Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

No to przeskoczyła - 218 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie 170, może się uda pomyślałem ale coś czułem, że dwieście przekroczy :-)

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to już osiągnął swoją maksymalną wartość... a jeśli nie to sam wystawię jednego ze swoich bo mam w podobnym stanie :P

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to już osiągnął swoją maksymalną wartość... a jeśli nie to sam wystawię jednego ze swoich bo mam w podobnym stanie :P

Jak masz z plaskim szkłem - to biorę.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to słabość mojego egzemplarza ;)
psD5EDv.jpg

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g

  Kolejny idzie pod młotek. Myślę że tu nie powinien przekroczyć magicznych 200. Tarcza jest w gorszym stanie. Nie wiem czy te plamki da się usunąć.

 

http://allegro.pl/rzadki-stalowy-poljot-automat-duzy-38-mm-i6159358513.html

Wżery na tarczy i nieoryginalna koronka.

Edytowane przez nicolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wżery na tarczy i nie oryginalna koronka.

No przecież widzę.  ;)  Są na tym forum magicy którzy potrafią z tarczą cuda zrobić.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal, sa i to bardzo dobrzy, ale raczej nie liczylbym na cuda. Jak sa mechaniczne uszkodzenia to nic nie zrobisz. Jak jest brudna to predzej.

 

Wymęczone na G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Te tutaj na mechaniczne nie wyglądają, ale i tak wątpię żeby udało się je usunąć. Tak na pierwszy rzut oka wlazły w lakier, a to już lipa.


Zawsze można poszukać samej tarczy...

Robert tarczę to chyba jeszcze trudniej jest dostać niż cały zegarek.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 55G albo się akceptuje stan taki jaki jest albo należy szukać zegarka w lepszym stanie (droższego oczywiście). W zasadzie w żadnym przypadku nie da się nic zrobić czy to z tarczą czy z ringiem. Znalezienie tych elementów solo jest niemal niewykonalne jak napisał bahuone. Werki są na kilogramy, a koperty ze stali niezniszczalne więc to jedyne części które ulegają starzeniu i zniszczeniu. Dlatego brak ich na rynku części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

identyczna tarcza jest w jeszcze jednym modelu poljota automata, znacznie tanszym i czesciej wystepujacym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 55G albo się akceptuje stan taki jaki jest albo należy szukać zegarka w lepszym stanie (droższego oczywiście). W zasadzie w żadnym przypadku nie da się nic zrobić czy to z tarczą czy z ringiem. Znalezienie tych elementów solo jest niemal niewykonalne jak napisał bahuone. Werki są na kilogramy, a koperty ze stali niezniszczalne więc to jedyne części które ulegają starzeniu i zniszczeniu. Dlatego brak ich na rynku części.

Były na allegro jakiś czas temu takie same,  silniki trupki a tarcze błysk, ale nie udało się upolować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum jednak ma moc :) wystarczy jakieś zainteresowanie danym modelem a na allegro pojawia się wysyp tego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

to forum jednak ma moc :) wystarczy jakieś zainteresowanie danym modelem a na allegro pojawia się wysyp tego zegarka :)

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum jednak ma moc :) wystarczy jakieś zainteresowanie danym modelem a na allegro pojawia się wysyp tego zegarka :)

Może zamiast na alle to tutaj ktoś wstawi? Kupiłbym, stan obojętny, ważne żeby było płaskie szkiełko. Może być popękane, wykruszone itp.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Może zamiast na alle to tutaj ktoś wstawi? Kupiłbym, stan obojętny, ważne żeby było płaskie szkiełko. Może być popękane, wykruszone itp.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Desperat.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperat.  :D

 

A jakie mam wyjście? Zwymiarować nikt nie chciał a pożyczyć swojego cacuszka nikt się nie zgodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dorobić?

Jeśli tak wyślę ci zegarek na pomiary w zamian za 2 szt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chcesz dorobić?

Jeśli tak wyślę ci zegarek na pomiary w zamian za 2 szt. ;)

Krwiopijca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopijca :)

 

Mam nadzieję, że mod nie opieprzy za zaśmiecanie wątku, jakby co proszę o przeniesienie do technicznego.

Krowiopijca rzekły 50% z zysków ;). A to bardzo rozsądna propozycja, jestem za. Dzisiaj kończą się chyba 2 licytacje 55g, ale sprzedający nie podesłali zdjęć z profilem szkiełka.

Projekt szkiełek do lodówki jest na ukończeniu, w środę odbieram matrycę zrobioną na cnc. Do 55g będzie łatwiej, mam tokareczkę i sam wyrzeźbię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.