Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Może się mylę ale PR nie miało wiszących indeksów tylko poprzednia wersja PRS takie coś miała

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie ma wiszących indeksów.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie pochwale swoim PRS 516 , według mnie to najciekawsza aktualnie linia Tissota. Mialem kiedys czarna wersje, tym razem dla odmiany biała :)

 

34973459222229045002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  Panowie mam problem. Mianowicie posiadam zegarek Tissot sport PRC 200.

 

Jakiś czas temu zegarek po prostu stanął więc jako że był jeszcze na gwarancji zaniosłem go do sklepu w którym kupiłem.

On natomiast odesłał do serwisu do Warszawy. PO tygodniu tel że pękła koronka od silnego uderzenia. Odpłatna naprawa 350zł. Myślę nic, nie udowodnię że nic takiego nie miało miejsca wiec OK – naprawiajcie.  ( to chyba było na początku lutego. Wchodziłem rano do pracy i zerkałem na zegarek . Godzinę później zegarek już stał – pracuje w biurze wiec nie wiem gdzie mogłem nim tak uderzyć żeby pękła koronka)

 

Koronkę wymienili i niby wszystko OK. Problem polega na tym że po ingerencji serwisku zegarek zaczął brzęczeć. Chyba do wymiany koronki musieli ściągać bransoletę i ja źle założyli. Albo coś zepsuli.

Wygląda to tak - https://www.youtube.com/watch?v=JtxqdGEYOSc

 

W pierwszym momencie się nie zorientowałem ale po odejściu dosłownie 200 m do auta i ruszeniu z parkingu przy każdym ruchu ręką wydobywa się taki strzelający dźwięk. Jak się przyjrzałem okazało się za maskownice są całe luźne.

NA czerwono zaznaczyłem o co mi chodzi a sama maskownica obija się o zegarek i podskakuje.

 

Od razu się wróciłem do sklepu i im to pokazałem. Panie wzięły inny PRC do porównania i doszły do wniosku że faktycznie cos jest nie tak. Zegarek wrócił do serwisu.

Wczoraj telefon ze zegarek jest naprawiony. Jadę a tam dalej to samo. Maskownice dalej sa luźne. Fakt, mniej niż ostatnio ale nadal luźne.

Kazałem odesłać zegarem jeszcze raz. Boję się tylko że i tak z tym nic nie zrobią.

Z reszta w sklepie już na mnie dziwnie patrzeli jak im mówiłem ze zegarek brzęczy a nie brzęczał.  A jestem tego na 1000 % pewien.

Jest tu może jakiś praktyk który mógłby się odnieść do powyższej sytuacji ? to wina serwisu czy po prostu bransoleta raz ściągnięta taka już będzie ? czy czegoś tam brakuje ? Bo nie wiem co robić jak zegarek wróci a on nadal będzie brzęczał. Czy ja mama jakąś pranoje i posiadac tego samego zegarka mógłby rozwiać moje wątpliwości ?? 

 

z góry dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie masz żadnej paranoi. Moim zdaniem to wina fachowca. Zachowałbym się tak samo jak Ty. Reszta na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najprosciej to kup grube teleskopy , maksymalnie jakie wejda do maskownicy i masz problem z glowy. W serwisie musieli ci zalozyc jakies cienkie i stad ten efekt. Przerabialem to w innych zegarkach i na 99% powinno pomoc.

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam zegarek mam, i też przerabiałem ten sam problem. Zerwałem bransoletę właśnie na teleskopie. Poszedłem wymienić do zegarmistrza i za pierwszym razem tak było ale wróciłem się i poprosiłem o wymianę na grubsze teleskopy i już jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zobaczę w jakim stanie on teraz wróci. Swoja drogą to wszyscy sa zawsze w du** uprzejmi jak cos kupujesz. Później przychodzisz z zegarkiem za 1,5 k i nagle problem że ktoś wymaga profesjonalnej obsługi i naprawy ( za która z reszta zapłaciłem. MAŁE OT - ile poza serwisem moze kosztowac wymiana koronki ? ) .Dla mnie kwota za jaką kupiłem zegarek to sporo kasy i WYDAWAŁO mi się że serwis zajmujący naprawami rzetelnie podchodzi do tematu. Zawiodłem się ale temat jeszcze nie zakończony wiec moze bedzie git :) 

 

pozdro 

Paweł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche bez sensu wysylac zegarek do serwisu zeby wymienili teleskopy na grubsze, ktore sam mozesz sobie kupic za 5zl. Przeciez to powinni zrobic na miejscu w kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zawiodłem się ale temat jeszcze nie zakończony wiec moze bedzie git :)

W Polsce nadal ludzie nie widzą różnicy miedzy marketingiem tranakcyjnym a relacyjnym, w którym sprzedaż to tylko część całego procesu . Zapominają natomiast o etapie posprzedażowym, który jest piekielnie ważny.

Posłuchaj kolegów z tymi teleskopami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę już nie do dostania model tissocika - jeden z pierwszych zegarków z C01.211 i jednocześnie jeden z moich ulubionych EDC

tissot_nad_lum_011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche bez sensu wysylac zegarek do serwisu zeby wymienili teleskopy na grubsze, ktore sam mozesz sobie kupic za 5zl. Przeciez to powinni zrobic na miejscu w kilka minut.

 

Ogólnie ? masz rację. Ale w powyższej sytuacji kiedy to serwis Tissota był jedynym i ostatnim ingerentem w mocowania bransolet, nie widzę najmiejszego powodu dla którego miałbym go oebrac i na własna rękę rozwiązywac problem który powstał po ich naprawie. 

 

W Polsce nadal ludzie nie widzą różnicy miedzy marketingiem tranakcyjnym a relacyjnym, w którym sprzedaż to tylko część całego procesu . Zapominają natomiast o etapie posprzedażowym, który jest piekielnie ważny.

Posłuchaj kolegów z tymi teleskopami.

 

Zgadza się. Tylko jak określić rzeteloność obslugi posprzedazowej podczas zakupu nowej rzeczy ? 

Co do teleskopów to zobaczymy jak zegarek wróci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sprężyny zf877 1.30x10.5x0.12x320 może ktoś ma info pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa Tissoty, chyba najpiękniejsze z tego co fabryka dała.

I jak patrze na nie, to już sam nie wiem który ładniejszy biggrin.gif

 

I ja uważam, że są to dwa najpiękniejsze modele Tissota, wybrałem jednak dla siebie odmienne wersje kolorystyczne ;)

 

post-80514-0-65882900-1428332398_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. widzę że nie tylko mi podobają się te dwa Tissociki. :)  Świetny są i już..  Teraz ostał mi się jeno Visodate. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z moim Racing T-Touch... Jakiś czas temu zegarek funkcjonował na końcówce baterii i przestały działać wskazówki. Wyświetlacz cyfrowy działał do końca ale i to się skończyło przy śmierci baterii. Po wymianie baterii okazało się, że nie dzałają wcale wskazówki- stoją w miejscu, gdzie padły w momencie spadku mocy baterii. Konsultowałem sprawę z zegarmistrzem ale powiedział mi tylko, że naprawa będzie kosztowć w serwisie około 1/2 ceny nowego zegarka... Jakie jest wyjście z sytuacji?

Edytowane przez Zagnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem tylko pochwalic sie jak na razie pierwszym (choc juz kilka miesiecy temu kupionym) i na razie jedynym ze stajni tissot'a ;)

zaskoczylo mnie wykonanie, masywna koperta, bezel ceramiczny, i swietne odzwierciedlenie koloru, czarny z delikatnym przebiciem blekitu....po prostu wpatrywalem sie w ten model i wiedzialem ze musze go miec....

post-78838-0-88928500-1428499546_thumb.jpg

post-78838-0-62393000-1428499547_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek, też kiedyś mi chodził po głowie, może wrzucisz jakieś zdjęcia "nadgarstkowe"?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie w weekend zrobic i podrzucic... najlepsze jest to ze na niego namowila mnie moja dziewczyna, odciagajac mnie od bardziej eleganckiego modelu..i nie zaluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE. Zegarek jest piękny, a bransoleta niesamowita!

 

Nie ograniczaj się tylko do oryginalnych pasków z Tissota. Moim zdaniem warto spróbować nawet fajne kolorowe NATO

 

attachicon.gifTissot-PRS516-(101).jpg

 

Tu jego bliska rodzina w wersji natowskiej, którą dzisiaj wyczyściłem przygotowując chyba do sprzedaży...

... a miłośnikiem jestem TISSOT'A i to po wielokroć.

na NATO...nawet ciekawie wygląda, muszę spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy stary nabytek, kupilem w październiku ale dziś wrócił od microelektronika :)

Taki rodzynek premiera miał w 78r, Tissot wtedy sponsorował Lotusa w F1, w środku Omega Cal 1640, pierwszy moduł z dotykowym sensorem (to te coś plastikowego z napisem F1 na dole), wszystko działa sensor, klawisze, podświetlenie i nawet daje głos podczas alarmu.
Musze tylko rozgryźć wszystkie funkcje tego typa bo nie wiem co do czego.

264jd52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę :) Pierwszy automatyczny Tissot :)

post-64161-0-79168600-1429382831_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.