Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Jankowski

Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

Pilooot :}

Jest moc ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigiełko czad, bardzo fajny pomysł :-)

Też tak myślę ;-)

Pilot się super zapowiada!


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek cudo,pudło przepiękne.Naprawdę gratuluję

colector,

 

jaki to zegarek cudo to dopiero można sie przekonać mając go na nadgarstku. Ja wczoraj na spotkaniu klubowym miałem okazję przez chcwilę cieszyć się jego posiadaniem na ręku i powiem Ci, że już sie poważnie zastanawiam, które ze swoich zegarków i za ile sprzedam by nabyć ten lub taki zegarek od Pawła. Tyle w temacie.

Mam kilka zegarków, kilka innch nosiłem, wiele tylko przymierzałem, ale ten leży na nadgarstku w taki sposób, że czujesz, że nie chce on z niego zejść. Jest idealnie wyprofilowany, pasek mięciutki, no i ten "look". Z resztą, co ja będe gadał...idę liczyć kasę... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szczęściarz z ciebie że mogłeś trochę poobcować z nim.Na mnie też wywarł duże wrażenie.Jak się przedstawia cena tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz PW do Pawła w sprawie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot mnie wymiótł. Zatrzymalem się w biegu przez życie, stoję i ani drgnę. Trafiony zatopiony :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, trzymam kciuki, żebyś kiedyś robił takie zegarki jak Maximilian ;-)

6fbc.jpg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - wyciągnij z szuflady Twoje pierwsze zegarki.

Potem te najnowsze.

 

Postęp jest ogromny!

No a MB&F traktuj jako inspirację do dalszej pracy.

:-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Paweł....

 

Stawiaj sobie najwyższe cele (nawet takie średnio realne) i dąż do tego. Jak nie spróbujesz, nie będziesz wiedział czy się da.

 

Max i MB&F to top topów, ale za cele i wzorce stawiać sobie trzeba takich ludzi, a nie przeciętniaków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wersja "pilot" fajna.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dzięki za miłe słowa jest to dla mnie bardzo budujące i ze są Ludzie którzy dostrzegają to co robię 

Pozdrawiam Serdecznie :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegają, kibicują, i zbierają pieniądze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem właśnie cala ewolucje w pracy nad zegarkami Pana Pawła, i jestem pełen podziwu. Ale jest jeden bardzo duży dla mnie minus. Mianowicie nazwa - wizytówka zegarka, niczym portfel będący wizytówką mężczyzny. Jeśli miałbym ocenić nazwę to przypomina mi to zdanie wypowiedziane przez jednego człowieka, który nie wiem czy kiedykolwiek istniał - "Założę Polską firmę zajmującą się systemami operacyjnymi i nazwę ja Mikrosaft" Mniej więcej takie wrażenie odnoszę gdy słyszę CHRONOS-ART. Jest tyle pięknych, bardziej fotogenicznych polskich słów... I to ze nie ani jedno z nich nie zostało wykorzystane stanowi dla największa o ile nie decydującą wadę która wymaga zmiany, póki jeszcze nie jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej ujmując - póki firma nie jest ogólnie znana i nie wysyła zegarków za granice - nie mam tychże informacji, ale wnioskuje ze jeszcze sprzedaż aż na taka skale jeszcze się nie posunęła.

Nie chciałbym powiedzieć dziadkowi ze jedna z nielicznych o ile nie jedyna firma produkująca zegary i zegarki w Polsce nazywa się CHRONOS-ART, bo pomyśli sobie ze sobie robię z niego żarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inaczej ujmując - póki firma nie jest ogólnie znana i nie wysyła zegarków za granice - nie mam tychże informacji, ale wnioskuje ze jeszcze sprzedaż aż na taka skale jeszcze się nie posunęła.

Nie chciałbym powiedzieć dziadkowi ze jedna z nielicznych o ile nie jedyna firma produkująca zegary i zegarki w Polsce nazywa się CHRONOS-ART, bo pomyśli sobie ze sobie robię z niego żarty.

 

A nazwa Vacheron Constantin? Tez zart? Nazwa jak nazwa, nikomu nie dogodzisz. Mi Chronos Art latwiej wpada niz w ucho niz np. Girard Perregaux. Domyslam sie, ze 150 lat temu byli tez tacy co na Patka narzekali.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nazwa Vacheron Constantin? Tez zart? Nazwa jak nazwa, nikomu nie dogodzisz. Mi Chronos Art latwiej wpada niz w ucho niz np. Girard Perregaux. Domyslam sie, ze 150 lat temu byli tez tacy co na Patka narzekali.

Nazwy tych firm w całości i z osobna pochodzą od nazwisk założycieli, wspólników, rodziny, czyli tak naprawdę są i tyle. Zgadzam się z Tobą, Chronos Art jest bardzo dobrą nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to rowniez nie uwazam, zeby nazwa byla wlasciwa, ale z nieco innych powodow. Chodzi mianowicie o czastke ART, ktora sugerowalaby, iz sa to zegarki bardzo artystyczne. Abstrahujac od wieloznacznosci tego wyrazu oraz doceniajac piekno zegarkow, ktor Pawel tworzy, uwazam jednak, iz uznaie tych zegarkow za az tak artystyczne by trzeba bylo to podkreslac w nazwie jest na wyrost. Pewne egzemplarze np. z malowanymi tarczami wpisywalyby sie w taka nazwe ale zdecydowana wiekszosc to zegarki nie odbiegajace pod wzgledem artystyvznym od innych dostepnych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupio zabrzmi, ale moim zdaniem nazwa powinna ladnie brzmiec w ustach kobiety. Wyobrazcie sobie kobiete mowiaca CHRONOS-ART.  chrum chrum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten temat "od deski do deski", panie Pawle - podziwiam pana pasję i szczerze gratuluje efektów - szczególnie porcelanowa tarcza robi na mnie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupio zabrzmi, ale moim zdaniem nazwa powinna ladnie brzmiec w ustach kobiety. Wyobrazcie sobie kobiete mowiaca CHRONOS-ART.  chrum chrum :D

Kolego, z szacunku dla tego co p. Paweł już zrobił lepiej by było abyś swoje infantylne komentarze zachował do momentu aż trochę nie dojrzejesz do tematu. W tym temacie masz prawo do opinii ale do ironii już nie.

 

To tylko i wyłącznie sprawa twórcy jak nazwie swoje dzieło. A że jest to prawdziwa Sztuka Zegarmistrzowska to chyba wątpliwości co do tego jest mniej niż więcej.

 

p.s.

A jak w ustach kobiety pięknie brzmi Mercedes Benz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa antiquarius , a jak brzmi John Deere czyli Jan Jeleń , nikomu to jakoś nie przeszkadza , bo ważne jest przedewszystkim to co się robi , a nie nazwa .Dla mnie Paweł może zmienić nazwę na np. -Siódma szczęka ciotki Pelagii- i tak będę z niecierpliwością czekał na kolejne projekty Pawła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.