Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Można by zbierać same takie zegarki z rzadkimi werkami np. ta Zaria automat, pokazywany wcześniej Poljot 2200, Rakieta automat z budzikiem, Czajka automat na rubinowym łożysku itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrna a ja w pracy całą dobę, eBay zablokowany i nie zobaczę, a aż sie trzęśę z ciekawości :( Ech... poczekam do jutra... tylko czy zasnę ;) ???


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nekroskop dałeś nam pięknego linka, mniam mniam. Ciekawy czy znowu sprzedający dh50 wykręci taki sam numer jak z drewnianą Rakietą. Pewnie za jakiś czas aukcja zostanie wycofana bo coś złego stanie się z balansem albo że zegarek przestał chodzić...

 

Za to kolega MamCzas zafundował nam mega BOMBKĘ z tym linkiem do 2200. Ach jaki stan...

 

Pozdrawiam kolegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestał chodzić, skradziono, balans niezbyt amortizirowannyj jednak ;) Wot, jak ktos daje dobrą cenę... ja tam twierdzę, ze powinien taka wpisać w polu "maksymalna oferta", ale czasem pokusa, żeby miec kasę już teraz jest silna ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrna a ja w pracy całą dobę, eBay zablokowany i nie zobaczę, a aż sie trzęśę z ciekawości :( Ech... poczekam do jutra... tylko czy zasnę ;) ???

 

Zdjęcia genialne stan super ale cena 5k USD jednak chyba zaporowa nawet dla Marka Gordona więc zapewne jutro spokojnie go zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kwoty warto tą lodóweczkę licytować ?

 

Cóż cena maksymalna to pojęcie mocno subiektywne ale jak Ci zależy mocno i stać Cię to do x3 max 4 aktualny poziom :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia genialne stan super ale cena 5k USD jednak chyba zaporowa nawet dla Marka Gordona więc zapewne jutro spokojnie go zobaczysz

 

5kUSD... Voli już kiedyś mówił, ze za cenę ładnego 2200 mozna autko kupić i jak widać nie minął się z prawdą ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tak teraz patrzę na tego 2200 i przypominam sobie, jak kiedyś miałem przed sobą walizkę, w większości tam były Poljoty i mogłem mieć je za bezcen (oczywiście w porównaniu do ceny z eBay :blink: ), a ja głupi wziąłem Strelę i się zwinąłem. :lol:

Żeby to człowiek wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kwoty warto tą lodóweczkę licytować ?

 

Rynkowo pewnie pójdzie za 400-500pln. Ostatnio takiego dubla sprzedawałem za 250pln, 4 lata temu też taką kupowałem za 80pln

 

Kurczę, tak teraz patrzę na tego 2200 i przypominam sobie, jak kiedyś miałem przed sobą walizkę, w większości tam były Poljoty i mogłem mieć je za bezcen

 

i chcesz powiedzieć że w walizce były same 2200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie znam się nic na ruskach, ale czasami tu zaglądam dla tzw ogólnej kultury zegarkowej ;)

Oświećcie mnie, proszę, o co chodzi z tym 2200? Skąd takie ceny? Czy dlatego, ze był nietrwały, jak to napisał Paweł? Czy jest ich strasznie mało? Bo patrząc na werk, to ja w nim żadnej jakości nie widzę... Czy to takie fanaberie kolekcjonerskie jak z tą drewnianą rakietą?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to "najcieńszy" rusek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil, to jest wszystko ze sobą powiązane. Po pierwsze - jak cos jest "naj" to już jest droższe. Jak jeszcze jest rzadkie, to jest juz dużo droższe. Czajka 1200 nie jest ani specjalnie piękna, ani specjalnie dobra ale jest najmniejsza i rzadka i minimum 100usd trzeba dać. ty byś nie dał - ja dałem, nawet ciut więcej... taka kolekcjonerska fanaberia. Poljot 2200 natomiast jest duuuużo droższy, bo

 

-jest męski

-jes złoty

-jest najcieńszy i jeszcze rzadszy niż np 1200

 

A taki rzadki jest dlatego, że był produkowany krótką chwilę. Oczywiście nie mogłem tego sprawdzić, a nawet jakbym mógł, to bym nie sprawdzał, ale chodzi plota, ze jak za mocno się kręci koronką, to można wygiąć mostek (?!!!). Brzmi dziwnie, ale z drugiej strony jest ultra-cienki, być może za cienki na silne ruskie paluchy ;). Zresztą - z jakiegoś powodu produkcję wstrzymano. Także masz rację, że jakości nie widzisz. Ale poszukaj sobie New York Standard z wychwytem "worm gear". Też jakości tam nie ma za grosz, a ceny... można kupić wiele dużo lepszych jakościowo zegarków :)

 

EDIT: no dobra, z tym "za grosz" to się może troszkę rozpędziłem ;)

 

i chcesz powiedzieć że w walizce były same 2200?

 

Jaaaa... zaginiona partia produkcyjna B) !!!

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcesz powiedzieć że w walizce były same 2200?

Nie, ale przy tej ilości prawdopodobieństwo mogło być dość duże :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... ręczę Ci, ze nie. Znalezienie Poljota 2200 graniczy z cudem, tak jak Wostoka 2803. Wiesz ileśmy z zegarmistrzem pudeł ruskich zegarków przerzucili w poszukiwaniu tych rzadkości??? Nie ma szans (tzn są, ale bardzo minimalne). Mozesz mieć wielkie pudło z tysiącem Poljotów i to będezie tylko marny tysiąc z milionów wyprodukowanych pospolitych zegarków - jak już się trafi np 30-kamieniówka z kulkowym łożyskiem to jest niemały sukces, a to i tak inna klasa "towaru" ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foooy! Stan jest tak zły, ze nie nadaje się to do niczego... zeby jeszcze koperta była oryginalna, to, no, powiedzmy można by negocjować cenę... ale tak??? Okropność :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to "najcieńszy" rusek :)

 

Chronofil, to jest wszystko ze sobą powiązane.

...............

 

Dzięki, Panowie, za wyjasnienie.

Zawsze warto wiedziec więcej, niż mniej - a nóż się trafi taki w cenie złomu złota? Obiecuję, że wtedy go nie odpuszczę :P


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie laika bardzo fajna Slawa ciekawe do jakiej kwoty dojdzie aukcja kliken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po licytacji, że cena może jeszcze podskoczyć. Swego czasu kupiłem taki zegarek w okolicach 100zł, do wymiany miał tylko szkło.

 

Edit: Jest taka na bazarku za 150zł więc tą licytację chyba możesz sobie darować ;)

Edytowane przez Tapir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje raczej z ciekawosci (bardzo ladny zegarek), na razie w keszeni mam pustostan i ciulam ne DS-1 i chodzi mi po glowie jakis gazomierz. Choc kobieta uwaza ze i tak mam za duzo zegarkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.