Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Mariaczi chyba żartujesz ,dżizassssss (no ale o gustach się nie dyskutuje ,,,zapomniałem B) , .......

ps

gdzie Ty widzisz tytan?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze może go rozebrać z gumy i wtedy już będzie widać tytan ;]


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeśli standardy produkcyjne są takie same jak w GW-5000 (a patrząc na krzywy moduł to pewnie są), po zdjęciu plastików może nas spotkać przykra niespodzianka. :unsure:

 

IMG_4096.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeśli standardy produkcyjne są takie same jak w GW-5000 (a patrząc na krzywy moduł to pewnie są), po zdjęciu plastików może nas spotkać przykra niespodzianka. :unsure:

 

IMG_4096.jpg

i z pewnością by tak było , no ale producent chyb nie miał na myśli\nie przewidział takiego wariantu ,że szczęśliwemu nabywcy limitedyjszyn przyjdzie do głowy go rozbierać ,zaglądać do środka .Tak czy śmak ,kupuje się kota w worku w pełnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariaczi chyba żartujesz ,dżizassssss (no ale o gustach się nie dyskutuje ,,,zapomniałem B) , .......

ps

gdzie Ty widzisz tytan?? :blink:

No i co ja na to poradzę, tak samo jak lubię sebenzę, latarki w tytanie, nawet spyderco już moduję w tytanie. No ale o gustach naprawdę nie gadajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja toże aj lawju tytan,nawet aż za bardzo ;) , gdyby choć troszkę było jego na nim, np bezel ? bransoletka .. cokolwiek co by było widoczne ...zmieniło by to zupełnie moje postrzeganie go

A tak ... profanacja tytanu wyszła tylko i dżwięczna nazwa

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam GW-5000 to też dziwny twór. Po co zwiększać koszty produkcji i pokrywać całą kopertę czarną powłoką, kiedy i tak tego w ogóle nie widać? I jeszcze się toto podobno łatwo rysuje. Pod względem wizualnym nieporównywalnie lepiej wygląda jak dla mnie goła stal (jak np. w DW-5000SL).

 

Jedyny plus takiego rozwiązania to możliwość noszenia tego zegarka przez osoby, które z powodu alergii nie mogą nosić gołej stali na nadgarstku, ale ilu jest takich użytkowników? Jeden procent? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ,rysuje się jak cholera ale od tego są powłoki ,niestety tak jak już wspomniałem wyżej ,powłoki odbierają urok tytanu w całości niestety więc pokrycie tytanu gumą\plastykiem jakimś było by uzasadnione Ale czy ma to sens musi sobie na to odpowiedzieć nabywca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten tytan jest utwardzony. Bo jeśli nie to jest to nic nie warte. Tytan sam w sobie jest bardziej miękki od stali i nalezy go traktować jako slogan reklamowy a nie zabezpieczenie przed rysami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ten tytan jest utwardzony. Bo jeśli nie to jest to nic nie warte. Tytan sam w sobie jest bardziej miękki od stali i nalezy go traktować jako slogan reklamowy a nie zabezpieczenie przed rysami.

 

Przede wszystkim tytan jest lżejszy, a na pewno nie jest bardziej miękki od nierdzewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że jest. Tytan jest bardziej miękki. Miałem kiedyś tytanową cytrynę i podziękuj. Poczytaj kolego, zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tytan bez dodatkowych powłok jest bardziej podatny na zarysowania niż zwykła stal. A powłoka na "zwykłym" GW-5000 ma kiepską twardość, więc tutaj zapewne jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie że jest. Tytan jest bardziej miękki. Miałem kiedyś tytanową cytrynę i podziękuj. Poczytaj kolego, zobaczysz.

Zgadza się, mój błąd <_< źle zrozumiałem poprzedni post odnośnie ulepszenia cieplnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, mój błąd <_< źle zrozumiałem poprzedni post odnośnie ulepszenia cieplnego.

Zgadza się tytan jest bardziej podatny na rysy niż nierdzewka. Jednak rysy na tytanie wyglądają po prostu fajnie. Na nierdzewdze wyglądają żle. Tytan bardzo łatwo się piaskuje lub poleruje, co daje obłędny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z SGP i powiedzieli że tytanu nie da się polerować. A przynajmniej jest to bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z SGP i powiedzieli że tytanu nie da się polerować. A przynajmniej jest to bardzo trudne.

 

Da się .. wszystko się da Na tytanie polerowanym rysę wypolerujemy , gorzej np w przypadku tytanu szczotkowanego ... ryse jak rysę niestety widać ale wypolerowanie jej w g nie wchodzi z wiadomych przyczyn , pozostaje tylko wyszczotkowanie jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się da ale nie zmienia to faktu że napaliłem się na tytan i nie słuchałem dobrych rad. No i ogon musiałem podkulić:-( rysy łapał nie wiadomo kiedy. Także ja za tytan dziękuje. Niemniej jak ktoś się upiera to jego decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się da ale nie zmienia to faktu że napaliłem się na tytan i nie słuchałem dobrych rad. No i ogon musiałem podkulić:-( rysy łapał nie wiadomo kiedy. Także ja za tytan dziękuje. Niemniej jak ktoś się upiera to jego decyzja.

 

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten DW-5030. Myślicie ze będzie w PL? W jakiejś zaporowej cenie?

 

Pomijając wygląd to jedyny G z zakręcanym deklem?

 

Pozdrawiam Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wygląd to jedyny G z zakręcanym deklem?

 

Jeśli chodzi o obecną produkcję to są to tylko modele w Polsce niedostępne (albo dostępne sporadycznie w bardzo znikomych ilościach), jak kilka wersji Frogmanów oraz GW-5000.

 

Z już nieprodukowanych modeli można jeszcze znaleźć w PL kilka sztuk Giezów GS-1300. GS-1150 oraz starszy GS-1100 już się chyba całkowicie wyprzedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dowiedziałem na fb-ku...

 

G-SHOCK polska: DW-5030C tylko kilka sztuk. Prawdopodobnie 5. Ze wzgledu na cene. Bedzie ona zanizona i bedzie wynosila 990 zl, wiec i tak bardzo duzo.
Edytowane przez jan.b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWX-8901K-1JR.png

GWX-8901K-1JR - świetny jest!

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby połączenie 6900 i trochę gw-810 , fajniutki.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.