Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Myślę o czymś mniej futurystycznym. Coś, co się łatwo otwiera, najlepiej coś ze wspomaganiem. 


No to tylko pozostał jeden… ale jest jeden problem - będziesz podkradał 😁

 

https://www.knivesandtools.com/en/pt/-zero-tolerance-0357-working-finish-pocket-knife.htm

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, obrazek się nie otwiera 😁

Boker  Kaizen, szczuplak. W torebce miejsca nie zajmie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, loco50 napisał(-a):

Kershaw Lunch 1

SOG Ultra XR

CRKT CEO Flipper. 

Ten trzeci wygląda spoko i nada się do krojenia pomidorów. Czegoś podobnego szukam. Ma być prosty, trwały i łatwy do umycia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ceo albo Kaizen. CEO Flipper mam, fajny, jak długopis. Zero wagi i miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Słuchajcie, moja żona potrzebuje jakiegoś małego i zgrabnego nożyka do otwierania paczek, kartonów, ewentualnie przekrojenia brzoskwini. Coś składanego, łatwo otwieralnego lub jakiś automat OTF. 

Może Mnandi od Chrisa Reeva a z tańszych LionSteel Ti Spine lub Bestman, Spyderco Dragonfly z otf Microtech UTX ewentualnie Protech Magic . A najlepiej Victorinoxa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Pioters napisał(-a):

Może Mnandi od Chrisa Reeva a z tańszych LionSteel Ti Spine lub Bestman, Spyderco Dragonfly z otf Microtech UTX ewentualnie Protech Magic . A najlepiej Victorinoxa 😉

Dzięki za trop, pooglądam, poczytam...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zrobiłem test z ZT450. Żona próbowała go otworzyć i raz się udało. Z zamknięciem - zwolnieniem blokady już był problem. Druga próba otwarcia noża i fruuuu, poleciał sobie, na szczęście nic nikomu się nie stało. 🤣 Twierdzi, że tego typu otwieranie noża jej nie pasuje. Chyba muszę szukać coś z OTF lub coś wielozadaniowego od Victorinoxa. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Przed chwilą zrobiłem test z ZT450. Żona próbowała go otworzyć i raz się udało. Z zamknięciem - zwolnieniem blokady już był problem. Druga próba otwarcia noża i fruuuu, poleciał sobie, na szczęście nic nikomu się nie stało. 🤣 Twierdzi, że tego typu otwieranie noża jej nie pasuje. Chyba muszę szukać coś z OTF lub coś wielozadaniowego od Victorinoxa. 


Daj jej automat na test. Spodoba się…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Przed chwilą zrobiłem test z ZT450. Żona próbowała go otworzyć i raz się udało. Z zamknięciem - zwolnieniem blokady już był problem. Druga próba otwarcia noża i fruuuu, poleciał sobie, na szczęście nic nikomu się nie stało. 🤣 Twierdzi, że tego typu otwieranie noża jej nie pasuje. Chyba muszę szukać coś z OTF lub coś wielozadaniowego od Victorinoxa. 

Już biegnę z pomocą:

https://www.knivesandtools.nl/nl/pt/-spyderco-native-5-c41ppn5-pink-heals-zakmes.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Daj jej automat na test. Spodoba się…

Nie daje rady z otwieraniem, też próbowaliśmy...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie daje rady z otwieraniem, też próbowaliśmy...


Jednak te baby to są jakieś inne…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Burns napisał(-a):

Ten jest fajny. Wiadomo, że i tak nie otworzy go z jednego palca, a przynajmniej dwoma od góry. Popatrzę na gabaryty i kolorystykę rękojeści. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Native 5 LW są fajne👌 Kolory różne najczęściej zależą od użytej stali. Za niedługo żółty z MagnaCut ma wyjść. Do pomidorów jak znalazł😉

No i nóż dziurą wg mnie łatwiej niż kołkiem otworzyć.

 

51321691631_d7d7d40815_b.jpg

Edytowane przez Przemek84

Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kershaw Launch 9.Krociak,auto.

A tak na marginesie - babie nie warto kupować drogiego porzadnego noża bo:

-nie doceni

-nie poszanuje. 

Moja pogięła " chubek czuja"  w kutym vicku z linii Grand Maitre, który parę dni byl w domu . Oczywiście to nie ona, pierwszo slyszy, a w ogole to ona tego noża  nie widziala wcale(caly komplet w bloku wielkości pustaka stal na blacie). Po intensywnym przesłuchaniu, łącznie z waterboardingiem😁, wyszło na jaw, że  był  rzut do zlewu. A co? Ch... tam, przecież ze stali jest 😁

Nativek zgrabniutki jest

 

 

DSC_1729.JPG

DSC_1730.JPG

DSC_1731.JPG

DSC_1732.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o BM 555-S30V Mini Griptilian. Ma inny rodzaj blokady Axis-lock, bardziej przyjazna dla kobiety?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużego gripka. Okladki tylko zmieniłem bo były plastic fantastic. A blokada jest spoko dla kobitki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Słuchajcie, moja żona potrzebuje jakiegoś małego i zgrabnego nożyka do otwierania paczek, kartonów, ewentualnie przekrojenia brzoskwini. Coś składanego, łatwo otwieralnego lub jakiś automat OTF. 

Zapytaj się małży, które jej się podobają, bo co z tego, że blokada, stal, fikuśna rękojeść, etc, skoro później stwierdzi, że to brzydactwo. Ja standardowo na wnożowienie kobity polecam vicka compacta 😉 Blister rozetnie, pazurka przytnie, nawet flaszkę otworzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, dzyndzl napisał(-a):

Zapytaj się małży, które jej się podobają, bo co z tego, że blokada, stal, fikuśna rękojeść, etc, skoro później stwierdzi, że to brzydactwo. Ja standardowo na wnożowienie kobity polecam vicka compacta 😉 Blister rozetnie, pazurka przytnie, nawet flaszkę otworzy...

Moja też wskazała na uniwersalnego Vicka. Właśnie pakujemy się do wozu zobaczyć, co tam w Military ciekawego mają. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I problem z głowy. A my tu pół dnia pianę bijemy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo innych ważnych sklepów było dzisiaj do obskoczenia. Może następnym razem uda się do nożowego wdepnąć. 😬   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Za dużo innych ważnych sklepów było dzisiaj do obskoczenia. Może następnym razem uda się do nożowego wdepnąć. 😬   

Bierz w ciemno compacta, albo climbera, to gadżety, które zawsze warto mieć przy d*pie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Za dużo innych ważnych sklepów było dzisiaj do obskoczenia. Może następnym razem uda się do nożowego wdepnąć. 😬   

Też to znam, ale nie biorę udziału. Podwożę, spuszczam smycz, mówię - bierz!, i poooszła. 

I ciekawe spostrzeżenie - zero glodu, nogi nie bolą. Cały dzień 😁. W innych okolicznościach zawsze jest jakiś dyskomfort 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mountaineer zakupiony, żona zadowolona. Dziękuję wszystkim za współpracę! default_smile.png

333284ace3950526e72c86b207ee1271.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.