski? 500mln? Higuain jest obecnie najlepszym napastnikiem we Włoszech, ale tylko z powodu braku innych napastników w tym kraju. 

+ ligę włoską oczywiście mam na myśli

Higuain w tej formie jaką prezentuje jest oczywiście za CRM i Messim,ale na napewno na poziomie Lewego czy Neymara ,podziwiałem go w poprzednim sezonie a ogladałem chyba wszystkie mecze Napoli na Eleven jaki miał przegląd pola ,drybling i balans plus strzał za pola karnego , dla mnie absolutny top w dodatku 35 bramek w poprzednim sezonie nie bierze się z nikąd patrzac jak sie gra we Wloszech i porównując do 18 bramek drugiego sfrzelca Dybali ,super transfer, cen nie komentuje bo są dla mnie chore czy to 90 za Higuaina czy 100 za Pogbe czy 18 za Zielińskiego który fakt ma świetny zryw i balans ale ludzie nie 18mln,no ale obecny trener Napoli Sari go uwielbia i widzi w nim wielką gwiazdę - oby ;)

Swoją drogą, dosyć słuszny był komentarz któregoś z dziennikarzy telewizyjnych, który przytaczając słowa Milika, że przeszedł on do klubu z wielkimi tradycjami, etc. powiedział, że Milik raczej odszedł z klubu o dużo większych tradycjach. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Swoją drogą, dosyć słuszny był komentarz któregoś z dziennikarzy telewizyjnych, który przytaczając słowa Milika, że przeszedł on do klubu z wielkimi tradycjami, etc. powiedział, że Milik raczej odszedł z klubu o dużo większych tradycjach. ;)

Ja ciekaw jestem na kogo czeka koszulka z numerem 9 w tym klubie ;) 

Zapinamy pasy i włączamy Eleven! :)

??????

Only Fools Do Not Fear The Sea

@ecipeci- Ja wiem, że generacja wychowanków pokroju Becks'a, braci Neville itd. już pewnie się nie przytrafi ale Pogba, zwłaszcza za ta kasę mi się nie podoba. Ja bym w ogóle wolał kogoś innego. Kompletnie mnie nie przekonuje. Obym się mylił i zamknął mi usta swoją grą.

??????

Community Shield- MU- Leicester ;)

Edited by Krygo

Zgadza się... Ja wszedłem na stronę Eleven, żeby wykupić pakiet, a tu zdziwko i mam za friko :D

Głodny jestem piłki, żyłka mi pęka. Kapucha w składzie ?

No co Ty. Ani jego, ani Wasyla nie ma w meczowej 18

Edited by Krygo

Wasyl ma przejebane w zasadzie, ten zulus Morgan noe do wygryzienia a i Huth ostoja defensywy, zatrzymali go bo robi team spirit. Jako ciekawosta, na statku na którym aktualnie pływam, podróżuje regularnie dziadek Schmeichel :) Zawsze na niebiesko, głuchy jak pień. Nie wiedziałem dopóki nie poznałem, że to Polak.

Hmm. Zawsze myślałem, że tylko dziadka miał Polaka. Jedna z ikon MU. Jak on kończył w sumie gre w United ja zaczynałem im kibicować.

EDIT: Lingard wspiął sie na wyżyny umiejętności :D

Edited by Krygo

Hmm. Zawsze myślałem, że tylko dziadka miał Polaka. Jedna z ikon MU. Jak on kończył w sumie gre w United ja zaczynałem im kibicować.

EDIT: Lingard wspiął sie na wyżyny umiejętności :D

No dziadek, jego dziadek z nami jeździ.

Tak w międzyczasie wpadło:

asTZfqn.png

A byłoby 3x fajniej gdyby Zagłębie nie zremisowało w czwartek :(

Jest forma :P

Edited by Krygo

:D Bramka to jedyne co pokazał w sumie, ale jak ma strzelać decydujące gole to może lunatykować na boisku jak dla mnie.