Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się on nie widzi do końca. Przede wszystkim zastanawia mnie znak nad 6stą gdzie po prawej stronie (zółte kreski) chyba widać klej.

 

 

BTW. Były Cornawiny z budzikiem? http://allegro.pl/cornavin-z-alarmem-super-stan-unikat-i3537144687.html bo szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam,

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

http://allegro.pl/start-slawa-z-1956-roku-duza-meska-linia-i3546982793.html

 

kliknąłem ale się spóźniłem, ciekawe czy to jakiś fejk czy pomyłka sprzedającego - miała być licytacja od 9,99 a wyszło kup teraz...


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze wersja z tą fajną sekundą. U nas w kraju mało tego. Najwięcej spotykałem się z takim Startem u południowych sąsiadów.

Leppard błąd sprzedającego jak nic. Popatrz na inne aukcje. Wystawia licytacje od 9,99. Sie chłop machnął ;/

 

Cornavin budzik jak najbardziej istnieje, mam to się chwalę :D

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzcie na tego Łuczar: http://allegro.pl/lucz-23-kamienie-au20-klasyka-i3540231783.html Warto się bić?

W tej chwili cena jest bardzo fajna ale ja bym się nie łudził - raczej będzie kilkakrotnie wyższa.

A sam zegarek bardzo fajny i mechanizm znany i lubiany.

Sprzedający też znany, również z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili cena jest bardzo fajna ale ja bym się nie łudził - raczej będzie kilkakrotnie wyższa.

A sam zegarek bardzo fajny i mechanizm znany i lubiany.

Sprzedający też znany, również z tego forum.

Oki, dzięki za info, najbardziej buduje "Sprzedający też znany, również z tego fora"... coś tam rzucę, żeby za tanio się nie sprzedal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za info, najbardziej buduje "Sprzedający też znany, również z tego fora"... coś tam rzucę, żeby za tanio się nie sprzedal...

Też potwierdzam. Kupiłem w ostatnich kilku miesiącach co najmniej kilkanaście zegarków od don-venditore. I to zarówno przez Alle. jak i poprzez forum. Zawsze wszystko było OK. (no za wyjątkiem czasami trudnych i długich negocjacji co do cen :) na PW )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak się zapytam... a "za wiela idą" takie łucze...? Jaka jest rozsądna cena, bo ja to się nie znam...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak się zapytam... a "za wiela idą" takie łucze...? Jaka jest rozsądna cena, bo ja to się nie znam...;-)

Ostatnio około 200zł, a ostatniej nawet pod 300zł :-/

Ceny powariowały.

Edytowane przez Nim Odues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

On jest genialny! A tak na marginesie to ostatnio znalazłem takiego w wiadrze (dosłownie wiadrze) zegarków u mojego zegarmistrza i sprzedał mi go za dyszkę. Tarcza ideał, tylko szkiełko wymienić i będzie piękny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten sputnik to wygląda na oryginał, czy kombinowane...?

 

ja chyba jestem zbyt podejrzliwy ale dla mnie wyglada na kombinowany...

Stan podejrzanie dobry i wskazowka wydaje mi sie nieoryginalna.

 

On jest genialny! A tak na marginesie to ostatnio znalazłem takiego w wiadrze (dosłownie wiadrze) zegarków u mojego zegarmistrza i sprzedał mi go za dyszkę. Tarcza ideał, tylko szkiełko wymienić i będzie piękny...

 

 

Wojciech ja nie wiem gdzie i jak ty te wszystkie okazje i perełki znajdujesz.

Edytowane przez profaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

W Gliwicach, u znajomych handlarzy, zegarmistrzów i sąsiadów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dokładnie i na moje oko wszystkie wskazówki są nieoryginalne. Nie powinny wystawać poza oś, a ponadto sekundowa jest cała czerwona a tymczasem powinna być w kolorze jak pozostałe, cieniutka i posiadać jedynie czerwone kółeczko przesuwające się po orbicie wokół Ziemi ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sputnik z oryginalnymi wskazówkami :)

post-41034-0-57795200-1379317212_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.