Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że "trochę" ćwiczysz albo aż taka dobra genetyka,chociaż pewnie jedno i drugie :) Dobra sportowa sylwetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć jak wyglądają użytkownicy forum, zatem i ja się pokażę.

jajabx.jpg

 

No to teraz rozumiem, dlaczego byłeś głuchy na moje argumenty na temat masywności 312 - z takim łapskiem, to nawet nie poczujesz :):);)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

No to teraz rozumiem, dlaczego byłeś głuchy na moje argumenty na temat masywności 312 - z takim łapskiem, to nawet nie poczujesz ;):):)

 

A ja nie rozumiem dlaczego mnie pytałeś o explorera ;) ;) Nawet nowy nadaje się najwyżej na Twój kciuk, a starego nie znajdziesz na ręce :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak miałem rację, że dobrze się pokazać:).

pzdr

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak miałem rację, że dobrze się pokazać:).

pzdr

Tomek

 

W Stanach zostałbyś już gubernatorem Kaliforni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus podniósł standard, teraz trzeba minimum pół roku potrenować, zanim ktoś się zdecyduje swoją fotkę wkleić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus podniósł standard, teraz trzeba minimum pół roku potrenować, zanim ktoś się zdecyduje swoją fotkę wkleić :-)

 

Zapomniałeś dodać że z kuracją i to końską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby do takiej formy dojść jak Brabus to miesięczna dieta = naprawdę fajny zegarek :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

formy dojść jak Brabus to miesięczna dieta

 

 

raczej roczna :)

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej roczna :)

 

Oj myślę ze dłużej... Glintowi chodziło o to, że już miesiąc takiej diety kosztuje tyle co zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf dokładnie :)

 

Dobre suple + porządna dieta + siłownia + basen = fajny zegarek ( oczywiście fajny to pojęcie względne ;) )

 

Chyba, że BRABUS ma jakiś inny sposób :))

 

P.S BRABUS nie pokazuj nam swojej 2 połówki bo już wcale nie odejdziemy od komputerów ;))

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że BRABUS ma jakiś inny sposób :)

 

Masz na myśli koksy ? Dobra kuracja sterydami kosztuje więcej niż suplementy razem z dietą :) Tylko to co Brabus zrobił w kilka lat , Ty to zrobisz w 1,5 roku ;)

 

P.S

Dobra nie róbmy OT

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochaneczek :) Brabus zrobił taka furorę ze ja muszę wstawić jeszcze jedno

 

post-30157-0-82469700-1331594188.jpghttp://img842.imageshack.us/img84/9966/wetr1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie chodziło mi o sterydy.

 

Chciałem usłyszeć, że BRABUS jak i cyklotymik mają dobre geny :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik - winstrol by ci się przydał :)

Ale łapę masz konkret :D

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale mnie rzezba nie interesuje, nie trenuję kulturystyki, tylko boks i kravmage :D

 

Brabus ma znacznie lepsze proporcje, jest odtłuszczony i ma "dłuższe" mięśnie. Ogólnie wygląda świetnie, jeszcze jakieś 20% masy i będzie bydle.

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale mnie rzezba nie interesuje, nie trenuję kulturystyki, tylko boks i kravmage :D

 

Brabus ma znacznie lepsze proporcje, jest odtłuszczony i ma "dłuższe" mięśnie. Ogólnie wygląda świetnie, jeszcze jakieś 20% masy i będzie bydle.

 

Masa to nie wszystko. Jak się przesadzi to niektórzy śmiesznie wyglądają mają głowę małą do reszty(wiesz o co mi kaman xD )

To tym bardziej jak trenujesz boks powinieneś trochę się wyrzeźbić i zredukować tłuszcz - wtedy będziesz szybszy , a szybkość w tym sporcie to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd Brabusa to nie ćwiczenia, zobaczcie co on wkleja w temacie CO MASZ NA NADGARSTKU. 312 to kawał zegara i żeby go nakręcić to trza się namachać. Ot i cała tajemnica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa to nie wszystko. Jak się przesadzi to niektórzy śmiesznie wyglądają mają głowę małą do reszty(wiesz o co mi kaman xD )

To tym bardziej jak trenujesz boks powinieneś trochę się wyrzeźbić i zredukować tłuszcz - wtedy będziesz szybszy , a szybkość w tym sporcie to podstawa :D

 

wydaje mi sie ze jestem wystarczająco szybki, pomimo masy (120 kg), a zresztą jestem za stary na zabawy w zrzucanie masy, zawodowcem juz nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jestem wystarczająco szybki, pomimo masy (120 kg), a zresztą jestem za stary na zabawy w zrzucanie masy, zawodowcem juz nie będę :D

 

Masę masz imponującą 120kg - to dużo, bardzo dużo. Gdzie trenujesz boks ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.