Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tutaj z forum wystawia te zegarki?

http://allegro.pl/poljot-23-kamienie-w-automacie-ladny-stan-i6012879238.html#thumb/1

 

Chociaż po opisie tego:

http://allegro.pl/duza-rakieta-19-kamieni-centralna-sekunda-i6012858181.html

 

"małe przetarcia" raczej nikt z forum nie napisałby w taki sposób... Ciekawe co by oznaczało większe przetarcia? Na wylot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nasz kolega, którego mogę polecić bo zawsze wszystko uczciwie sprzedaje :) Kris :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się narażę :P, tak forumowicz. Ale kto, nie powiem :P  :ph34r: Cóż opis jak opis, ja czytanie ograniczam do słów: uszkodzony, nie chodzi, sprawny, itp.

Resztę pokazują zdjęcia i to na nich większość z nas zapewne się skupia.Wszyscy od czasu do czasu coś sprzedajemy i w różnym stanie. Zegarki, są cudne, średnie i słabe, kțóry jest jaki decyduje nasz osobisty gust ;). Nie nam oceniać, co kto napisał i jak ocenił stan. Bo go widać jak na dłoni, więc można samemu ocenić,

Tak poza konkursem, to nawet na naszym forumowym bazarku pojawiają się "śliczne" stany. Wchodzisz patrzysz na zdjęcia i przecierasz monitor/ ekran bo uwierzyć nie możesz w to co widzisz.

 

oo i się spóźniłem  :P

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie tajemnica kto sprzedaje, szczególnie gdy zegarki rzeczywiście są fajne.

Oczywiście te wystawione nie mają się do reszty kolekcji Krisa, którą wertowałem kilka godzin z zazdrością :)

 

Na allegro, czasami fantazja może ponieść i w celach sprzedażowych podkoloryzować opis.

 

Wiedziałem, że gdzieś już te zegarki widziałem i się nie myliłem. Albo w "kupię, sprzedam zamienię" albo na bazarku z dodatkowym opisem jakby nie zeszły to lądują na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kolegi Krisa są tak charakterystyczne, że z nimi nawet pod innym nickiem się nie ukryje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega, którego mogę polecić bo zawsze wszystko uczciwie sprzedaje :) Kris :)

Ten dżentelmen posiada interesującą kolekcję na Alle... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj z forum wystawia te zegarki?

http://allegro.pl/poljot-23-kamienie-w-automacie-ladny-stan-i6012879238.html#thumb/1

 

Chociaż po opisie tego:

http://allegro.pl/duza-rakieta-19-kamieni-centralna-sekunda-i6012858181.html

 

"małe przetarcia" raczej nikt z forum nie napisałby w taki sposób... Ciekawe co by oznaczało większe przetarcia? Na wylot?

A w jaki sposób forumowicze mieli by pisać o małych przetarcia???

To raczej nie tajemnica kto sprzedaje, szczególnie gdy zegarki rzeczywiście są fajne.

Oczywiście te wystawione nie mają się do reszty kolekcji Krisa, którą wertowałem kilka godzin z zazdrością :)

 

Na allegro, czasami fantazja może ponieść i w celach sprzedażowych podkoloryzować opis.

 

Wiedziałem, że gdzieś już te zegarki widziałem i się nie myliłem. Albo w "kupię, sprzedam zamienię" albo na bazarku z dodatkowym opisem jakby nie zeszły to lądują na allegro...

Może pokazuj linki żeby bylo widac czego dotycza Twoje posty bo za nic na świecie nie wiem o czym piszesz?!

Raczej nie o zegarkach Krisa bo tych ani na bazarku radzieckim ani na forumowym na pewno nie widziałeś?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000, kolega rinkazaki jest nowy sądząc po dacie rejestracji. Trochę niefortunnie zapytał i trochę poplątał. Kris tu nie wystawia, ale on pewnie jeszcze o tym nie wie. Nie rozumiem osobiście wykrzykników w Twojej wypowiedzi.

Rinkazaki myślę, że na pewno pomyliłeś sprzedawców, ja osobiście nie pamiętam tu oferty Krisa2, każdy poznaje jego oferty po zdjęciach i forumowicze piszą zapewne na PW do niego.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten konkretny model to jakiś unikat ale na ebay-u można kupić Slavy NOS-y za śmieszne pieniądze.

http://www.ebay.it/itm/LOTTO-3-OROLOGI-RUSSI-SLAVA-CCCP-PERESTROIKA-ANNI-80-MOVIMENTO-QUARZO-/351657283158?hash=item51e0684e56:g:OV4AAOSwCypWo9LK

Aktualnie czekam za przesyłką....

 

 
 

 

Co nie które to te "jebajowe" okazje za kilka ojro :P

 

pozdr.

R/

 

Witam

 

Szkoda zachodu mogę sprzedać taniej niż z przesyłka z Włoch.

Np. 3 kwarce za 20 euro ( 90 zł ) już z wliczoną przesyłką .

 

Pozostałe mechaniczne Slavy podobnie, taniej niż z Włoch

 

Przesyłka priorytetem Z Polski w jeden dzień góra dwa.

 

Adam vel Arni12

post-60685-0-27491100-1456350188.jpg

post-60685-0-56055600-1456350202.jpg

post-60685-0-54153000-1456350216.jpg

post-60685-0-77170500-1456350226.jpg

post-60685-0-39714200-1456350236.jpg

post-60685-0-80764600-1456350249.jpg

post-60685-0-89182000-1456350257.jpg

Edytowane przez Arni12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000, kolega rinkazaki jest nowy sądząc po dacie rejestracji. Trochę niefortunnie zapytał i trochę poplątał. Kris tu nie wystawia, ale on pewnie jeszcze o tym nie wie. Nie rozumiem osobiście wykrzykników w Twojej wypowiedzi.

Rinkazaki myślę, że na pewno pomyliłeś sprzedawców, ja osobiście nie pamiętam tu oferty Krisa2, każdy poznaje jego oferty po zdjęciach i forumowicze piszą zapewne na PW do niego.

Ja w mojej wypowiedzi widze znak zapytania z wykrzyknikiem i nic na to nie poradzę że ktoś może tego nie rozumieć.

 

Pisanie postu dla samego pisania nie ma wiekszego sensu. Lepiej pisać mniej ale przemyślanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni12 - podaj ceny za sztuke albo za zestaw.

 

Nr1 CCCP - poprosze o rezerwację.

Kwarce komplet 3 sztuki po 90zł z przesyłaką

 

Mechaniczne odpowiednio taniej niż z Włoch,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób forumowicze mieli by pisać o małych przetarcia???

Może pokazuj linki żeby bylo widac czego dotycza Twoje posty bo za nic na świecie nie wiem o czym piszesz?!

Raczej nie o zegarkach Krisa bo tych ani na bazarku radzieckim ani na forumowym na pewno nie widziałeś?!

 

rk7000, kolega rinkazaki jest nowy sądząc po dacie rejestracji. Trochę niefortunnie zapytał i trochę poplątał. Kris tu nie wystawia, ale on pewnie jeszcze o tym nie wie. Nie rozumiem osobiście wykrzykników w Twojej wypowiedzi.

Rinkazaki myślę, że na pewno pomyliłeś sprzedawców, ja osobiście nie pamiętam tu oferty Krisa2, każdy poznaje jego oferty po zdjęciach i forumowicze piszą zapewne na PW do niego.

 

Rzeczywiście pomyliłem osoby. Dokładniej skojarzyłem w równie ładnych stanach zegarki oferowane tutaj z tymi jakie posiada i wrzuca fotki Kris. - Bo tak, jak na razie jego kolekcja i perfekcyjne zdjęcia najbardziej mi się rzucają w oczy. 

 

Szukałem teraz posta o którym mówiłem żeby wyjaśnić sytuację ale nie mogę go odnaleźć, albo treści już nie ma. (Zapewne jak były na bazarku to szybko w koszu wylądowały)

 

Forum już dłuższy czas obserwuję, ale fakt nie dawno dopiero się zarejestrowałem (wtedy można oglądać wszystkie fotki i przy okazji od razu można się zapytać jakbym potrzebował porady)

 

Co do samej aukcji i przetartej koperty - dopiero teraz na większym ekranie widzę, że ta koperta jest tak dokładnie wypucowana i to co uznałem za wżery to jest odbicie:

 

 

1zow5j7.jpg

 

 

 

W każdym razie jak najbardziej się przyznaje - mój błąd. Myślę, że Kris i tak nie wziął tego do siebie, bo każdy wie, że jak już sprzedaje to dobre zegarki.

Dzięki za wyrozumiałość kolego spoxx2006 :)

Mniej irytacji w postach rk7000 potrafię się przyznać do błędu i nikogo nie chciałem urazić! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rinkazki, to nie są wżery?!

 

Pytasz się? :)

 

Jak wrzuciłem na duży ekran - to dopiero zauważyłem, że jest to odbicie. Na 4" wyglądało to jak zjechana koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się? :)

 

Jak wrzuciłem na duży ekran - to dopiero zauważyłem, że jest to odbicie. Na 4" wyglądało to jak zjechana koperta.

Dziwię się, to jest zjechana koperta, widać to na innych zdjęciach (z boku). Na nich na pewno nie było by tego samego odbicia. Poza tym to typowe wżery na kantach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pomyliłem osoby. Dokładniej skojarzyłem w równie ładnych stanach zegarki oferowane tutaj z tymi jakie posiada i wrzuca fotki Kris. - Bo tak, jak na razie jego kolekcja i perfekcyjne zdjęcia najbardziej mi się rzucają w oczy. 

 

Szukałem teraz posta o którym mówiłem żeby wyjaśnić sytuację ale nie mogę go odnaleźć, albo treści już nie ma. (Zapewne jak były na bazarku to szybko w koszu wylądowały)

 

Forum już dłuższy czas obserwuję, ale fakt nie dawno dopiero się zarejestrowałem (wtedy można oglądać wszystkie fotki i przy okazji od razu można się zapytać jakbym potrzebował porady)

 

Co do samej aukcji i przetartej koperty - dopiero teraz na większym ekranie widzę, że ta koperta jest tak dokładnie wypucowana i to co uznałem za wżery to jest odbicie:

 

 

 

 

 

 

W każdym razie jak najbardziej się przyznaje - mój błąd. Myślę, że Kris i tak nie wziął tego do siebie, bo każdy wie, że jak już sprzedaje to dobre zegarki.

Dzięki za wyrozumiałość kolego spoxx2006 :)

Mniej irytacji w postach rk7000 potrafię się przyznać do błędu i nikogo nie chciałem urazić! :)

No i fajnie, Nie irytuję sie raczej ale czasami coś podkreślam. Może zbyt dosadnie  :D

 

Zegarki sprzedawane -  gdziekolwiek i przez kogokolwiek - zdarza się że mają rysy, przetarcia lub wżery. Takie prawo natury. Trzeba sobie zdac sprawę że na zdjęciu zegarek jest większy niż w realu i te przetarcia lub wżery też sa większe. zdjecia makro pokazuja czasami to czego gołym okiem nie widać.

Sam to zobaczysz  - zobczysz  :lol:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, to jest zjechana koperta, widać to na innych zdjęciach (z boku). Na nich na pewno nie było by tego samego odbicia. Poza tym to typowe wżery na kantach ...

 

Teraz to i ja zaczynam się dziwić - porównywałem to poprzednie zdjęcie z tym:

 

30hse89.jpg

 

 

 

I byłbym przekonany, że to są odbicia... Np po lewej stronie widać, że są to przetarcia natomiast tam gdzie zaznaczyłem to już nie wiem...

 

Ale dobra, nie ważne nie roztrząsajmy już tematu - bo rzeczywiście jak pisze rk7000 zdjęcia, szczególnie dobre makro robi swoje i dużo dodaje. - Przy tym o wiele bardziej wole dobre zdjęcia, niż sprzedawców, którym przydałby się rutinoscorbin.

 

 

Zapewne z czasem jak dłużej posiedzę na forum to z miejsca będę rozpoznawał podróbki, wiedział czy było coś "grzebane" lub podmieniane w zegarku i jaki jest ogólny stan...

A przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szkoda zachodu mogę sprzedać taniej niż z przesyłka z Włoch.

Np. 3 kwarce za 20 euro ( 90 zł ) już z wliczoną przesyłką .

 

Pozostałe mechaniczne Slavy podobnie, taniej niż z Włoch

 

Przesyłka priorytetem Z Polski w jeden dzień góra dwa.

 

Adam vel Arni12

 

Adamie to za ile te mechaniczne pierestroiki dokładnie? Masz może jeszcze jakiegoś arbuza w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam.

 

W sprawie Slava Pierestrojka proszę już nie pisać na forum TYLKO Priv.

Edytowane przez Arni12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.