Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sivle

a cóż nam w kieliszku/kuflu/szklance/z czego kto pije

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TEKNIK

Ja najczęściej delektuję się piwem, a tak dokładnie to Fischerem. Kto nie pił, nie wiem co traci :twisted:

No i sporadycznie ze znajomymi Jack Daniels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
:lol: ...pijam ich cherry od czasu do czasu(sic!) :lol:

 

Sherry, bardzo proszę... To nie jest literówk,a to profanacja :?

 

...ale słyszałem, że porto to raczej z innych firm...albo cuś mylę :oops: pozdr,

 

Sandeman ma bardzo dobre białe porto Apitiv, czerwone jak na razie wrażenia na mnie nie zrobiły, ale na test czeka butelka 10-letniego Tawny, którą trzymam w domowym barku. Ja z Porto zdecydowanie plecam Grahamsa, ale to w dużej mierze kwestia gustu.

 

sherry - oczywiście....to jednak literówka :oops: - zwróć uwagę na godzinę emisji :wink:

Grahams - sprawdzę ofertę i dostępność :wink:

dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miodzik dwójniak w kieliszku tańczy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja coś na miodzie - litewski nektar miodowy SUKTINIS - zacny trunek, całe 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

Hennessy Cognac

nawet całkiem, całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie, to preferuję rosyjską wódkę (tradycyjnie Stolicznaja), pitą pod marynowane cebulki ("szarotki" chyba) i konserwowanego w soli jesiotra (kiedyś znajomi przywozili mi z Norylska, kilkanaście kilo zamrożone na głaz, ostatnio niestety się skończyło).

Jeśli nie ma czego lubię, piję Tequilę Olmeca Gold. Bez limonki, soli, pomarańczy, cynamonu itp. Po prostu czystą i bez "zapojki" :lol:


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj u fryzjera będąc przeczytałem kawałek wywiadu z M. Kondratem z listopadowego Playboya (ten o winach za ~4pln) i z rozrzewnieniem wspomniałem czasy liceum 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(...) piję Tequilę Olmeca Gold. Bez limonki, soli, pomarańczy, cynamonu itp. :lol:

 

..bez gałki mauszkatałowej, goździków, wanilii, cząbra i tymianku?! :shock:

Ty masz zdrowie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) piję Tequilę Olmeca Gold. Bez limonki, soli, pomarańczy, cynamonu itp. :lol:

 

..bez gałki mauszkatałowej, goździków, wanilii, cząbra i tymianku?! :shock:

Ty masz zdrowie....

Podobno gałka muszkatołowa daje "po bani" sama w sobie, jeśli spożyć ją w wystarczającej ilości. :lol:


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

:shock: ..jak to? Więc sugerujesz, że obecnie tręd jest taki, że posypuje się.....gałką muszkatałową??? :shock:

No to ja zdecydowanie przepłacam...zdecydowanie... :roll:

 

Jak to, panie tego ta botanika poszła do przodu...no no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: ..jak to? Więc sugerujesz, że obecnie tręd jest taki, że posypuje się.....gałką muszkatałową??? :shock:

No to ja zdecydowanie przepłacam...zdecydowanie... :roll:

 

Jak to, panie tego ta botanika poszła do przodu...no no...

:lol: Za Wikipedią: "Gałka według użytkowników działa bardzo podobnie do marihuany łączonej z amfetaminą. W dużych dawkach ma działanie halucynogenne, co zawdzięcza niewielkiej zawartości mirystycyny." :lol: Można zaszaleć... :lol:


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sunna, znajomy jest teraz słuzbowo w Norylsku i nie bardzo mu się podoba :wink:

2. Gałka muszkatołowa w dużej dawce jest śmiertelnie trująca, w mniejszej była używana jako środek poronny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Sunna, znajomy jest teraz słuzbowo w Norylsku i nie bardzo mu się podoba :wink:

2. Gałka muszkatołowa w dużej dawce jest śmiertelnie trująca, w mniejszej była używana jako środek poronny.

1. Chyba, że ktoś lubi śnieżek... :lol: ale przecież nie miejsce jest ważne, tylko ludzie.

2. Bardzo możliwe, nie wiem, nie sprawdzałem...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio piłem Żubrówke. Niby nic... aleee jest jeden haczyk i tkwi w popitce. Sok Garden o smaku jabłko antonówka. Tak idealnie pasuje że aż sam sie zdziwiłem... Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio piłem Żubrówke. Niby nic... aleee jest jeden haczyk i tkwi w popitce. Sok Garden o smaku jabłko antonówka. Tak idealnie pasuje że aż sam sie zdziwiłem... Rewelacja.

 

Dopiero teraz? Mieszanka ta, z dodatkiem odrobiny limonki, doczekała się już paru nazw :D

 

Byłem na dobrej drodze, by dziś byc wyznawcą Ani Kropelki, ale przez was chyba nie wytrzymam...

 

J. :wink:


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nigdy nie było okazji tej mieszanki popróbować :D

 

A co do Ani Kropelki - to sie tylko tak mówi :D A wyjdzie i tak jak zwykle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakałeś :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, chłopaki. Ja też się nie zostawiam na dnie ani kropelki, tylko wypijam wszystko na raz.

Olmeca rulez, nawet zagryzana pizzą :wink:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się muszę czegoś napić - właśnie piszę raport, którego większą część muszę tłumaczyć z rosyjskiego więc dla rozwiązania języka i poprawy zdolności lingwistycznych warto wspomóc się procentami. Żeby było prosto i internacjonalnie napocząłem Ballantine'sa.

Tylko czy to mi ułatwi czy raczej mocno opóźni pisanie raportu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby było prosto i internacjonalnie napocząłem Ballantine'sa.

Tylko czy to mi ułatwi czy raczej mocno opóźni pisanie raportu???

 

Jeśli z rosyjskiego, to musisz zakąszac "ogórcem" :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

HEREEEETYK !!!!! Mając do czynienia z papierami po rosyjsku nie pije czystej ... tylko jakieś "rude świństwo na myszach pędzone" :shock: . Jak można !!! Nawet mając na ręku zegarek cyrylicą opisany nie wypada nic innego jak czysta (i to ze stakana co oznacza szklankę) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALKOHOL ZAGŁADĄ POLAKÓW !!!


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja coraz rzadziej pije alko... sadze ze wkrotce juz w ogole


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEREEEETYK !!!!! Mając do czynienia z papierami po rosyjsku nie pije czystej ... tylko jakieś "rude świństwo na myszach pędzone" :shock: . Jak można !!! Nawet mając na ręku zegarek cyrylicą opisany nie wypada nic innego jak czysta (i to ze stakana co oznacza szklankę) :D.

 

Tłumaczę z rosyjskiego ale raport będzie po angielsku, na ręku mam Rakietę, piję ze szklanki więc imperialistyczny napitek jest IMHO jak najbardziej na miejscu. Poza tym już połowy nie ma. jest za to 3/4 raportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.