Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

ten ktoś ma ich chyba kilka, bo dzisiaj kolo południa kupiłem właśnie taką jedną u niego. Albo to jakiś kant, ale skoro polecacie sprzedającego...

Zdjęcia z aukcji którą klepnąłem wyglądają identycznie oprócz zdjęcia dekla-numer jest inny, ale podobnie niski. Nawet zdjęcie paszportu jest to samo.

Nie wiem co o tym myśleć, kasę wpłaciłem. Ryzyk fizyk

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem u niego i nie miałem najmniejszych zarzutów do transakcji, spoko będzie dobrze


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek, on ma w aukcji zdjęcia kilku zegarków i paszportów więc numer może sie nie zgadzać - popatrz na to w którym miejscu są pozaginane paszporty. Ewidentnie ma tych zegarków kilka więc biedronsky - nie przejmuj się a jak dojdzie to sprawdź numer na deklu i na paszporcie -- powinien sie zgadzać.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jestem spokojniejszy. Cena jak za NOS wydaje mi się co najmniej dobra.

Co do zdjęć paszportów i dekli, to pewnie masz rację gregch. Choć jak ja bym sprzedawał to dałbym na zdjecie paszport z numerem tym co jest na deklu. A tak od razu kupujący ma podejrzenia że coś jest nie halo. Coż, zobaczymy jak przyjdzie.

Widzę, że chętnych na razie nie ma na tę drugą nówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, ja kupowałem u tego sprzedającego i nigdy nie było najmniejszych problemów.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rakieta NOS z wiecznym kalendarzem - faktycznie całkiem niezła cena, pewnie uwzględniając inflację straciła na wartości po mimo przeleżenia ze 25 lat w szufladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Witaj na forum...

Panowie, warto? http://allegro.pl/pl...2965470021.html

jeśli tak to do jakiej kwoty byście licytowali??

 

serdecznie pozdrawiam

 

Cena już przekroczyła zdrowy rozsądek... Patrz zresztą jak się ktoś do tarczy jakimś drapakiem dorwał: napisy starte... wskazówki zardzewiałe... Raczej nie... Bądź cierpliwy i znajdziesz coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, myślałem że to naprawdę ładna sztuka. Masz rację, że napisy starte pewnie w wyniku jakiegoś nieumiejętnego czyszczenia. Jednak ludziska widzę licytują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o złoto,tylko że w dobrym stanie,niepowycierana.Ktoś ma fajną tarcze w zrytej kopercie,kupuje i składa fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jesteście w stanie po tych zdjęciach określić czy prezentowana Raketa to oryginał czy składak?

 

http://allegro.pl/2-zegarki-na-chodzie-i2959139765.html

 

Niestety Sprzedający na moją prośbę o przeslanie więcej zdjęć (w tym fotki mechanizmu) nie odpowiedział.

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką ale koperta jest zupełnie inna delikatniejsza i przy szkle jest ładnie grawerowana


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To składak. Koperta nie pochodzi od radzieckiego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że stosowano 2 rodzaje kopert.

Mam tą Raketę w wersji exportowej (Cornavin) właśnie w takiej kopercie.

Dekiel w mojej też jest sygnowany tą nazwą, więc nie mam składaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.