Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora wg Was wersja 55g jest bardziej "chodliwa" z czarną czy ze srebrną tarczą (niebieski ring). Widzę że na Alle jest dużo srebrnych, a w ogóle niema czarnych.

Najbardziej chodliwa jest czarna z napisami w cyrylicy :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za 400 to już się ktoś skusił ;)

Ajjj faktycznie zamiecione, no ale dość atrakcyjnie było :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciał bym Was zapytać na ile mniej-więcej wyceniacie działającą Czajkę Rezonator w stanie 7/10?

Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej oferty z tym zegarkiem.

Mogę ją kupić za 150zł ale nie mam kompletnie pojęcia czy będzie to okazja czy strzał w stopę chociaż wydaje mi się, że to dobra cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciał bym Was zapytać na ile mniej-więcej wyceniacie działającą Czajkę Rezonator w stanie 7/10?

Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej oferty z tym zegarkiem.

Mogę ją kupić za 150zł ale nie mam kompletnie pojęcia czy będzie to okazja czy strzał w stopę chociaż wydaje mi się, że to dobra cena :)

Pewnie można kupić taniej, ale jak dla mnie jak działa i wizualnie jest ok to bym brał.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciał bym Was zapytać na ile mniej-więcej wyceniacie działającą Czajkę Rezonator w stanie 7/10?

Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej oferty z tym zegarkiem.

Mogę ją kupić za 150zł ale nie mam kompletnie pojęcia czy będzie to okazja czy strzał w stopę chociaż wydaje mi się, że to dobra cena :)

Jeśli działająca w stanie 7/10 to spokojnie bierz, jak Ci nie podejdzie to na Forum odsprzedasz.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Na forum nie oceniamy wartości zegarków - regulamin.

 

Edycja

Przywracam wszystkie cztery ukryte posty.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod

Na forum nie oceniamy wartości zegarków - regulamin.

Regulamin stanowi tylko, że: "6. Zabronione jest dokonywanie wyceny oraz umieszczanie próśb o dokonanie wyceny."

 

I nikt tu tego nie robił.

 

Jak dla mnie chwat'it. Spadam stąd, było miło, Panowie, może kiedyś wrócę. Nara


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Tomasz prawdę piszesz  -_-  z tym regulaminem to się chyba już wszyscy pogubili.

Ale kiedyś było dobrze co się nagle zmieniło? Sam regulamin jest jak był może sposób jego egzekwowania ? 

Trza wrócić do tego co było nie mnie jednak zastanawiać się co zmienić aby było lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam wrażenie że to forumowicze sami chcieli niedawno aby w tym dziale nie było pytań w stylu "czy warto kto" Zasady na Waszą prośbę zostały jasno określone. Jeżeli ktoś pyta tutaj czy warto kupić zegarek za XXX zł to nie prosi o wycenę? Pewnie nie bo nie padlo słowo "wycena" :)

Mam wrażenie że niektórzy zaczynają uprawiać hipokryzję.

 

Ale wiadomo - to mod jest zły.

 

Koniec dyskusji z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin stanowi tylko, że: "6. Zabronione jest dokonywanie wyceny oraz umieszczanie próśb o dokonanie wyceny."

 

I nikt tu tego nie robił.

 

Jak dla mnie chwat'it. Spadam stąd, było miło, Panowie, może kiedyś wrócę. Nara

 

Niestety Tomasz prawdę piszesz  -_-  z tym regulaminem to się chyba już wszyscy pogubili.

Ale kiedyś było dobrze co się nagle zmieniło? Sam regulamin jest jak był może sposób jego egzekwowania ? 

Trza wrócić do tego co było nie mnie jednak zastanawiać się co zmienić aby było lepiej 

Miałem napisać kilka słów - ale powiem krótko coraz mniej chce mi się tu zaglądać a to zwłaszcza przez atmosferę jaka tu panuje ostatnio !! Myślę że coraz więcej osób tak odbiera obecną sytuację na forum.

Ale żeby być w temacie kilka zegarków do wyboru w cenach powiedzmy znośnych

http://allegro.pl/wostok-raketa-poljot-slava-pratina-i7067654751.html


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli wrzucam link do moim zdaniem okazji, a ktoś komentuje, że to nie okazja, bo chodzą taniej - to nie wycenia? Banować, banować :):):)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie

 

Troche nie za bardzo rozumiem czego dotyczy ta dyskusja.  Albo można wyceniać zegarek albo nie można.  Dla mnie jezeli ktoś piszę że nie mozna to nie można. A niektórzy czytają to jak widzę trochę inaczej. Czyli wyceniać nie można ale można podać przybliżoną watość?

 

Rozumiem że jak w watku zadam pytanie:

 

- ile Waszym zdaniem jest wart ten zegarek?     Natychmiast od wszystkich dostanę info że na Forum nie wyceniamy zegarków.

 

Ale jak zadam w tym samym wątku pytanie :

 

- w jakim przedziale cenowym mozna umieścić ten zegarek?

 

a/ 100- 200 zł

b/ 200 - 300 zł

c/ 300 - 400 zł

d/ powyżej 400   To dla części z Was jest to pytanie ok i nie jest to wycena ?

 

Jeżeli zastosujemy taką interpretację to ja za chwilę wrzucę z dziesięć linków do zegarków które są w licytacji na aukcji. Nie mogę ich zgodnie z regulaminem wrzucić do wątku : Ruskie okazje na aukcjach....  ale wrzuce je np. do wątku : Czy ten zegarek jest oryginalny.......

z zapytaniem czy on jest oryginalny?

 

I niby wszystko Ok.  Ale dla mnie nie jest to ok i nigdy tego nie zrobię.

 

Panowie. Rozumiem że jak prawdziwi polacy zawsze bedziecie szukali innego rozwiązania.  " Jak tu nie można to tam spróbujemy " :D

 

Edit. Panowie - warto?

Święta idą. Ludzie już choinki kupują śnieg spadł. Za 5 dni Mikołaj a tu cały czas to samo. Rzadko kto zabiera głos w innych wątkach ale jak pojawia się okazja do awantury i dyskusji o kasie to od razu sporo ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tutejsze niepotrzebne przepychanki, niepotrzebnie tak się to potoczyło. 

 

Jak jest napisane, że nie można wyceniać, to nie i koniec, nie ma dyskusji.  (bo zaraz zaczną się wyceny, jedni będą obniżać drudzy podbijać w zależności kto jaki będzie mieć interes)

 

Potem ktoś zacznie wyceniać, drugi podważać i skończy się  tym jak już było ze stanem zegarka czy był w bardzo dobrym stanie czy zadowalającym. Z pierdoły powstanie mała wojenka a następnie ktoś, kto może służyć pomocą na tym forum odejdzie. 

 

Raz kolega Paweł Bury napisał, chcesz wiedzieć ile jest wart zegarek wystaw na allegro od 1zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sam  chciał bym mieć taka wiedzę czy coś warto lub nie warto kupić dany zegarek, ale po ostatnich dyskusjach na temat stanu zegarków popieram zakaz wyceniania zegarków na forum.

Niektórzy z naszych kolegów wystawiają zegarki na Allegro lub na bazarku,  mógłbym się założyć że przy zgodzie na prowadzenie wycen znów zaczęła by się głupia dyskusja na temat czy proponowana cena jest dobra , czy zawyżona. Później zaczęło by się obrzucanie błotem i kolejni ludzie z forum by odeszli. Dla dobra forum lepiej by było tak jak jest teraz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawca zamieszania pragnę wszystkich przeprosić bo zamieściłem pytanie w "dobrej" wierze. :mellow:

Regulamin czytałem ale nie zinterpretowałem tego w taki sposób ja Wy tzn. z braku jakichkolwiek ofert do porównania po prostu zapytałem czy warto bo brakowało mi punktu odniesienia.

Tak na prawdę to jak zobaczyłem co wywołałem to aż mi się tekst Pawlaka przypomniał: "Ja tylko pociągnął.." :rolleyes:

Tak czy inaczej zegarek kupiłem i już więcej nie będę zadawał głupich pytań :)

Jeszcze raz przepraszam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawca zamieszania pragnę wszystkich przeprosić bo zamieściłem pytanie w "dobrej" wierze. :mellow:

Regulamin czytałem ale nie zinterpretowałem tego w taki sposób ja Wy tzn. z braku jakichkolwiek ofert do porównania po prostu zapytałem czy warto bo brakowało mi punktu odniesienia.

Tak na prawdę to jak zobaczyłem co wywołałem to aż mi się tekst Pawlaka przypomniał: "Ja tylko pociągnął.." :rolleyes:

Tak czy inaczej zegarek kupiłem i już więcej nie będę zadawał głupich pytań :)

Jeszcze raz przepraszam. :(

Spokojnie, to drobny błąd i tak naprawdę nic się nie stało.

Wystarczające było ukrycie go i info ogólne na temat wyceny.

Efekt kuli śnieżnej zaczął się później.

 

Pochwal się zegarkiem jak przyjdzie zwłaszcza że widziałem Twoje efektowne zdjęcie Poljota.

 

Proszę już od tej pory wstawiać tu tylko okazyjne linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zegarek, ale rzecz miła dla miłośników "radzieckich". Kto pierwszy, ten lepszy ;)

https://www.olx.pl/oferta/dlugopis-wostok-rakieta-boctok-pamiatkowy-CID767-IDk09U7.html

Napisałem. Tylko nie ma kto pomóc w odbiorze...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.