Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

hellołłł!!! :) tu jest dział zegarków radzieckich i rosyjskich, szwajcarskie to inny dział a poza tym na Forum zegarków nie wyceniamy - tak stanowi regulamin, którego, jak tuszę ;) , nie czytałeś (bo i po co, co nie??)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy takie kombinacje robili w tym modelu po indeksach można wnioskować ze powinna być złocona  koperta która w uszach ma aż 20 mm (wiec duży plus ale jedna częsta wada czyli powyginane uszy)


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczesna produkcja. Moim zdaniem paskudztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem od niego maila :D Zdjęcia słabe... Ciężko określić faktyczny stan zegarka...

 

właśnie sprawdziłem maila i tez mam :)

 

a co do tematu

 

ładny lucz i aż dziwne ze nikt nie licytuje

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-kwarcowy-lucz-i3805495272.html


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki. Na zdjęciach może jeszcze jakoś to wygląda. Na żywo tragedia - odpustowa jakość.Lepiej dołożyć te 40 zł i kupić coś fajniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki. Na zdjęciach może jeszcze jakoś to wygląda. Na żywo tragedia - odpustowa jakość.Lepiej dołożyć te 40 zł i kupić coś fajniejszego.

 

Ja się tu nie zgodzę zupełnie. Mam podobnego Łucza w kwarcu tyle, że z ośmiokątną kopertą i białą tarczą, wrzucony na drobny pasek typu mesh wygląda bardzo ładnie- zarówno do bardziej eleganckiego ubioru jak i codziennego noszenia. I przynajmniej pod względem rozmiarów jest bardzo wygodny w noszeniu.

 

A jakość bardzo ok.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy takie kombinacje robili w tym modelu po indeksach można wnioskować ze powinna być złocona  koperta która w uszach ma aż 20 mm (wiec duży plus ale jedna częsta wada czyli powyginane uszy)

witam. potwierdzam, mam taką ze złoconą koperta, ta wygląda na kombinacje. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a co do tematu

 

ładny lucz i aż dziwne ze nikt nie licytuje

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-kwarcowy-lucz-i3805495272.html

Nie kupiłem, choć nie mam…bo zbierałem kasę na medyka :) Ale już go mam, medyka znaczy :D

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie zastanawiam czy nie zacząć kolekcjonować własnie tych Łuczy kwarcowych. Jeden już posiadam, a widzę, że jest mnóstwo różnych wersji kolorystycznych itd.. Wartość niewielka ale IMO prezentują się naprawdę fajnie, niezbyt duże, zgrabne, pewnie szczególnie dobrze wyglądają w całej kolekcji kilkunastu egzemplarzy.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki. Na zdjęciach może jeszcze jakoś to wygląda. Na żywo tragedia - odpustowa jakość.Lepiej dołożyć te 40 zł i kupić coś fajniejszego.

Przychylam się do opini, tragedia ;)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zegarek to lipa. Rasowy składak z warszawską tarczą. Ale na przyszłość takie pytania w temacie "Co to za zegarek..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - to popularna Rakieta, nie jakiś hit Polsatu:) trafisz prędzej czy później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego Łucza, tylko w cyrylicy pisanego. To chyba jeden z najmniejszych, jak nie najmniejszy radziecki automat. Cena nie jakaś mega  okazyjna moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przepadam za bauhausowską stylistyką a niedawno znalazłem w szufladzie ojca pozłacanego lub złotego poljota moją uwagę przykuł piękny zegarek i tu zapytam Was ile wypada max zapłacic za ten zegarek. Drugie pytanie dotyczy budzika w tym czasomierzu. Jak u licha brzmi ten dźwięk? Przecież to chyba mechaniczny czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszy automat to chyba Zaria, a przynajmniej sam zegarek był mniejszy. Czajka jest porównywalnej wielkości do tego łucza. Była jeszcze superpłaska damska Zaria o konstrukcji zbliżonej do Poljota de luxe, ale to rzadki mechanizm, prawie nie do dostania...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.