Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie kwiatki w biedrze po dwie dychy

8d119d120f040d7b3dfe5b473aeae6b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zapolować w biedrze, mi udało się wyrwać taką płytkę:1cc599cb7bd0b9eb7b7958f6bd03d594.jpg

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Takie kwiatki w biedrze po dwie dychy

Gratuluję płyty Leszka Możdżera, bo to kawał dobrej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś rocznica śmierci Kurta Cobaina...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podróba :P

 

To jest Patti Smith. Tu lepsza od jęczącego oryginalnego wykonawcy ;) :

PS. Coś w tym jest, że kobietom lepiej wychodzi zgłaszanie sympatii do ww :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rocznica śmierci Kurta Cobaina...

 

https://www.youtube.com/watch?v=vabnZ9-ex7o

Dzisiaj również rocznica śmierci kumpla Kurta... Layne Staley zmarł po przedawkowaniu narkotyków, z którymi walczył ponad 15 lat... Dwaj legendarni grandżowcy zmarli w ten sam dzień, przykre...

Grandżowcy mają jakąś tendencje do umierania w wiosnę, Kurt Cobain, Layne Staley, Andrew Wood, Chris Cornell :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scott Weiland podejrzanie długo się trzymał, chyba najbardziej z nich wszystkich umiał w narkotyki, może nie tak jak Lemmy z Motorhead...

 

Co do płyt z Biedronki to ja regularnie jak robię zakupy zaglądam na stoisko z nimi, wygrzebałem już m.in

 

Lorde - Melodrama, David Bowie - Blackstar, Foo Fighters - Concrete And Gold, Audioslave - Audioslave - wszystko po 19,99 zł

 

Choć ostatnio u mnie w biedrze sam shit: jak Wy wygrzebujecie Możdżera, The Cure i Nirvanę tak u mnie ostatnio tylko są jakieś szczochy od Jean M. Jarre, Roda Stewarta czy Maryli Rodowicz

 

Za to jak był w kraju rzut na winyle to były niektóre zacne, ale winyli nie zbieram niestety.

 

Co do polskich rapsów, to Mes solo był dobry od debiutu, choć poprzednie dwie przesłuchałem po łebkach, tak rapersampler to kolejna jego dobra płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie nauczyłem się robić zakupów w biedronce i żona wysłała mnie tam specjalnie po płytę dla siebie, bo się dowiedziała, że po dwie dychy leżą. Idę, paczę, a tam takie rzeczy. Teraz będę od czasu do czasu zaglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

Choć ostatnio u mnie w biedrze sam shit: jak Wy wygrzebujecie Możdżera, The Cure i Nirvanę tak u mnie ostatnio tylko są jakieś szczochy od Jean M. Jarre, Roda Stewarta czy Maryli Rodowicz

 

 

No nie mogę nie zareagować w związku z tymi "szczochami" od Jean M. Jarre, bo dla mnie to mistrz, jakich mało  ;) Chyba mój ulubiony kawałek z płyty Equinoxe:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę nie zareagować w związku z tymi "szczochami" od Jean M. Jarre, bo dla mnie to mistrz, jakich mało ;) Chyba mój ulubiony kawałek z płyty Equinoxe:

 

https://www.youtube.com/watch?v=eLMgAptlj7M

No, tylko jak widzę tytuł płyty Oxygene vol.3 to zakładam, że popłuczyny i odcinanie kuponów. ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cuś. Wszystkie kawałki wypuszczone na studyjnych płytach za czasów pierwszego okresu z Ozzy Osbournem. 66 remasterów ;)

post-6402-0-08142400-1523559342_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wczoraj dotarł remaster mojej ulubionej EP ;] - fajnie, że w końcu to wyszło na CD jako osobne wydawnictwo, a nie część Garage INC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A do mnie wczoraj dotarł remaster mojej ulubionej EP ;] - fajnie, że w końcu to wyszło na CD jako osobne wydawnictwo, a nie część Garage INC

 

Czy na tym albumie faktycznie są same covery? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym albumie faktycznie są same covery?

Tak, na Epce, której reedycja teraz wyszła są same covery nagrane przez Metallice w ich najlepszym okresie. Z całym szacunkiem do Cliffa Burtona, ale po Master Of Puppets, ...And Justice For Allegro to jeszcze większy sztos. Dobór kawałków na Epce jest super m.in Misfits, Killing Joke czy Budgie. Została ona też wcześniej wrzucona na dwupłytowe wydawnictwo z coverami Garage INC.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, na Epce, której reedycja teraz wyszła są same covery nagrane przez Metallice w ich najlepszym okresie. Z całym szacunkiem do Cliffa Burtona, ale po Master Of Puppets, ...And Justice For Allegro to jeszcze większy sztos. Dobór kawałków na Epce jest super m.in Misfits, Killing Joke czy Budgie. Została ona też wcześniej wrzucona na dwupłytowe wydawnictwo z coverami Garage INC.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ja największym sentymentem dażę jednak właśnie Master of Puppets  :) Orion, jak tylko nie ma u mnie nikogo w domu puszczam tak głośno, że słyszy to cała ulica  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.