Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Też pomyślałem żeby żółtego przebrać na czarno, reszcie kolekcji nawet przebranie nie pomoże:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli chcesz go kupić, to poszukaj go gdzieś taniej lub ponegocjuj, bo jak za GA-100, nawet w kamuflażu, to kupa kasy. Za te pieniądze mógłbyś mieć już prawie Rangemana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili wystraszyłem się, że to nowy Roman z BT ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOLD TORNADO  :blink:

img01.jpg

 

Troszkę im przygrzało na 35 rocznicę.

Czarne 35 są nudne jak flaki z olejem, a te to jakieś bling bling i kpina z hiphopowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Troszkę im przygrzało na 35 rocznicę.

 

Bo tak po prawdzie to co to za rocznica? Np 25 lat to rozumiem, ćwierć wieku. Ale 35??? Nawet nie jest okrągła. Zapewne ktoś siedział na zarządzie i nagle wymyślił - zróbmy rocznicę! :D Po prostu pretekst do wyciągnięcia kasy od fanów marki... Chyba za długo by było czekać do 50-ki heh.

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele mają do zaproponowania, jak dla mnie :(

 

Chciałbym prostego i surowego w formie g shocka z wyświetlaczem.

Max bajerów to radyjko. I rozmiarowo troszkę mniejszy niż King.

 

Czy to tak dużo  :D  ?


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same odgrzewane kotlety, analogi, ultradrogie kolaboracje i modele urodzinowe. 

Słabo.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festyniarsko, ewentualnie żółtego kwadrata jakby przebrać na czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mógłbym się jeszcze Frog-owi przyjrzeć bliżej  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Panowie, nie chcialbym broń Boże nikogo tu urazić ale mam pytanie. Ostatnio znajomy stwierdzil widząc u mnie Casio że to zegarki dla małolatów z ogólniaka. JUż któryś raz się spotkam z taką opinią.. To tylko głupi stereotyp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, albo zmień zegarek albo znajomych (stawiam na to drugie). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Nie, o znajomych z powodu zegarka zmieniac raczej nie będe, hehehe... Zreszta, to nie byla jakas super powazna rozmowa. Tak bylem ciekaw Waszej opinii.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, o jakim modelu była mowa. Bo jeśli zauważył na Twoim nadgarstku GA-100, to jego opinia nie jest do końca pozbawiona sensu. Wszak powszechnie wiadomo, że w GA-100 śmiga obecnie połowa każdego gimnazjum. ;)

 

Ale żarty na bok. Zarówno wśród Casio, jak i innych popularnych marek są modele tzw. masowe, jak np. właśnie GA-100, ale są również modele znacznie bardziej zaawansowane, jak wśród Casio np. MTG, GPW, GWG, GWN czy MRG, których próżno szukać na nadgarstkach nastolatków.

 

Także jeśli tylko marka Casio G-Shock Ci się podoba, to nie widzę przeciwwskazań, żeby jej produkty nosić na nadgarstku, jak robi to dość szeroka rzesza jej miłośników na tym forum i nie tylko.

 

Zresztą ja od niecałego roku prowadzę kanał poświęcony zegarkom Casio G-Shock i najwiekszą grupą widzów nie jest wcale przedział wiekowy 13-24 czy 25-34, ale 35-44 lata. To też o czymś świadczy*.

 

*Np. o tym, że dzieciaki oglądają na komputerach rodziców. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, o jakim modelu była mowa. Bo jeśli zauważył na Twoim nadgarstku GA-100, to jego opinia nie jest do końca pozbawiona sensu. Wszak powszechnie wiadomo, że w GA-100 śmiga obecnie połowa każdego gimnazjum. ;)

 

Ale żarty na bok. Zarówno wśród Casio, jak i innych popularnych marek są modele tzw. masowe, jak np. właśnie GA-100, ale są również modele znacznie bardziej zaawansowane, jak wśród Casio np. MTG, GPW, GWG, GWN czy MRG, których próżno szukać na nadgarstkach nastolatków.

 

Także jeśli tylko marka Casio G-Shock Ci się podoba, to nie widzę przeciwwskazań, żeby jej produkty nosić na nadgarstku, jak robi to dość szeroka rzesza jej miłośników na tym forum i nie tylko.

 

Zresztą ja od niecałego roku prowadzę kanał poświęcony zegarkom Casio G-Shock i najwiekszą grupą widzów nie jest wcale przedział wiekowy 13-24 czy 25-34, ale 35-44 lata. To też o czymś świadczy*.

 

*Np. o tym, że dzieciaki oglądają na komputerach rodziców. ;)

 

,..tak jest cos w tym, mnie nie fascynowaly zegarki przez dlugi czas, a teraz nie ma miesiąca zebym jakiegoś casio sobie nie kupil, ot tak po prostu dla polepszenia samopoczucia, a jakby co, to jestem w ostatniej grupie wiekowej he..he..44+ i to z takim duzym plusem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykam się z niedowierzaniem, że zegarek Casio może kosztować więcej niż 300-500 zł.

Nawet na ostatnim spotkaniu podstolika niektórzy koledzy z naszego forum nie mogli uwierzyć, że można tyle dać za G-Shocka, przecież to Casio.

Przyzwyczaiłem się i dobrze mi z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostałem wiadomość z amazona,ze moje zamówienie wydluzy się w czasie, ale mam obawy czy tylko wydluzy, bo z oficjalnej strony amazona  ten dw5600p-4er krwiście czerwony z czarnymi bullbarami został wycofany z oferty.no jeśli tak trudno, a mam pytanie, co wybralibyście z tych dwóch (oba to negatywy) dw5600hr - wersja z czarno/czerwonym paskiem, czy gw-m5610BB caly czarny bez zadnych innych kolorow?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej podchodzi GW-M5610BB, chętnie bym się z takim oswoił. Miałem już go prawie w ręku, ale niestety sprzedawca przed wysyłką stwierdził, że zegarek jest uszkodzony. Ogólnie radio i solar to to, czego oczekuję od zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wybrał bym GW-M5610BB ;)

 

Tom którego sprzedawce masz na myśli?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca ma sklep na Alledrogo, firma chyba nazywa się Perios, czy jakoś tak. Mieli niestety tylko jedną używaną minimalnie sztukę, ale okazało się, że ma rozładowany akumulator i się nie ładuje i nie chcieli sprzedać. Pewnie dobrze, bo po co się ładować na mukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.