Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No trochę Real nas postraszył na początku drugiej połowy. Gdyby Twoja ekipa była bardziej skuteczna, to moja Barca miałaby duży problem. Valverde popisał się jednak doskonałą zmianą wprowadzając Semedo na boisko i przesuwając Roberto wyżej do linii pomocy. Super mecz. Visca el Barca! :D

Jednak to wynik idzie w świat... A ten wynik jaki jest, każdy widzi... No nic, Lewis pewnie dziś po raz 5 zostanie Mistrzem Świata F1, więc ta niedziela nie jest jeszcze stracona :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jednak to wynik idzie w świat... A ten wynik jaki jest, każdy widzi... No nic, Lewis pewnie dziś po raz 5 zostanie Mistrzem Świata F1, więc ta niedziela nie jest jeszcze stracona :-)

 

Przynajmniej zgadzamy się w temacie F1, bo też kibicuję Hamiltonowi. :) Przy okazji, zapowiada się dzisiaj interesujący wyścig, bo podobno ma padać deszcz. Może być więc bardziej ciekawie niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Przynajmniej zgadzamy się w temacie F1, bo też kibicuję Hamiltonowi. :) Przy okazji, zapowiada się dzisiaj interesujący wyścig, bo podobno ma padać deszcz. Może być więc bardziej ciekawie niż zwykle.

Jak będzie padać, to o Lewisa tym bardziej jestem spokojny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje w Monaco.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co grubszą niespodzianką... Crvena jest nieobliczalna, a Brugia nie wygrała meczu w grupie od 2005 roku... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co mecz, to hit o 21ej, az glupieje co paczec, wiec bedzie to BVB

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Monaco gra tragicznie od dłuższego czasu, a na belgradzką gwiazdę nikt by raczej złamanego grosza nie postawił. Ja oglądam Napoli-PSG ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve jacy frajerzy hahaha. Nie było czego zbierać z United, a tu dwa dzwony :D

Edit: Tomek  coś długo się zbierałem do napisania :P A Rash fatalnie... Szkoda. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by pomyśleć, że koledzy z nadchodzącej Superligi musieli sobie trochę pomóc, żeby czasem jakaś Valencia nie awansowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję. A dokąd zmierza piłka - dobrze wiadomo, niestety... Nie chcę Ci jednak mącić radości, przypomniały Ci się pewnie lata 90. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję. A dokąd zmierza piłka - dobrze wiadomo, niestety... Nie chcę Ci jednak mącić radości, przypomniały Ci się pewnie lata 90. :)

 

Mi też od dłuższego czasu nie podoba się to jak zmienia się piłka, ale co poradzę... Ale, żeby Juventus miałby oddawać pewny awans...  :) Zobacz to:

 

https://youtube.com/watch?v=rX1qGR4GtWc

 

To są dopiero jaja. Jednak nie widziałem jeszcze wszystkiego w piłce. Oklaski dla "sędziego" i jeszcze większe dla mendy bez honoru co zwie się Sterling. Tu trzeba się od razu przyznać... WSTYD. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprd Reus sam nam i piach.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprd Reus sam nam i piach.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Dobry mecz :)

Wyniku szkoda ale mimo wszystko trochę lepsza postawa Bayernu cieszy...szkoda tego spalonego w końcówce ;)

Brawo Twoi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz :)

Wyniku szkoda ale mimo wszystko trochę lepsza postawa Bayernu cieszy...szkoda tego spalonego w końcówce ;)

Brawo Twoi :)

Prawie kanape porąbałem nożem do masła, świetne widowisko. I mój kochany Rojsik..., dzieki za super mecz. W końcu żółte na wierzchu, a BVB zyskalo dzis nowego kibica - 18dniowego Tymona :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo

 

Dziś Twoje derby :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.