Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No a gdyby się tak złożyło, że chciałbym wydać fortunę na nóż kuchenny, to jaki nóż jest najlepszy i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to ja widzę że kolega to w kuchni jest jak Hannibal Lecter ;) A jak przechowujesz ten nóż? Masz jakiś stojak czy na stertę do szuflady wrzucasz? Ja myślę o tym, żeby samemu zrobić stojak na noże z kawałka drewna do kominka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja widzę że kolega to w kuchni jest jak Hannibal Lecter ;) A jak przechowujesz ten nóż? Masz jakiś stojak czy na stertę do szuflady wrzucasz? Ja myślę o tym, żeby samemu zrobić stojak na noże z kawałka drewna do kominka :)

Zdjecie slabe, ale cos tam widać..

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/4417-n%C3%B3%C5%BC/?view=findpost&p=1641871


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat jest dobry, nie zauważyleś ukrainskiej wodki :)

Trzeba mieć jaja jak szef mafii, żeby pić ukraińską wódkę, w zeszłym miesiącu umarło od niej kilkadziesiąt osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć jaja jak szef mafii, żeby pić ukraińską wódkę, w zeszłym miesiącu umarło od niej kilkadziesiąt osób ;)

 

Codziennie ktoś umiera, sle nie trzeba bać się zyć ;)

To prezent od mojego ukrainskiego pracownika- ówczesna nowość na rynku, więc bez strachu, jeszcze nie zdązyli podrabiac.

 

 

 

amatorzy

Dokladnie :), nawet gramature zmniejszyli do 4 i 2 cl bo Ci dzisiejsi faceci jak kilo pomaranczy nie zjedza to kieliszka nie wypiją :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a gdyby się tak złożyło, że chciałbym wydać fortunę na nóż kuchenny, to jaki nóż jest najlepszy i dlaczego?

 Jeden z lepszych cena = jakość 

to Gyuto  Gekko http://samura.pl/sklep/yoshida-hamono/japonski-noz-kyusakichi-gekko-gyuto-240mm-2-detail.html

lepszego w tej cenie nie znajdziesz a i bywają znacznie droższe a gorsze

mam sporo dobrych noży kuchennych /customy , japońskie itp/  i gyuto jest jeden z lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma takiej opcji , to mój podstawowy nóż najbardziej go lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie nie będziesz ,żałował , tanie kamienie  kupisz na aledrogo /pokazywałem chyba jakie/ + na początek prowadnice do czasu aż nie nauczysz się ostrzyć z "ręki"

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często trzeba go ostrzyć? Damask łatwo się tępi? Jeśli tak to chyba wole swojego Berghoffa ;) Jakie ma atuty oprócz kozackiego wyglądu? Swoją drogą ten nóż podoba mi się bardziej niż nóż Cooka za 3 razy większą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby utniesz nim kończyne.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty Berghoff to strasznie słaby nóż jeden z najgorszych   jakie miałem okazję potestować , potwornie gruby ,ciężki i nie wyważony

stal to jakieś nieporozumienie , nie demonizuj damastu  :)  tam rdzeń jest twardy  jak bedziesz kroił na desce drewnianej a nie na szklanej /takie teraz modne/

to bedzie trzymał ostrość około 2 miesiące przy normalnym używaniu , a ostrzenie to 10 min pracy i będzie jak nowy

Ale aby docenić wartość noża trzeba go użyć 

Kosme tez musiałem sprowadzić na ziemię bo tez jakies ujnie chciał kupować :P

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde gada, nie zaluje ani zlotowki wydanej na to narzedzie. Ostrzę co 6 tyg takiego domowego użytkowania ale zdarzylo się pociachac kilkadziesiat kg miesa + dodatki na raz i trzyma dobrze ostrosc i tą precyzje ciecia. Drzewka też wycinałem w lesie nad jeziorem :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nożem kuchennym wycinałeś drzewa nad jeziorem??

Juz Ci pisałem kilka postów wyzej, są ludzie ktorzy piją wódkę :)

Aparat jest dobry, nie zauważyleś ukrainskiej wodki :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie nie będziesz ,żałował , tanie kamienie kupisz na aledrogo /pokazywałem chyba jakie/ + na początek prowadnice do czasu aż nie nauczysz się ostrzyć z "ręki"

Czy mógłbyś podać przykłady tych kamieni? Płytki diamentowej nie trzeba kupić do wyrównania kamienia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.