Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

700 zł. Ga mam dwa i camo zielony jest do ciorania. Ten troszke mniej. Kazdy ma inne zdanie i inne gusta. Ja to rozumiem.

Teraz czekam na gw 7900b. W planach mudman i rangeman jeszcze w tym roku. Te dwa ostatnie to bede przebieral od razu. Mudmana chcę pasek granatowy i bezel czerwony. A rangemana kupię oliwkowego i tez chyba będzie mial żółte ubranie. Ogólnie zachorowalem by miec kilka g shockow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-7900B-1ER miałem przed chwilą w teście, całkiem przyjemny zegar, właśnie znalazł nowego nabywcę. Jeśli masz ochotę, zapraszam do mnie na kanał na test i recenzję tego modelu.

 

Odnośnie Stash'a to nawet cena nie wyszła Ci taka zła.

 

Mudman: ciekawie to może wyglądać - jak już go nabędziesz i wyszykujesz, podziel się słit focią na forum.

 

Rangeman: żółtek wygląda super, ale miej na uwadze, że wyświetlacz z podstawowego camo GW-9400-3 ma niewiele wspólnego z czytelnością wyświetlacza. Dużo lepiej jest w przypadku wyświetlacza GW-9400NV-2, ma dużo jaśniejsze cyfry, ale w dzisiejszych czasach trudno już go upolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki kupuje z sklepu w Rzeszowie u pani Joanny. W ofercie ma trzy rodzaje rangeman. I chyba w innych sklepach są te same modele.

Zegarki kupuje z sklepu w Rzeszowie u pani Joanny. W ofercie ma trzy rodzaje rangeman. I chyba w innych sklepach są te same modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, pełne analogi - nawet ładnie to wygląda! A jest już specyfikacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się zapowiadają te nowe analogowe GST, jak narazie jedyne wyposażone w szafir. Cenę szacuję lekko na poziomie 2kzł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir to chyba tylko ta wersja X. Choruję na GST od ponad roku ... może po wakacjach. 

O co chodzi z tym wskaźnikiem-wentylatorkiem  ? Było to już gdzieś zastosowane? Jakiś filmik podrzucicie?

Edytowane przez GoBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację - szafir tylko w GST-B100X. Wcześniej chyba nigdzie takiego wentylatorka nie było - piszą, że jest to wskaźnik pracy stopera. Moim skromnym zdaniem ten wentylator to zbędny bajer, no ale jakoś trzeba przyciągać nowych klientów czymś, czego jeszcze nie było. No i to pierwsze GST, które oprócz przycisków mają jeszcze koronkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

No i z ładnego prostego i bezproblemowego zegareczka zrobili szkaradę z 6-ma śrubkami i kłopotliwą koronką  :angry: to już na 100% wolał bym MTG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma WC. Trochę lipa ale zegarek ładny.5f8f7eb9b5ddfc303692162d7454be41.jpg

 

Wysłane z mojego ZUK Z2132 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest jakaś analogowa nowość ale BT w takim zegarku to moim zdaniem porażka po tym co widziałem w eqb-500b. Jak dla mnie powinien być TS i WC i było by super. Co do wyglądu to jak dla mnie może być ale jakby tarcza była by bardziej w stylu gw-4000 to było by jeszcze lepiej :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baby-g-bgs-100-step-counter-700x560.jpg

Nowe Baby-G z funkcja krokomierza czyli nowość w Casio. Widac, ze powoli cos tam kombinuja a i funkcjonalnosc wydaje sie ok bo mozna ustawiac cel od 1 do 50tyś kroków . Ja bym sie nie pogniewał na taka funkcje np w Rangemanie :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Przyznaje ze calkiem udany wypust :) Jak jeszcze dodadza niezliczona ilosc wariantow kolorystycznych,to beda kobiety mialy w czym przebierac.

Calkiem powaznie wyglada jak na kobiecego G 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-800

GA800_1A_1500964763.png

 

Jak dla Mnie to większa wersja G-100 . Najwiekszy plus to zmiana kształtu z tych GA-100 na te znane od GA-700 i dodanie wskazowki sekundnika ale mogli by dac chocby cyfry 12,3,9 bo tego mi brakuje w nowych analogach.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też przypomina G-100, mojego pierwszego G

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko, brak cyfr uważam za plus akurat, natomiast nie do końca leży mi ten przycisk podświetlenia.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przyciski widzę,że zaczynają wsadzić do coraz większej ilości G, zaczęło się od Romka, GG, itd

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki miks ale mi kształt sie podoba od wersji GA-700 i tylko czekam na jakas cyfrowa wersje w tej kopercie bo jak na razie to same ana-digi.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Baby-G z funkcja krokomierza czyli nowość w Casio. Widac, ze powoli cos tam kombinuja a i funkcjonalnosc wydaje sie ok bo mozna ustawiac cel od 1 do 50tyś kroków . Ja bym sie nie pogniewał na taka funkcje np w Rangemanie :)

Co to za modele tego babyG i kiedy beda dostepne ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.