Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmwas

Hirsch Freestyle

Rekomendowane odpowiedzi

post-2232-0-83698500-1331284488.jpg

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na Hirscha jest gwarancja ;) Tylko pewnie nie masz paragonu...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dobrze poszukał, to może akurat by sie znalazł. Kłopot w tym, ze nawet gdy juz uda mi się wymienić pasek na gwarancji, problem powróci dość szybko, bo choć póki co w internecie nie ma wzmianek o tego typu problemach, winne są moim zdaniem źle dobrane parametry tworzywa. Gdyby było jedno peknięcie, mozna by zastanawiac się nad miejscową wadą konkretnego egzemplarza, ale tu te pęknięcia powstały w okolicy aż czterech dziurek! Faktem jest, że pasek dość mocno wygina się podczas zakładania zegarka, ale każdy pasek musi się tak wygiąć i materiał, z którego jest robiony po prostu nie może po kilku miesiacach pękać. To trochę tak, jakby w samochodzie drzwi odpadały po otwarciu do oporu...

 

Zresztą chciałem pasek tekstylny, a nie gumowy ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój przypadek nie jest odosobniony. Mam ten sam pasek tylko niestety już większe pęknięcia ;)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekswiss

Mój padł po trzech dniach,i gdzie ta jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój carbon tez pęka przy dziurkach ale od spodu...;/


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście pewni że paski które posiadacie to nie są podróby?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione w dobrym sklepie, w którym sprzedają tylko paski Hirsch i Horido. Poza tym zegarki Roamer, Doxa, Tissot - nie, to nie jest podróba...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój toże oryginalny. Napisałem mail o reklamację. Teraz czekam na odpowiedź.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pewny oryginalności mojego carbona


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój carbon tez pęka przy dziurkach ale od spodu...;/

 

W moim carbonie taki sam przypadek. Pęka po roku noszenia. Kupiony w dobrym salonie zegarkowym.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim carbonie taki sam przypadek. Pęka po roku noszenia. Kupiony w dobrym salonie zegarkowym.

No to teraz troche sie zmartwilem. Kupilem carbona jakies 1,5 miesiaca temu i mialem nadzieje, ze zgodnie z opinia produkty Hirscha sa najlepszej jakosci. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zwykłych skórzanych Hirsch'ów i są super. Nie rozklejają się, są wygodne, krótko mówiac - świetne paski. Natomiast jak widać, wszelkie "wynalazki", grubasy i inne dziwolągi po prostu się rozsypują ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z Hirsch Carbon ale mi się z kolei rozkleił..

Na jednym ze spotkań zegarkowych w stolicy miałem przyjemność porozmawiać z Panem Marcinem Jureczko (przedstawicielem firmy Hirsch na Polskę) i powiedziałem mu że jestem rozczarowany jakością tego paska. Na co on bardzo szybko zorganizował mi wymianę na nową sztukę i przeprosił za zaistniałą sytuację. Nie posiadałem paragonu ponieważ wyrzuciłem go zaraz po zakupie co nie stanowiło żadnego problemu.

Jeżeli ktoś chciałby nr kom do p.Jureczko mogę podać na PM to bardzo miły człowiek i na pewno pomoże.


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Również miałem problem z Hirsch Carbon ale mi się z kolei rozkleił..

Na jednym ze spotkań zegarkowych w stolicy miałem przyjemność porozmawiać z Panem Marcinem Jureczko (przedstawicielem firmy Hirsch na Polskę) i powiedziałem mu że jestem rozczarowany jakością tego paska. Na co on bardzo szybko zorganizował mi wymianę na nową sztukę i przeprosił za zaistniałą sytuację. Nie posiadałem paragonu ponieważ wyrzuciłem go zaraz po zakupie co nie stanowiło żadnego problemu.

Jeżeli ktoś chciałby nr kom do p.Jureczko mogę podać na PM to bardzo miły człowiek i na pewno pomoże.

 

Eh, a ja właśnie sobie zamówiłem Hirscha Carbona. Na szczęście mam kontakt z Marcinem w razie W :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z ciekawostek nt pasków Hirscha jest fakt iż mają laboratorium w którym badają pot i skórę w poszczególnych krajach. Jest on zmienny i działa inaczej na materiał w zależności od diety, klimatu etc. Dlatego paski ( nie tylko Hirscha) mają różne wyściółki na różnych rynkach. Nie chcę tu tłumaczyć firmy i rozklejających się pasków (które bardzo się pogorszyły od przeniesienia produkcji większości linii do chin). Ale to tłumaczy wiele spraw związanych z zapachem i trwałością wyściółki.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już miałem się zaprzyjaźnić z Hirschem Carbonem...chyba jednak zrezygnuję. Od 4 stycznia podobno znowu w Aparcie -50% na Hirsch'a. Coś innego się wybierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wycięcie dodatkowego otworu ma wpływ na gwarancję HIRSCHA? Chudą mam rękę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Hirsch robi paski w rozmiarze 19mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja uznana. Mogłem wymienić na dowolnie inny model ale z Hirsch-em pożegnałem się na zawsze. Troszkę dopłaciłem i nabyłem taki pasior :lol:

9krzpz.jpg

2mhc3tx.jpg


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Mój Hirsch Golfer po 3 miesiącach zaczyna pękać przy dziurce. Wielka szkoda bo bardzo mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie wyleczyliście z Hirscha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie wyleczyliście z Hirscha

 

Ja mam Hirch Carbon - kupilem go jakos po wakacjach bo wracajac z wakacji kupilem Hamiltona i jakos mi do niego spasowal. Pasek peka od srodka - smutne to bo bardzo mi sie podoba i nosze go pomimo tego, ze drazni mnie to kazdego dnia przy zakladaniu... Jakos nie moge znalezc innego w takich stylu ;)

 

Pasek kupiony w salonie zegarmistrzowskim i tamze zalozony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Jakos nie moge znalezc innego w takich stylu ;)

 

A Carbon Brosa tj. Bros 3815 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak zaniedbałem czytanie opinii o produkcie na forum1d21bf3fa95eb15561d23b6610542cdf.jpg. Hirsch freestyle ,przyszedł rano wczoraj, przed chwila zakładałem i już pekl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.