Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, przyznaje się, to ja kupiłem tą rakiete:). Na forum jestem od niedawna, na razie czytam Wasze posty, uczę sie, pytam, bo moja wiedza, w porównaniu z Waszą jest praktycznie żadna. Ta rakieta strasznie mi się podobała, a wole kupić jeden zegarek w miesiącu, w dobrym stanie, niż kilka słabych. Zreszta, to też jest jedna z Waszych rad:).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, przyznaje się, to ja kupiłem tą rakiete:). Na forum jestem od niedawna, na razie czytam Wasze posty, uczę sie, pytam, bo moja wiedza, w porównaniu z Waszą jest praktycznie żadna. Ta rakieta strasznie mi się podobała, a wole kupić jeden zegarek w miesiącu, w dobrym stanie, niż kilka słabych. Zreszta, to też jest jedna z Waszych rad:).

 

pozdrawiam

Zegarek wyjątkowy i rzadki więc tylko pogratulować mimo wysokiej ceny. Widząc zresztą zawód Krisa że nie wygrał pewno chętnie by go od Ciebie odkupił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wyjątkowy i rzadki więc tylko pogratulować mimo wysokiej ceny. Widząc zresztą zawód Krisa że nie wygrał pewno chętnie by go od Ciebie odkupił :D

Ten zegarek strasznie mi się podoba, mam nadzieje, że stan "na żywo" jest taki sam jak "na allegro".  Zegarka nie będę sprzedawał, czasem założę go na rękę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak. Raczej czarnego 55G nie widuje się w cyrlicy, a stan całkiem całkiem.

 

Przyzwoity Sputnik, z oryginalną tarczą, ale niestety bez sekundnika.

http://allegro.pl/rzadki-oryginalny-sputnik-ladny-sprawny-i5994671875.html

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło porysowane, ring posiada odbarwienia, a sprzedający nie chce nic opuścić, bo jak to stwierdził: ostatnio takie podobne, tylko sprawne poszły za 400-450 zł :D więc woli naprawić, bo zegarmistrz powiedział, że to koszt 30 zł i wystawić jeszcze raz naprawiony ...

Jak widać jednak tego nie zrobił.

Ten gostek ostatnio wygrał licytację na tego Poljota 55 g bo brałem w niej udział ale poległem , chciałem go kupić dla tarczy bo mam identycznego ale mam odpryski  co mnie bardzo gnębi a bardzo lubię nosić ten model Poljota ,cena końcowa była 107 zł + przesyłka jakiś 8,50 zł a już go wystawił z powrotem na aukcję z ceną handlarza tak się dzieje na aledrogo przez pewne osoby nie mówiąc już o zielonych listkach co podbijają sztucznie ceny.

Edytowane przez nicolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Co do tego 55G z cyrylicą zastanawia mnie jeszcze dlaczego jako jedyny ma ukryty werk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafał75

werk to nie problem, płacisz tu tak naprawdę tylko za tarczę w wersji wewnętrznej, wartość przedstawiają też stalowe koperty. Gdyby w komplecie było oryginalne szkło, cena na pewno poszybowałaby jeszcze bardziej. Reszta nie przedstawia wartości z punktu widzenia kolekcjonerskiego

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie widać kopertę do tego Poljota Amfibii ze szkłem i osobno oryginalny dekiel. Niestety brak koronki z wałkiem i trudno dostępnego bezela którego dłuższy czas poszukuję.

Przy okazji: Kupię bezel do Poljota Amfibii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Wiem że werk to nie problem, przecież to pospolity automat na 23 kamieniach, ale tarcze i wskazówki to już nie tak łatwo trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na zadbaną.

Ma też inne,a ten chyba w niezłej cenie...

http://allegro.pl/nareczny-zegarek-wostok-zobacz-stan-i5997162939.html

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moim zdaniem w Rakiecie od strony koronki jest zajechana koperta.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem od strony koronki jest zajechana koperta.

 

który?

 

edit.: już dopatrzyłem się na Rakiecie ;)

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak być chyba nie powinno? 

 

Wystawiałem tą rakietę tutaj kilka dni temu bo była ogłoszna na olx (była tam za 89zł). Mam taki zegarek i u mnie tarczka z fazami księżyca codziennie przesuwa się sama. Ten zegarek, który tutaj prezentujecie jest uszkodzony - tarcza się sama nie przesuwa - pytałem się tego sprzedawcy

 

ps. ja kupiłem taką niedawno o połowę taniej w o wiele lepszym stanie :) prezentowałem ją dziś w dziale "nowe nabytki"

Edytowane przez satyr88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją wkleiłem bo ktoś ostatnio szukał - fakt nie doczytałem że coś nie tak z jedną fazą  :D  

Nie pamiętam kto pytał - może sam przeczyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiałem tą rakietę tutaj kilka dni temu bo była ogłoszna na olx (była tam za 89zł). Mam taki zegarek i u mnie tarczka z fazami księżyca codziennie przesuwa się sama. Ten zegarek, który tutaj prezentujecie jest uszkodzony - tarcza się sama nie przesuwa - pytałem się tego sprzedawcy

 

ps. ja kupiłem taką niedawno o połowę taniej w o wiele lepszym stanie :) prezentowałem ją dziś w dziale "nowe nabytki"

To nie jest zegarek z fazami ksieżyca tylko tzw. Rakieta dzień /noc  ale oczywiście tarczka sama powinna sie przesuwać :)

 

 

Ja ją wkleiłem bo ktoś ostatnio szukał - fakt nie doczytałem że coś nie tak z jedną fazą  :D  

Nie pamiętam kto pytał - może sam przeczyta

No jak szukał to przeczyta opis przecież  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zegarek z fazami ksieżyca tylko tzw. Rakieta dzień /noc  ale oczywiście tarczka sama powinna sie przesuwać :)

 

 

No jak szukał to przeczyta opis przecież  :D

 

A ja myślałem, że to fazy księżyca :blink: bo u mnie się ta tarcza przesuwa codziennie o jeden stopień  :) a na tarczce nie ma słońca - są gwiazdy i księżyc

Edytowane przez satyr88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.