Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zginął w wypadku śmigłowca 14.06 ☹️☹️☹️

Screenshot_20260615-022355_Chrome.png

Miał 32 lata.

Mój młody bardzo go lubił.

Jeszcze o tym nie wie.

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zagrane 🙂 idzie lato.

 

 

 


Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Purcell & Sting 🙂

 

 

 

 

Edytowane przez GostRado

=> Joie de Vivre <=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To już potwierdzenie, że wracają w 2027😀

 

 

Edytowane przez kingcrimson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padre Guilherme w formie :) 

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś co mnie krańcowo wkurza. Jak tak dobry zespół i taka wyjątkowa wokalistka mogą mieć tylko 418 subów na YouTube. Ludzie pokazujcie gdzie się da, bo to coś co szkoda, by przepadło w niebycie. 
Lamia Sun ma potencjał na karierę nie tylko w skali Polski. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtórność i powtarzalność to jednak grzech pierworodny black metalu, którego reprezentantem jest Behemoth. 

 

 

Edytowane przez kingcrimson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 20 czerwca, a więc dziś mijają 43 lata od daty wydania tej oto płyty...

spacer.png

Debiut Lady Pank to dla mnie sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa i dużo świetnej muzyki. Nie ma na tej płycie słabego kawałka, a każdy z utworów składających się na debiut Lady Pank to hit. Petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kingcrimson napisał(-a):

Wtórność i powtarzalność to jednak grzech pierworodny black metalu, którego reprezentantem jest Behemoth. 

 

 

Zależy jak patrzysz bo dla twardogłowych Behemoth to już komercja i zdrada ideałów, poszli za daleko liczy się piwnica i prawdziwe ideały, nikt rewolucji nie oczekuje i rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza, krótka wymiana zdań z jednym z kolegów w wątku o malarstwie "zainspirowała" ;) mnie do sięgnięcia po album, którego nie słuchałem całe wieki. I zapomniałem, jaka to była świetna płyta.  :) 

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Zależy jak patrzysz bo dla twardogłowych Behemoth to już komercja i zdrada ideałów, poszli za daleko liczy się piwnica i prawdziwe ideały, nikt rewolucji nie oczekuje i rozwoju.

Faktem jest, że czasy rewolucji muzycznych minęły bezpowrotnie bez względu na gatunek muzyczny. Nergal wielokrotnie powtarza w wywiadach jakim to jest wolnym i bezkompromisowym artysta, a tak naprawdę tkwi w sidłach konwencji i komercji, bo dla niego na tym etapie kariery kluczowa jest  sprzedaż i klikalność. Dla mnie to jest obłuda godna polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, McIntosh napisał(-a):

Dziś 20 czerwca, a więc dziś mijają 43 lata od daty wydania tej oto płyty...

spacer.png

Debiut Lady Pank to dla mnie sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa i dużo świetnej muzyki. Nie ma na tej płycie słabego kawałka, a każdy z utworów składających się na debiut Lady Pank to hit. Petarda.

Faktycznie, to wyjątkowo udana płyta. Zero słabizn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.