Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Recommended Posts

W dniu 18.09.2020 o 13:47, incubus05 napisał:

To musiało się tak skończyć...dziś zagościł.

20200918_134213.jpg

20200918_133921.jpgale ładny...

To musiało się tak skończyć...dziś zagościł.

W dniu 18.09.2020 o 16:12, incubus05 napisał:

Dzięki. Ja miałem dylemat pomiędzy BN 0150 a BN 0190. Finalnie kupiłem ten drugi, chyba trochę bardziej uniwersalny.

Właśnie sprzedałem niebieskiego, był jakiś taki za bardzo "biżuteryjny". Tylko.. teraz czarny zaczyna mi się podobać :)

Pozdrawiam, Tomasz

29 minut temu, BlackT napisał:

Właśnie sprzedałem niebieskiego, był jakiś taki za bardzo "biżuteryjny". Tylko.. teraz czarny zaczyna mi się podobać :)

Jeśli sprzedawałeś na olxie to chyba nawet się nad nim zastanawiałem 🙂 niebieski też bardzo fajny, czarny po prostu pasuje do niemal każdych ciuchów. 

Mam niebieskiego citka at2340-56 i do tego niebieski diver jakoś nie przypasował.

Tak, był na olx. Ten portal to wyzwanie... Części negocjatorów już pod koniec odpisywałem "Nie sprzedaję na raty." lub "Którą część zegarka wysłać w podanej przez Pana cenie" :)

Pozdrawiam, Tomasz

Czy ma może ktoś model Citizen BM7480-81L i podzieli się obserwacjami na jego temat. Spodobał mi się, ale w pobliżu nie ma w sklepach.

89628976a0bd041d.jpg

fot. chrono24 pl

mój Citek z olejem w środku, zdjęcia słabe ale naprawdę jest o wiele wyraźniejszy i piekniejszy, hydromod faktycznie daje radę a no i nie zaparuje nigdy haha

DSC_1467.JPG

DSC_1468.JPG

Witam

a ten olej to nie zakłóca pracy elektroniki i czy aby nie robi oporów przez co zegarek może więcej się późnić ?

Edited by unadarek

W dniu 27.09.2020 o 19:16, unadarek napisał:

Witam

a ten olej to nie zakłóca pracy elektroniki i czy aby nie robi oporów przez co zegarek może więcej się późnić ?

zupełnie nic, żadnego oporu olej silikonowy nie stawia, bo praktycznie jest jak woda, wiadomo wskazówki pracują w innym otoczeniu ale nie ma problemu i nic się nie późni, chyba, że nalejesz Kolego oleju do smażenia frytek to pewnie będzie się późnił. Robiłem już tak dwa Casioki i nic i teraz Citka z eco drivem i nic, 

ps. polecam bo super wygląda a pół godziny roboty :) WARTO... ;) 

ps. ja zostawiłem sobie bąbelka aby się przemieszczał i żeby było widać co jest w środku, jak zrobiłem Casio bez bąbla to nikt tam nie widział oleju tylko ostry obraz tarczy :) 

20 minut temu, KobyS0 napisał:

zupełnie nic, żadnego oporu olej silikonowy nie stawia, bo praktycznie jest jak woda, wiadomo wskazówki pracują w innym otoczeniu ale nie ma problemu i nic się nie późni, chyba, że nalejesz Kolego oleju do smażenia frytek to pewnie będzie się późnił. Robiłem już tak dwa Casioki i nic i teraz Citka z eco drivem i nic, 

ps. polecam bo super wygląda a pół godziny roboty :) WARTO... ;) 

ps. ja zostawiłem sobie bąbelka aby się przemieszczał i żeby było widać co jest w środku, jak zrobiłem Casio bez bąbla to nikt tam nie widział oleju tylko ostry obraz tarczy :) 

Podrzucisz link do sprawdzonego oleju"?