Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, laferty napisał(-a):

A jak oceniasz przejście ze stalowego t200s na tytanowego? Który robi lepsze wrażenie na żywo? Jak antyrefleksy na szkłach, jest duża różnica?

 

Mam t200s i już myślę o t3000.

A więc po kolei, jeśli chodzi o przejście z stali na tytan.

Ja generalnie wolę stal bo lubię czuć zegarek na ręku. 

Tylko tutaj jednak mechanizm i wielkość robią swoje, gabaryt i 5 silników w module dodają wagi i nie czuć że to "plastik" 😉 

W np. S100 rzeczywiście jest leciuchno, kwestia przyzwyczajenia ☺️ 

Z wrażeniami oba są pozytywne i ciężko porównywać bo to różne zegarki, chrono i do bólu czysta tarcza.

Jeśli chodzi o antyrefleksy to nie mogę porównać obu zegarków na żywo teraz to ciężko wnioskować ale nie narzekam tu ani nie narzekałem wcześniej to chyba jest i było OK 😉 

Do t200 kiedyś wrócę bo podobała mi się ta prostota i czysta tarcza bez wodotrysków.

W t2600 jest może więcej bajerów, tarczki robią robotę, te wgłębienia poziomów tarczy i dodatki.

Jednym słowem oba są świetne i polecam 😁 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz

Tomek, ja również gratuluję Ocka, Prezentuje się zacnie. Osobiście nigdy nie miałem Oceanusa, może i na niego przyjdzie u mnie niebawem czas. Chociaż na chwilę obecną bardzo mnie kręcą wersje BRIEFING (OCW-T3000BRE, OCW-T4000BRE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocki klasa zegarki

IMG_20220814_195502.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 10:44, p.r.p. napisał(-a):

25287a94746475ca4118aab5245ea8b4.jpg

Ładny jest. Mam kilka Casio ale oceanusa żadnego niestety. Ten lub podobny jest w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładny jest. Mam kilka Casio ale oceanusa żadnego niestety. Ten lub podobny jest w planach.

Dzięki! Tym bardziej musisz to nadrobić. Oceanusy to naprawdę świetne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T200s w opisie ma, że stal jest "hard coating - TiC processing". Ktoś wie, co to za proces technologiczny utwardzenia stali i jakie ma parametry?

 

Czy to jest nałożona jakaś twarda powłoka, czy raczej powierzchowne utwardzenie struktury stali?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Który ładniejszy? 🤔 😉 

 

inCollage_20220825_175042205-picsay-2.png

Zdecydowanie czarny 👍


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie srebrny


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie mamy 2:1.
Ja też się skłaniam ku srebrnemu (zwłaszcza, że mam go dłużej, bo ogólnie wolę srebrne). Ale i czarny ma coś w sobie. Czyżby jednak czarny miał by pójść w świat dalej..?




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem mamy 5:1. No no, nie spodziewałem się aż takiego wyniku.🤔 Dorzucam kolejne dwie fotki. 😉

Casio Oceanus OCW-S100B-1AJF ~03-picsay.jpgCasio Oceanus OCW-S100-1AJF silver ~09-01-picsay.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:1. Nokaut.. Czas robić foty na olx.. 🤣 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.