Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, zorro napisał(-a):

Ładnie świeci

BTW 
Przeglądałem ostatnio wątek Oceanusa na watchuseek i ktoś napisał że nigdy nie kupi zegarka który ma „anus” w nazwie 😂

Podobnie cisną z Moonswatcha wersja: Ur-anus 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Kolega [mention=29840]siomon[/mention] zerknie na priva default_wink.png

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2022 o 09:51, tommly napisał(-a):

Podobnie cisną z Moonswatcha wersja: Ur-anus 🤣

Masz pozdrowienia od Ani. Sphincter Ani 🤣


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłem się dzisiaj. Chciałem rzucić okiem do apki Oceanus Connected, a tu się okazuje, że od października nie działa, bo Oceanusy przeszły do apki Casio Watches.

 

Nie lubię zmian.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, laferty napisał(-a):

Zaskoczyłem się dzisiaj. Chciałem rzucić okiem do apki Oceanus Connected, a tu się okazuje, że od października nie działa, bo Oceanusy przeszły do apki Casio Watches.

 

Nie lubię zmian.

 

Pewnie dla nich taniej a do tego wszystko w jednej appce - musiałem raz odpalać dla Ocków a raz dla Casioków. Dla mnie wygoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

 

Bardzo ładny :) 

 

Można wiedzieć, gdzie kupiłeś? Na szybko sprawdziłem, to poza jedną ofertą w Polsce (już widziałem pod trzema różnymi wersjami.. za każdym razem wyższa cena), to oferty raczej 3-4 tys. Tyle trzeba za niego dać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, andrew9 napisał(-a):

 

Bardzo ładny :) 

 

Można wiedzieć, gdzie kupiłeś? Na szybko sprawdziłem, to poza jedną ofertą w Polsce (już widziałem pod trzema różnymi wersjami.. za każdym razem wyższa cena), to oferty raczej 3-4 tys. Tyle trzeba za niego dać? 

Ja brałem od kolegi Szymona (siomon) zagadaj na PW to może pomoże w zakupie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20221109_173310.thumb.jpg.ed557054c60917b684979adfa026ac9f.jpg

Edytowane przez kubaarek
zamiana z powodu jakości zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nic nadzwyczajnego dla klubowiczów ale dla mnie - owszem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nic nadzwyczajnego dla klubowiczów ale dla mnie - owszem 😁

W porowmaniu do S100 czuć jego ciężar to moim zdaniem na + no i ta klasa wykonania jak zwykle w Oceanusach - obłędna.

 

Pytanie, jak uruchomić ręcznie odbiór z nadajnika DCF ? Bo jakoś nie mogę tego ogarnąć w tym modelu

IMG_20221109_211814.jpg

Edytowane przez rybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, rybek napisał(-a):

Pytanie, jak uruchomić ręcznie odbiór z nadajnika DCF ? Bo jakoś nie mogę tego ogarnąć w tym modelu

NIe masz instrukcji? Tu masz wersję online https://support.casio.com/global/en/wat/manual/5596_en/ albo w pdfie https://support.casio.com/storage/en/manual/pdf/EN/009/qw5596.pdf

Jeśli nie znasz angielskiego to polecam się nauczyć, przydaje się 😜 Możesz też skorzystać z tłumacza, np. https://translate.google.com/

 

Najpierw musisz ustawić strefę czasową. W skórcie, wyciągasz koronkę i kręcisz tak, żeby wskazówka sekundowa wskazała Twoje miasto.

image.thumb.png.81083171b79be531c69d6e67fb5e8ddf.png

image.thumb.png.b42e498fa55f4157bfe84e25bd757ba4.png

Potem odpalasz synchronizację wciskając przycisk A na 0,5 sekundy.

 

image.png.458fa4fab0ecf5898f98126aae17bccc.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem odpalasz synchronizację wciskając przycisk A na 0,5 sekundy.

Chyba że zegarek jest sparowany z telefonem po BT, wtedy wciśnięcie przycisku będzie powodowało próbę synchronizacji po BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, M.Mike napisał(-a):


Chyba że zegarek jest sparowany z telefonem po BT, wtedy wciśnięcie przycisku będzie powodowało próbę synchronizacji po BT

Wg. instrukcji aby połączyć się z telefonem należy nadusić ten przycisk przez co najmniej 2,5 sekundy.

image.png.344e7114d45eda91deeed74f6dc4d93e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Przytrzymaj przycisk (A) przez co najmniej 0,5 sekundy. Zwolnij przycisk, gdy wskazówka sekundnika przesunie się do [RC].

Oznacza to, że operacja odbierania została rozpoczęta. Po zakończeniu operacji odbierania ustawienia godziny i dnia zegarka zostaną odpowiednio dostosowane.

 

Nuta

  • Operacja odbierania trwa od około dwóch minut do około 10 minut. Może to potrwać nawet 20 minut.
  • Odbiór sygnału kalibracji czasu jest lepszy w nocy niż w ciągu dnia.
  • Tej operacji nie można wykonać, jeśli zegarek jest już sparowany z telefonem.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. instrukcji aby połączyć się z telefonem należy nadusić ten przycisk przez co najmniej 2,5 sekundy

Żeby sparować.
Jeżeli jest już sparowany z jakimś telefonem to nie ma możliwości odbierania po RC.
Trzeba rozparować po stronie zegarka (zatrzymać zegarek i zresetować - nie pamiętam dokładnej procedury bo już go nie mam, ale powinna być opisana w instrukcji).

Rozparowanie po stronie telefonu nic nie da - przy naciśnięciu przycisku na zegarku i tak będzie próbował łączyć się z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.