Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczalem 2 tyg temu - pierwszymi 20 km. Dzis dokrecilem 15 bo deszcz i +2C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sezonu jeszcze nie zaczalem , ale w zeszlym jezdzilem od polowy lutego do czasu wypadku czyli 4 listopad


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbrew zdrowemu rozsadkowi ( bol plecow), najpierw wyprowadzilem Inazume i zrobilem 150 km, a potek dokrecilem kolejne 100 km. na Dragstarze. Jutro znowu posmigam, bo pogoda wymarzona do jazdy. Moglby tylko spasc jakis mocny deszczyk, zeby zmyc ten piach i sol z jezdni. Ale i tak da sie wytrzymac. Minalem chyba ze 300 motocykli, az reka dretwiala od podnoszenia. Widac jak wszyscy spragnieni wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbrew zdrowemu rozsadkowi ( bol plecow), najpierw wyprowadzilem Inazume

 

 

NIekumaty jestem , to jest rodzaj motoru, czy zwierze jakies :blink:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIekumaty jestem , to jest rodzaj motoru, czy zwierze jakies :blink:

 

To model motocykla, produkowanego w Hamamatsu w Japonii. Jeden z najpiękniejszych nakedów w historii, a Inazuma po japońsku oznacza błyskawicę :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , nigdy tej nazwy nie slyszalem . A kto to robi ? Chcilbym ogladnac sobie zdjecia


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Motonici :blink:

Jestem właścicielem Forum Motocyklistów - forum.motocyklistow.pl (nazywam się Dominik Szymański).

Zapraszam Was również do siebie, jeśli chcecie głębiej porozmawiać o motocyklach, mechanice, podrózach, zlotach itd. To największe forum motocyklowe w Polsce, gdzie zasady są w sumie bardzo podobne jak tutaj (czyt. łatwo wylecieć jeśli reprezentuje się poziom "onetowca"). Nie każdemy to odpowiada, gdyż w naturalny sposób kłóci się z dążeniem człowieka do pełnej swobody. Niestety, przy niemal 40.000 użytkownikach pewien rygor musi być, inaczej bardzo łatwo skończyć w przysłowiowym rowie. Niemniej Moderatorów mamy w miarę do dogadania się i każdy rozsądny człowiek na pewno odnajdzie się w towarzystwie.

Bardzo chętnie, dla zainteresowanych, założę grupę KMZiZ na Forum Motocyklistów, jeśli wyrazicie taką chęć.

W chwili obecnej zmieniamy serwery i mamy przerwę od wczoraj. Po weekendzie będą już nowe i powinno wszystko wrócić do normy. Skrypt mamy ten sam, IPB, więc łatwo się zaaklimatyzować pod tym względem.

Lewa w górze :lol:

Dominik


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki troche jak "bandyta" . Fajny


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Własnie.. połączenie bandyty z CB 750 Seven fifty Hondowską.. - wlasciwie od Hondy rozni sie tylko napisem na baku heheh - ladny :blink:

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek nie chcialem zrobic zagadki :blink: Suzuki GSX 750, zwana Inazuma. Nie ma tego duzo, bo oficjalnie nie byla oferowana w Europie. Fajny motorek, a silnik " olejak" nie do zdarcia. Jest sporo ciezsza np. od Fazera, i -badzmy szczerzy- mniej poreczna, ale o niebo ladniejsza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie takie wlasnie motocykle ktore maja tylko siedzenie , kierownice ,silnik i dwa kolka . Moze inaczej takie ktore nie maje na sobie roznych pier**l po powieszanych


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wraz z kolega, odbylem piekna podroz do Kazimierza. Ludzi, samochodow i motocykli tysiace. Widac jak wszystkim chce sie wiosny. Ciezko bylo znalezc miejsce na parkingu samochodowym, ale motocyklistow wpuszczali na Rynek.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No opowiadaj dalej :):)

Ja nie moge sie doczekac jakies normalnej pogody , zeby w koncu zaczac sezon .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej tak z ciekawosci , poniewaz masz dwa rozne motocykle , na ktorym jezdzisz wiecej ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z Warszawy. W obie strony zrobilem prawie 400 km. , a jechalem Dragstarem. Odpowiadajac na Twoje pytanie Irku, to Dragstar robi u mnie wieksze przebiegi. Jezeli jada w jakas traske, to wole wygodniejsza pozycje, sakwy, i wysoka szybe. Suzuki sluzy do szybkiego przemieszczania sie po miescie, i do krotkich wypadow np. Świdnik- Lublin ( 15 km. w jedna strone). Wczoraj przejechalem na niej 100 kilometrowa trase, i byla to walka o utrzymanie sie na siodelku. Troche wialo, a sm wiesz jak jest na nakedzie. Chcielismy z kolega " przedmuchac" motocykle po zimie, wiec predkosc dochodzila malymi chwilami do 200 km/h a to juz na tym sprzecie nie jest nic przyjemnego. Generalnie nie jezdze szybko, na Dragstarze 90 - 110 km/h a Inazuma do 130. Oba bardzo lubie choc maja diametralnie inne przeznaczenie. Dwa razy juz praktycznie kupilem HD Road King, ale zawsze w ostatniej chwili cos szlo nie tak. Chyba nie przekonalem sam siebie do konca. Za dwa tygodnie wyjezdzam na wyprawe motocyklowa po zachodnim wybrzezu USA, a jechal bede na HD Street Glide. Moze wtedy cos zaiskrzy ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem dziś swoją beemkę..ale mi się gęba ucieszyła..

 

;)

 

post-23173-0-63750800-1331827652.jpg

 

 

fotka z jesieni jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem pierwsze 20km na moim HD

Wrażenia WOW, moja gęba wygląda tak: :(


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y60: piękny sprzęcior, powrzucaj trochę nowych fotek jak będzie więcej słonka :(


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel - z nastepnej przejazdzki zrob foty... :(:) albo najlepiej umiesc kamere/aparat na klacie i zrob filmik z POMu :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem pierwsze 20km na moim HD

Wrażenia WOW, moja gęba wygląda tak: ;)

 

 

Dugiego i bezpiecznego sezonu - zycze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel - z nastepnej przejazdzki zrob foty... :):) albo najlepiej umiesc kamere/aparat na klacie i zrob filmik z POMu :)

 

Postaram się coś wymyślić :)

 

Dugiego i bezpiecznego sezonu - zycze

 

Bardzo dziękuję Irku i wzajemnie

Edytowane przez diesel

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu czas pozwolił, pogoda względnie dopisała i rozpocząłem sezon! Skromne 100 km przy 5st na plusie ale było super.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne wygłupy z kumplami ;)

 


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.