Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kibiców (fanów nawet) AC Milan, bo widziałem, że kilku tu jest - czy będzie jakaś kolaboracja z OFF-White czy to tylko sponsoringowa zajawka i piłkarze robią za wieszaki stokowych produktów? W oficjalnym sklepie Mediolańczyków tylko Puma w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bomberka bomba! 😮

Alarmuj gdybyś dostał jakiś cynk pls/per favore :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valygaar napisał(-a):

Kurde, bomberka bomba! 😮

Alarmuj gdybyś dostał jakiś cynk pls/per favore :D

 

Kupić ci w sklepie jakby co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze byl preorder i chyba sie zmył 😕 Na stronie offa, jprdl normalnie Rolex-bis... 

 

Jeśli to nie byłby problem zobaczyć co jest dostępne, to bardzo proszę :)

Poza bomberką interesuje mnie coś z t-shirt/golf.

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to... Facet miał charakter i jak Kolega powyżej wspomniał świetnie ułożoną nogę, ale ten pieprzony rak nie dał za wygraną... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesław na aucie. Wywalają go, ponieważ... zrealizował wszystkie postawione przed nim zadania.  :D Zaraz... A może... A może te zadania były niewłaściwie sformułowane..? Czesław ma prawo być skonsternowany. Myśli pewnie: "Motyla noga! Awansowałem? Awansowałem! Miałem wyjść z grupy? Wyszedłem! WTF?!" I ma w tym rozumowaniu rację. Sęk w tym, że Mr Cezary Disco-Polo King zatrudnił faceta, który myśli i pracuje zero-jedynkowo i może nie jest najgorszym trenerem w Europie, ale do prowadzenia, a już na pewno ROZWIJANIA reprezentacji na miarę naszych "misiowych" ;) oczekiwań, nie nadaje się... Niestety, to nie wszystko. Nawet pobieżna analiza postawy i wypowiedzi panów piłkarzy i to, jak się one na przestrzeni czasu i ewoluowania współpracy z Michniewiczem zmieniały, wskazuje, że nie tylko w gabinetach prezesa i trenera mamy do czynienia z perfumowanym gównem...  :(


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi sportowcy to obecnie maskotki władzy …igrzyska dla mas, żeby masy nie doliczyły się ile do pierwszego brakuje…

A tu zonk, masy nie doceniły, a i Matołusz się wygłupił i naraził wizerunek rządu…potrzebny był kozioł ofiarny .

Ale poza tym kto zna odpowiedź na pytanie czy Czesław ma potencjał intelektualny żeby wymyślić kilka skutecznych schematów przy tych wykonawcach , z drugiej strony już wiadomo, że nie ma autorytetu więc i tak nic z tego by nie było…trener zagraniczny będzie miał autorytet ale czy będzie mu się chciało uczyć się intensywnie tych 40-50 piłkarzy żeby coś z nich złożyć? Bo przecież leśne dziady do spółki z niektórymi politykami będą dołki kopać…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na pewno mógł osiągnąć znacznie więcej, gdyby nie znane problemy. Przy okazji - nie wiedziałem, że Wisła miała kiedyś na koszulkach (bodaj jako pierwsza w Polsce!) taką reklamę:

 

406282409_wisa_alvorada.jpg.8a0066643110aa84e23c3279cd37aef8.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelego tak naprawdę nie pamiętam za dobrze z transmisji "live", bo miałem raptem niecałe 8 lat, kiedy kończył karierę w Cosmosie Nowy Jork. Ale legenda była potężna. Chociaż na podwórku właściwie nikt, podobnie, jak ja, nie oglądał Pelego "na żywo", każdy dzieciak wiedział, że to Bóg Futbolu i chciał być, jak on. Trochę później przyszła nieco większa "świadomość chwili obecnej" i marzenia przeniosły się na inne gwiazdy piłki... Nie było też Internetu, wideo, etc., więc... sporo się o piłce czytało - również książek. Czy był Największy..? Nie wiem. Ale trzykrotnie poprowadził Brazylię do tytułu mistrza świata...

 

pele-jovenet-retro.jpeg.f441928a2a91b54be5e389ddc9f63911.jpeg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś strasznie ujowa kumulacja ostatnio... Pamiętam jak za dzieciaka imponował mi będąc grającym trenerem Chelsea... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Vialli zawsze będzie przede wszystkim symbolem świetności Sampdorii, którą wtedy bardzo polubiłem i do dziś mi zostało, choć nie zostało już nic z samej świetności. Wtedy zaczynałem pasjonować się piłką. Obrazek z gumy Cin Cin z Viallim był jednym z najważniejszych w mojej niewielkiej kolekcji. Pamiętam pewne rozczarowanie, gdy odszedł do Juve i zaskoczenie jego nową fryzurą, wówczas jeszcze nie tak modną. TVP retransmitowała pierwszy mecz Viallego przeciw Sampdorii, było 1:1, a ja chyba pierwszy raz widziałem wtedy zmieniające się bandy reklamowe wokół boiska. W Juve jednak też oczywiście go lubiłem i miałem nawet w 1995 roku plakat z Piłki Nożnej Plus - niezbyt dobre ujęcie z pucharowego meczu z Eintrachtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość który nie umiał nazwać wojny wojną i był gotów grać na neutralnym terenie dostaje od ministra sportu nagrodę za „specjalną działalność w obliczu agresji…” Można chyba już mówić o PISowskiej szkole propagandy 🙈

8DC310F8-46BB-496A-B27C-A23DF3357910.jpeg

BF773B4D-039F-4BB4-AE5B-795AEBBEFF9D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co zrobił Neapol z Juventusem.... To był mecz!

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.