Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasparov

Mechaniczny - miałem na myśli ręcznie nakręcany.

@Edmund Exley: dzięki, ale ten jest trochę drogi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie poza szkieletem chyba tylko używki z limitowanych edycji.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie mój pierwszy zegarek, budżet pozwolił mi tylko na taki model (dwa razy go zwiększałem) ale ja i tak cieszę się jak głupi ;D 

 

 

post-74396-0-52596800-1409760674_thumb.jpg

Edytowane przez Zolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolego Zolo, przerobiłem kilka Tissotów i nigdy nie byłem zawiedziony. Zobaczysz.... ponosisz jakiś czas i przyjdzie ochota na kolejnego Tissota ;)  do kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo niewiele brakowało abym go kupił. W sumie w weekend wróciła mi na niego ochota ale na moje szczęście już był nie dostępny :)

Czy może zakupy planowałeś zrobić u Tomasza Cerbińsiego www.zgora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie mój pierwszy zegarek, budżet pozwolił mi tylko na taki model (dwa razy go zwiększałem) ale ja i tak cieszę się jak głupi ;D 

 

Ładnie prezentuje się na ręce. Niech ta radość towarzyszy Ci przez cały czas jego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum, czytając inne fachowe fora dowiaduj się że zegarki Tissot są kiepskie, słabe, różne, nie warte zainteresowania i cokolwiek innego bym kupił będzie lepsze. Zapoznając się z tymi stwierdzeniami, postanowiłem przeprowadzić śledztwo odnośnie prestiżu i popularności "dobrych zegarków". Sonda dotyczyła artystów ( nie celebrytów), rencistów, emerytów, pracowników marketów, urzędników niższego szczebla, osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście Łodzi. Okazuje się że Zenith to długopis, Epos, Oris, Eterna to rynkowa masówka rodem z rynków w Tuszynie, Certina słabo znana. Omega, Rolex to klasa, a Tissot to…no właśnie. Większość uważa te zegarki za półkę średnią a nawet wyższą. Wielu pmięta te zegarki dumnie noszone przez dziadków, stanowiące o ich prestiżu. Nie spotkałem się ze zła oceną, a ich rozpoznawalność jest ogromna. Sam miałem 2 Tissoty. Pierwszy w tytanie z chronografem kwarcowy , ten nie chciał dobrze działać na mojej ręce. Odsprzedałem go koledze i u niego chodzi od 10 lat niezawodnie. Drugi to PRS 516 z Valjoux 7750 który sprawia mi ogromną radość i przyjemność z użytkowania. Na tej podstawie twierdzę że pomimo masowej sprzedaży to dobre zegarki z duszą i dumnie chwalmy się tą marką a nie tłumaczmy innym co mamy na ręce i opowiadajmy o jego doskonałosci. To na tyle HOUK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz kolego, również i ja nie powiem złego słowa na markę TISSOT.  Mając kilka zegarków tej marki nigdy nie spotkałem się z problemami i nawet próbowałem znaleźć jakieś mankamenty na tarczy - nic z tego wszystko równiutkie, indeksy nałożone idealnie, żadnych paprochów na tarczy, w odróżnieniu np. do Seiko, które również cenie ale spotkałem się już z paprochami i krzywo nałożonymi indeksami. Podsumowując to warto mieć jakiegoś Tissota w kolekcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa dwie opcje

 

1. Tissot Desire T52541121

2. Tissot Goldrun 14k T71241221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za zegarkami z widocznym mechanizmem, ale ten egzemplarz kolegi arrived ma coś w sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kasparov

Hej, hej!

 

 

Witam Klubowiczów:) A ja mam od niedawna taki oto zegarek: 

 

gallery_70688_1875_7821.jpg

Nakręcany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa dwie opcje

 

1. Tissot Desire T52541121

2. Tissot Goldrun 14k T71241221

 

Dzięki za potencjalne namiary,tutaj mam kolejny zrzut : http://i.imgur.com/dgKMVYd.jpg

Ogólnie,to dwa różne,czy jeden i ten sam zegarek?Z tego co widzę to jeden obwódkę wokół tarczy ma gładką,drugi ząbkowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za zegarkami z widocznym mechanizmem, ale ten egzemplarz kolegi arrived ma coś w sobie :)

Nie wątpliwie ma! :)

 

Widać mu po prostu

be..be..chy! ;)  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo niewiele brakowało abym go kupił. W sumie w weekend wróciła mi na niego ochota ale na moje szczęście już był nie dostępny :)

Bardzo ale to bardzo niewiele brakowało abym go kupił. W sumie w weekend wróciła mi na niego ochota ale na moje szczęście już był nie dostępny :)

Bardzo ale to bardzo niewiele brakowało abym go kupił. W sumie w weekend wróciła mi na niego ochota ale na moje szczęście już był nie dostępny :)

Bardzo ale to bardzo niewiele brakowało abym go kupił. W sumie w weekend wróciła mi na niego ochota ale na moje szczęście już był nie dostępny :)

1 szt.lezy bodajze u Dolinskiego. Bierz bo warto. Mnie nie mozna granatem od niego oderwac od dnia zakupu. W nosie mam swoja Omege i inne drozsze od niego zegarki. A blaszki bransolety, ktore chcialem pierwszego doginac- sa genialne. Odstajac od nadgarstka - czynia zegarek niepowtarzalnym, rozpoznawalnym i z daleka rzucajacym sie w oczy. I o dziwo - ta bransoleta jest genialnie wygodna - mozna ja nosic dosc luzno a zegarek i tak dobrze pozycjonuje sie na wierzchu nadgarstka.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kasparov

Hej, jasne że nakręcany:)

No to wymiatasz  :) gratsy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zapytam, zegarek nakręcan ręcznie jest odbierany jako bardziej "prestiżowy" niż automat?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.