Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liscak

Jakby co to mam srebrną tarczę do 55 g, do spa ale tragedii nie ma. Zainteresowanym mogę podesłać fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To większość jeśli nie wszystkie ze złoconych kopert. A 55g w złoconych nie było :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na aukcję z 850 kopertami :)

Raczej nie będzie one już buzują w tyglu  :D

 

 

EDIT:Właśnie kolego dopisał wyżej - niedawno widziałem jak gościu wybijał środki (tarcza i mechanizm) wybijakiem z drewna bo nie miał srubokręcika więc ładowali jak by wybijali środek z pięciozłotówki - na uspokojenie powiem że to naprawdę trupki były nie było co ratować

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerry, przerabiany temat. Ktoś raz z forum kupił ten zegarek i go nie otrzymał, a potem pojawił się po raz kolejny na aukcji. Gość podobno kombinator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ostatnio mocno interesuję się zegarkami radzieckimi i zacząłem śledzić alle (z braku innego źródła), żeby zorientować się w rynku. Wydaje mi się, że żaden z moich typów na alle nie znalazł się tutaj w wątku, więc podejrzewam, że nie były to żadne okazje. Czy któryś z kolegów mógłby ocenić poniższe zegarki post-factum, czy któryś z nich był wart zainteresowania się nim?

 

Ten Poljot wyjątkowo BYŁ przedstawiony jako okazja tutaj na forum jednak nie było większego zainteresowania i walki:

http://allegro.pl/poliot-automatyczny-duzy-i5789395162.html

 

Rakieta UFO na chodzie, super stan, ale poszła chyba poszła jakoś nadzwyczaj tanio:

http://allegro.pl/radziecki-raketa-ufo-pieny-stan-i5788430970.html

 

Poljot na chodzie za 22PLN - czy to była okazja?

http://allegro.pl/zegarek-poljot-automatic-ciekawy-model-2616-2h-i5781645628.html

 

Rakieta multikalendarz, piękna aż strach, ale poszła też po taniości wg. mnie:

http://allegro.pl/unikat-rakieta-multikalendarz-bcm-od-1zl-i5787103673.html

 

I lodówka, na którą chorowałem, ale nie udało się wylicytować:

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-slava-lodowka-i5779270044.html

 

Dziękuję z góry za komentarz do tych aukcji. Może uda mi się wreszcie coś trafić dla siebie. Wiem, że łatwiej i bezpieczniej byłoby kupić przez forum, ale trafienie okazji z zewnątrz bardziej cieszy  :D .

Edytowane przez BellaUrsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odjęło mi mowę ;).

 

Samo przekręcenie 850 mechanizmów na drugą stronę do zdjęcia musiało zabrać mu dobrą chwilę :)

 

W sumie szkoda, że tyle kopert poszło na przemiał... Ilu z nas miałoby ładne środki do włożenia w te koperty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej BellaUrsa,

 

Wszystko zależy od tego, jaki stan zegarka akceptujesz i czy będzie Ci przeszkadzało np. pęknięte szkiełko.

Z mojego punktu widzenia:

 

1. Poljot model fajny, stan już nie tak bardzo, szkiełko chyba spękane, cena adekwatna

 

2. Rakieta UFO cena dobra, nie widać na zdjęciach rewersu, ale poszła dość tanio

 

3. Poljot, cena adekwatna, też szkiełko wydaje się spękane, a takie dostać może nie być łatwo

 

4. Multikalendarz - cena adekwatna do stanu, z tyłu podniszczona. Na alledrogo ceny tego modelu ostatnio były spore, nie wiedzieć czemu. Do 100 zł kupisz teraz taką w bardzo dobrym stanie (szukaj też na olxie)

 

5. Lodówka czarna - cena adekwatna, chociaż pęknięte szkiełko, a o samym szkiełku w dobrej cenie zapomnij. Do tego chyba zewnętrzny ring ma przebarwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blackcat, dzięki za info. Właśnie porównując informacje z forum, czy to bazarek czy temat K/S/Z na podforum ruskich, z tymi przykładowymi zegarkami które wymieniłem, zastanawiało mnie czy to były jakieś megaokazje (tylko wtedy byłyby tutaj, w tym wątku) czy też dałem się nabrać na jakieś malowane cuda, jednak skoro piszesz, ze cena była adekwatna, to ponownie muszę zweryfikować stan wiedzy, bo powiem szczerze, że spodziewałem się, że znając realia allegro (z totalnymi trupami z logo atlantica, które idą czasami za ciężkie pieniądze) te zegarki pójdą za 1,5x -2x większą kwotę niż poszły (no oprócz poljota z KupTeraz), więc też nie dawało mi spokoju, czy np. nie widzę ewidentnych baboli, które w Waszych oczach przekreślałyby zainteresowanie tymi konkretnymi zegarkami.

 

Jak już bez lodówki nie bedę w stanie żyć, to chyba raczej będę musiał zapytać o radę na forum.

 

Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BellaUrsa, z okazjami w ruskich zegarkach jest tak, że ciężko zdefiniować nawet samo słowo "okazja"...

jeden będzie kierował się kryterium ceny, drugi rzadkości, trzeci stanem zachowania, czwarty oryginalnością, piąty "papierami", szósty szczegółami typu grawery i dedykacje, siódmy historiamii, które ciężko ogarnąć zwykłemu zjadaczowi chleba typu szatony mocujące kamienie, czy jakieś nietypowe oznaczenia mostków :)

 

Z tych co pokazałeś, to jak napisał @blackcat,  raketa z Irlandii była "kąskiem"


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to napisać :)

że to zegarek dla młodych lub kobiet, ze względu na rozmiar.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UBOOT - że to jest 'mikro' komandir, to już koledzy napisali. Jeżeli jednak jego gabaryty nie są dla Ciebie przeszkodą, to idzie takiego kupić w połowie ceny z linka, choćby u kolegi @cofer :)

_ _ _ _

 

@BellaUrsa, morski chronometr morski poljota pokazany przez @tommly, to przykład okazji, nie okazji :)

To absolutny Mont Everest ruskiego zegarmistrzostwa!!! nieczęsto spotykany na aukcjach. Do tego w nieskazitelnym stanie i z dokumentacją - a więc dla znawcy tematu okazja. Z drugiej strony cena ździebko ...zaporowa - poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ _ _ _

 

@BellaUrsa, morski chronometr morski poljota pokazany przez @tommly, to przykład okazji, nie okazji :)

To absolutny Mont Everest ruskiego zegarmistrzostwa!!! nieczęsto spotykany na aukcjach. Do tego w nieskazitelnym stanie i z dokumentacją - a więc dla znawcy tematu okazja. Z drugiej strony cena ździebko ...zaporowa - poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie

Na  aukro zdarzają się w cenie lekko powyżej 2000-2500, choć bywają i w takiej. Wszystko zależy od stanu. Tu mamy piękny komplet ale cena jednak zbyt wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.