Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Brutale daje rade, ciezko przejsc obojetnie obok tego sprzeta, chociaz mnie osobiscie zniecheca ciagle wypuszczanie przez Aguste tego samego modelu w milionie wersji, ot podtocza troche cylinder i juz do salonow trafia "nowa" Brutale :lol:

Mowicie panowie, ze podobaja wam sie golaski i muscle bike? Co powiecie, na taka propozycje od Hondy:

 

post-7611-0-17248500-1331130057.jpg

 

Naked ze slawna rzedowa szostka Hondy ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w zeszłym roku szukałem 250ccm - takiego normalnego do jazdy, nie do lansu. Takiego jak dawniej były MZ, tyle żeby miał rozrusznik i był 4suw.

Nic takiego nie produkują. Bardzo dziwne.


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karczoch, a honda CBF250 albo Yamaha YBR250?


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie 2suw i 125ccm ale na pewno nie do lansu ;)

 

125ta.jpg

 

ew 150 w wersji szosa :)

 

125lux.jpg

 

www.wfm.pl

 

 

wiem, ze rolnicza firma pronar zajela sie swego czasu montowaniem motocykli i chyba nawet mieli jakis 4suw w ofercie :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ta honda bardzo w porządku.

No popatrzcie jak to cholera wszystko samemu trzeba! Byłem w tym zagłębiu z motorami w Wawie (trasa AK między Okopową a Górczewską). Obszedłem wszystkie sklepy i komisy kt tam są i albo mieli takie beznadziejne niby szlifierki w 250 co to udają większe - całe w plastiku, albo krosowe. Wszyscy ci sprzedawcy i nawet właściciel takiego komisu na piętrze twierdzili że teraz takich nie robią

 

Kiedyś jeździłem 250, a w zeszłym roku miałem biuro w takim miejscu że motorkiem byłoby najlepiej


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie 2suw i 125ccm ale na pewno nie do lansu ;)

 

125ta.jpg

 

ew 150 w wersji szosa :)

 

125lux.jpg

 

www.wfm.pl

 

 

wiem, ze rolnicza firma pronar zajela sie swego czasu montowaniem motocykli i chyba nawet mieli jakis 4suw w ofercie :lol:

Ten bordowy fajny !!!!


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten bordowy fajny !!!!

 

nowka sztuka niesmigana do wziecia za 4k pln :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kojiro, cóż to za model Hondy? Chyba jakiś concept? Pozdrawiam

 

Honda EV06

tak, na razie to concept, w zeszlym roku mowilo sie, ze wejdzie do produkcji w 2009, ale poki co cisza :lol:

 

post-7611-0-15612800-1331130118.jpg

 

To jeszcze jeden szesciocylindrowy zwijacz asfaltu z kraju kwitnacej wisni - Suzuki Stratosphere:

 

post-7611-0-81064100-1331130119.jpg


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden szesciocylindrowy zwijacz asfaltu z kraju kwitnacej wisni - Suzuki Stratosphere:

 

post-8077-0-14470800-1331130121.jpg

 

 

bleee :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana mojego plastika wchodzi w gre tylko właśnie na Brutale(zawsze mi sie podobał ten motor ,tyle że to włoszczyzna..),jakiegoś Buella(na żywo wygląd i dzwięk miażdżą) no i ten BMW K 1300 bardzo mi podszedł więc generalnie idę w kierunku naked bike..Powrót do starych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił takiego Burgmana, gdyby jako dodatkowe wyposażenie dali mi te panienki :P

Burgman_650_Executive_30.jpg


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana mojego plastika wchodzi w gre tylko właśnie na Brutale(zawsze mi sie podobał ten motor ,tyle że to włoszczyzna..

 

no ale to taki mercedes wsrod makaroniarskich sprzetow .. odpowiednik ferrarynki :P


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.Może akurat nie Brutale ale do motocykla podchodzę troszkę inaczej niż do auta.Motor ma być full zabawa,styl,moc,prezencja ogólnie musi być cool.Africa Twin to nie dla mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee słabe michu zaniżasz loty a sio do "estetów":P

 

Mówiłem o sobie, Tobie nie muszą się podobać.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem o sobie, Tobie nie muszą się podobać.

Przepisuję banię na wyluzowanie. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem ze znajomymi na lotnisku w Nowym Miescie nad Pilica. Odbywala sie tam szkola jazdy Suzuki, ktorej nie polecam szczerze mowiac. Mam za to pare fotek :D

 

post-2105-0-63498500-1331132564.jpg

 

post-2105-0-55890300-1331132579.jpg

 

post-2105-0-53329400-1331132584.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem to Ducati:

post-23770-0-60635800-1331132658.jpg

I jezdziło mi się bardzo fajnie.Mocy pod dostatkiem,jak to w V od samego dołu,heble brzytwa wszystko super kolega miał założone wydechy Broad Arrow za ponad 1000 euro netto,brzmienie niesamowite..tylko pozycja jak na crossie..d*pa mi po siodełku latała..to chyba jeszcze nie to.Poza tym od 150km/h zaczyna się poważna walka z wiatrem..Na koło idzie bez żadnych problemów z 2 biegu..MYślałem też o tym..wizualnie miodzio jak dla mnie ,ale nigdy nie jechałem:

post-23770-0-26994400-1331132660.jpg

post-23770-0-84618400-1331132661.jpg

post-23770-0-71464600-1331132663.jpg

Dla nieznających marki to Benneli TNT.Co myślicie?..nosi mnie jak diabli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieco innej bajki. Właśnie wróciłem z kina - Terminator Salvation

 

post-12553-0-95446000-1331225731.jpg

 

Chyba niezbyt wygodny ale znakomicie wyposażony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

W sam raz na poranne korki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki śmieszny problem i zastanawiam się czy jest to normalne/chyba nie/. Mam Seiko 17 jewels automat. Kiedy Jadę motocyklem to zegarek się późni nawet sporo bo 30 min. jazdy, a 10 min. opóźnienia/. Czy ktoś ma taki problem i proszę o pomusły jak temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Zegarki mechaniczne nie są odpowiednie do jazdy na motorze, wstrząsy źle wpływają na prace mechanizmu. Polecam kupno jakiegoś kwarca na motor, G-shocka albo coś w tym stylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana mojego plastika wchodzi w gre tylko właśnie na Brutale(zawsze mi sie podobał ten motor ,tyle że to włoszczyzna..),jakiegoś Buella(na żywo wygląd i dzwięk miażdżą) no i ten BMW K 1300 bardzo mi podszedł więc generalnie idę w kierunku naked bike..Powrót do starych czasów.

 

 

Polecam, nie super szybki ale fajnie sie prowadzi i wyglada elegancko

post-16365-0-45323000-1331225744.jpg

post-16365-0-50013600-1331225746.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarki mechaniczne nie są odpowiednie do jazdy na motorze, wstrząsy źle wpływają na prace mechanizmu. Polecam kupno jakiegoś kwarca na motor, G-shocka albo coś w tym stylu ;)

 

Koledze notorycznie padał kwarc ze wzgledu właśnie na wstrzasy. No ale jego Hary ( Harley ) to jest niezły wibrator :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.