Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

Kiedyś Mayor pisał na ich temat, o ile dobrze pamiętam to są poskładane np. z dwóch. Kamil, cena nie jest jakoś super przesadzona, one normalnie chodzą w cenie między 1500 a 2000 zł.

Kiedyś Mayor pisał na ich temat, o ile dobrze pamiętam to są poskładane np. z dwóch. Kamil, cena nie jest jakoś super przesadzona, one normalnie chodzą w cenie między 1500 a 2000 zł.

Czyli chrono w ładniejszej kopercie niż ten wystawiony Poljot i 100% w oryginale to max 2k?

W tej chwili jest to dla mnie najpiękniejszy zegarek radziecki i chętnie sprzedam 20-30 ruskich badziewiaków, żeby kupić taką sztunię ;)

Rusek, ale damski - to malizna jest :)

Kamil trochę racji masz, ale często idzie trafić u niego coś w dobrej cenie. Gdybym nie miał, to brałbym ten budzik.

Edit: Kamil wskazówki są ok, ale bardziej zastanawia mnie werk. Skąd na wysokim mostku logo 1 Moskiewskiej? Czy ja czegoś nie wiem?

Edited by bahuone

Dzięki :)

No nie wiem... Wszystko co kupilem u tego pana nadawalo sie tylko do czyszczenia... Wsakazowki sa w nim oryginalne?

Ps. I nie wiem jak on to robi ale na żywo wygladaja znacznie grzej niż na zdjęciach...

A ja mam same dobre transakcje  - oczywiscie czasem cos jest do serwisu ale zdjęcia nie są IMO "robione"

Ktoś coś powie?

Młodzieżowy rozmiar :)

Pozdrawiam

Roman

.......................

Edit: Kamil wskazówki są ok, ale bardziej zastanawia mnie werk. Skąd na wysokim mostku logo 1 Moskiewskiej? Czy ja czegoś nie wiem?

Też się zastanawiam :)

Logo na mostku to lata do 1963 a zegarek chyba jest młodszy. Ale za tą kasę to se mostka poszukam oryginalnego :)

Pozdrawiam

Roman

Roman, dokładnie. W tych pieniądzach nie ma co wybrzydzać. Ja z kolei długo szukałem całego werku z 1 Moskiewskiej i nieoceniony okazał się Zdzisiek.

Może zdjecia przerabiane mocno nie są, ale są dobrze zrobione.

Dokładnie! Dobrze dla sprzedawcy......Są robione tak aby trochę niedoskonałości ukryć.

Dokładnie! Dobrze dla sprzedawcy......Są robione tak aby trochę niedoskonałości ukryć.

Tak, ale zobacz, że masz zdjęcie z każdej strony, z otwartym deklem. Natomiast większość aukcji na allegro to 2 zdjecia - jedno z przodu jedno z tyłu.

Wydaje mi się że u tego sprzedawcy mimo wszystko jest to w mniejszym stopniu 'kot w worku' niż na innych aukcjach które lądują w tym temacie. :)

Kchraprk myslisz ze to byl dobry zakup? Zastanawialm sie nad nim ale jednak koperta mnie odstraszyla... I moje doswiadczenia ze sprzedajacym...

Kchraprk myslisz ze to byl dobry zakup? Zastanawialm sie nad nim ale jednak koperta mnie odstraszyla... I moje doswiadczenia ze sprzedajacym...

Wostok rzadki. U tego sprzedającego kupiłem parędziesiąt zegarków i ogólne jestem zadowolony choć zonki się zdarzały. Mam już takiego ale chyba tarcza gorsza a za to koperta super więc z dwóch będzie jeden super, albo oba zostaną albo jeden pójdzie dalej. A zegarek uważam ze jest piękny...

Edited by kchrapek