Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Poljot

Poljota z taka tarcza jeszcze nie widzialem.Martwi mnie tylko sprzedawca,ktory cytujac "NIE PRZYJMUJE ZWROTOW!!!" (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym u takiego nie kupował.Może z góry zakłada,że sprzedaje złom i chce już mieć święty spokój z przyszłymi reklamacjami?

Niech zwycięży rozsądek, przecież to nie jedyny egzemplarz na świecie, a szkoda i paru groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat zyje jednak pozostawmy go dla aukcji zagranicznych zgodnie z tym co zostało ustalone. O allegro pytamy w kilku innych miejscach :rolleyes:

 

Co do poljota to jest to tzw. tarcza szachowa - bardzo ładna jesli jest dobrze zachowana choć w tej kopercie widzę ją pierwszy raz, możliwe (acz nie na 100%), że to składaczek z innym poljotem lub wostokiem. Ja tą tarczę widuję zawsze w takiej kopercie: http://www.prochowicz.com/gallery3/main.php?g2_itemId=1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Allegro ustawione automatyczne powiadomienia gdy na aukcji pojawi się przedmiot ze słowem 'Strela' w tytule. No i pojawiła się tutaj

 

Stan techniczny i optyczny bardzo dobry :rolleyes:

Edytowane przez rproch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Allegro ustawione automatyczne powiadomienia gdy na aukcji pojawi się przedmiot ze słowem 'Strela' w tytule. No i pojawiła się tutaj

 

Stan techniczny i optyczny bardzo dobry :)

 

:rolleyes: super sprzęt za rozsądną cenę :D nic tylko brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha :):):lol::):) wspaniały mechanizm !! Jakby się przypatrzeć to posiada funkcję dwóch stref czasowych :)! :) o matko ale sie uśmiałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ich kilka, albo (i tu zaryzykuję gromy) "produkuje je" z innych bardziej pospolitych odmian - przy tej cenie to juz mogło by się opłacać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Możliwe, że ma kilka takich sikorów, a że nie chciało mu się każdego z osobna "obfacać", to posługuje sie jednym uniwersalnym zdjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna ta strela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy warto ten zegareczek kupic, ile maksymalnie warto za niego dac zeby to byla dobra cena?? Jestem zainteresowany powalczyc o niego a nie chce przeplacic. Z gory dziekuje za wszystkie sugestie.

 

 

 

http://www.allegro.pl/item886001563.html


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego widzę - zastanawiam się, czy bezel jest oryginalny, bo jakoś w radzieckich Wostokach takowych nie widziałem. Jeśli tak, to całkiem ładny i ciekawy zegarek. Cena raczej niska nie będzie - opis aukcji z tym oficerem radzieckim jest "efektowny", zegarek ładny, i aukcja przyciąga uwagę. W środku 2409 - dobry, niezniszczalny niemal mechanizm ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Taki bezel widziałem tylko w jednym rodzaju Amfibii. Mam taką:

 

03e540a08ebb7656med.jpg

 

Możliwe, że była też inna wersja, choć wydaje mi się to wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek W chyba ostatnio kupił coś z tym czarnym bezelem. I miało to to czarną tarczę. Ostatnio sporo tych Amfibii, z czarnym ringiem, jest na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego tylko jest na wystawie...

 

Edit. Oszukałem. Mam go w domu. Taki samiutki, tylko mojego najpewniej ktoś "tjuningował" ma żółte kropeczki i wypełnienie wskazówek. No i najważniejsze tarcza jest jakby za mała...

Edytowane przez nick555

FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23779-0-21324600-1331335048.jpg<

post-23779-0-63540200-1331335046.jpg

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam okazje sprzedac taki oto zegarek, ale nie wiem ile takie cacko może byc warte. Jest to poljot deluxe automat 29 kamieni, w złotej kopercie (waga złota 12.4 grama), nowy w oryginalnym pudełku z wszystkimi dokumentami.

Proszę o pomoc, poniżej fotki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny. Powiedzmy że <1500 jak zrobisz dobre foto i znajdzie się przynajmniej dwóch "napalonych graczy" to cena może być bardzo wysoka.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowy on Ci, pasowalby do kazdej kolekcji.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał lodówki, voila 160401810552 na ebay ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek całkiem całkiem, tyle tylko, że jak dla mnie za drogi ;) . No ale takie teraz są realia radzieckich zegarków. Coraz częściej zaczynam zastanawiać się nad zmianą systemu zakupów, a mianowicie kupnem tylko paru egzemplarzy w roku, ale za większe pieniądze.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aronus wiedz, że nie jesteś jedyny. Tylko tak ciężko zmienić przyzwyczajenia...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie ciężko, stosować trzeba. Moje "dojrzenie" do takiego sposobu na powiększenie kolekcji wynikło z prostego przemyślenia.

Kupić można sporo zegarków za 20-50pln, ale zazwyczaj są podrapane, nie działają, wymagają czyszczenia, tarcza jest poharatana (nie mówię o sporadycznych strzałach za grosze ;) ), ale co z tego jak takiego zegarka nie założę na rękę, bo po prostu nie wygląda atrakcyjnie. Co innego zegarek w świetnym stanie, zarówno cieszy jak i przyciąga oko, a nie ma nic przyjemniejszego w noszeniu radzieckich maszyn gdy ktoś mnie pyta: " o kupiłeś sobie nowy zegarek, wypas, co to jest?" i moja odpowiedź że to radziecki i ma około 30 lat ;) a że cena jest wyższa? no cóż, po co mi 10szt. po 30pln i z nimi nie chodzić bo są nieatrakcyjne i mają niską wartość kolekcjonerską jak za to mogę mieć np. dwie nówki Komandiry w pudełkach? albo drewnianą Raketę, albo Chrono Poljota, albo Raketę World Time, albo dwa Błonie w super stanie? i w ten oto sposób zawęziłem kolekcję do 100, z czego jeszcze kilka sprzedam bo mi ich szkoda, nie noszę i nie będę nosił, a ktoś może się z nich cieszyć (jak np. Wympieł de lux)

 

Dla przykładu, teraz poluję na Okean'a, mam już jednego na oku i pewnie trzeba będzie coś sprzedać, ale za to będzie jeden z pierwszych pozycji na liście do zakupu (głupi tylko byłem jak ten model w najrzadszej wersji tj z białym wypełnieniem wskazówek i białymi indexami poszedł za 190$...)

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nawet te podrapane ciesza (-:

No i jaka wielka to przyjemnosc jak z trupka zrobi sie przepiekny zegarek.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.