Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wypust, brzmi obiecująco :]

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Dzisiaj 68 lat kończy Peter Hook, autor m.in. tych trzech numerków poniżej.  ;)

 

 

 

 

Ojej pierwszy i drugi stare dobre czasy 🤗🤗🤗

IMG_20240214_194249.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

A wczoraj 63 lata skończył Garfield. Tak, GARFIELD! PRAWDZIWY GARFIELD!!!  :D  ;)

 

 

 

 

 

Henry Lawrence Garfield 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teledyski ustawiłem w porządku od najstarszego do najnowszego - tak, żeby każdy głupi nawet widział, że grupa rozwija się systematycznie, stabilnie i we właściwym kierunku!  ;)

 

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pora na moje ukochane SBB na winylu z epoki😍

 

IMG_20240216_100337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Dziś pora na moje ukochane SBB na winylu z epoki😍

 

 

😍😍😍 Wyśmienita płyta. Po jej wysłuchaniu chyba każdy, niezależnie od talentu i wokalnych możliwości, nie może powstrzymać się od zaśpiewania słów:

z miłości jestem

z których krwi krew moja

Ja mam ją na wydaniu kompaktowym z kapitalną wersją "Toczy się koło historii" wśród utworów dodatkowych. W ostatnich kilku tygodniach słuchałem jej chyba z pięć albo sześć razy.

 

A dziś dwie rzeczy:

 

 

Udany projekt, z lżejszym, bardziej melodyjnym i przystępnym, ale jednak wyczuwalnym Toolowym pulsem.

 

I rzecz, która jest cenna dla miłośników kolorowych płyt:

 

 

Jest tu sporo cytatów z "Beat" i "Three of A Perfect Pair", ale też dużo poszerzania horyzontów - wszak Summers to inny temperament niż Adrian. Bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale trafiłeś!

Pierwszy APC to, jak dla mnie, najlepsza rzecz, jaką nagrał Maynard poza Toolem. Kupiłem ją jak tylko się ukazała. Aż się nie chce wierzyć, że to już 24 lata😀

Obie płyty Frippa i Summersa to ciekawe uzupełnienie kolorowej trylogii👍

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Piękna seria😍

P.s. Od dawna zastanawiam się dlaczego SBB nie miało nigdy wkładki w Teraz Rocku?🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność u mnie w mieście oglądać w 2018 roku podwójny koncert Lipy. Najpierw Lipali, a potem Illusion. Oba mi się podobały, ale myślę, że chyba Lipa bardziej czuje w dzisiejszych czasach swój nowszy projekt. Tak jak myślałem, że bardziej lubię Illusion to jak zebrali seta Lipali z najlepszych swoich kawałków to chyba Lipali jednak bardziej na żywo mi się podobało :)

Ale fakt, że Illusion to ogólnie zespół z mocniejszym uderzeniem niż Lipali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Admof napisał(-a):

Miałem przyjemność u mnie w mieście oglądać w 2018 roku podwójny koncert Lipy. Najpierw Lipali, a potem Illusion. Oba mi się podobały, ale myślę, że chyba Lipa bardziej czuje w dzisiejszych czasach swój nowszy projekt. Tak jak myślałem, że bardziej lubię Illusion to jak zebrali seta Lipali z najlepszych swoich kawałków to chyba Lipali jednak bardziej na żywo mi się podobało :)

Ale fakt, że Illusion to ogólnie zespół z mocniejszym uderzeniem niż Lipali...

Oba te  zespoły to już prawie podziemie. Lipa zawiesił Lipali bo nie widzi zapotrzebowania na tego typu granie. Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe no ale ja chyba jestem z innej epoki muzycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nawet nie wiedziałem, że zawiesił. Ale on żyje w dawnych czasach - grzmiał, że płyty się nie sprzedają i miał problem z wrzucaniem nagrań na spotify - niestety dzisiaj to życie muzyka to koncerty i merch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że te nowe czasy to muzyczna dobrze wypromowana tandeta, wiec ja pozostanę razem z nim w tych dawnych czasach, brzmi to jak narzekanie dziadresa ale co mnie to obchodzi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.