Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki prośba - podpisujcie zdjęcia - większość z nas to laicy i nie odróżni Kawy od Suzi.

A fajnie by było wiedzieć czym kto jeździ i poszukać potem w sieci np.: dla siebie ofert sprzedaży czy parametrów tech.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze nie masz kanapy dla pasazerki :)

 

Uwierz mi że pasażerka z tego faktu akurat bardzo się cieszy :) Niestety nie podziela mojej nowej pasji :)

 

diesel bardzo fajny grubas!! co do filmow czym je robisz? mozesz sobie zorbic taki trik ze przekonwertowac film nagrany w total wideo converter. RObi to bardzo szybko w ciagu kilku minut - ja mialem ten sam problem co Ty tylko jeszcze gorzej to wygladalo bo mialem rozdz 1280 i zgniatalo film 3 razy bardziej niz Twoj

 

Filmik był nakręcony aparatem Sony DSC-WX1 w formacie mp4, następnie został obrobiony w programie Video Spin i zapisany do pliku AVI. Na komputerze wygląda normalnie a po wrzuceniu na YT jest ściśnięty :)

 

Wracając do tematu kasków, taki właśnie do mnie jedzie :)

 

http://heckyesproductions.com/bellsports/BEL_008/2021441/2021441_500420pmz.html

Edytowane przez diesel

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel programy do otwarzania filmow w komputerze maja to do siebie ze w 90% proporcje obrazu wyswietlaja tak by bylo widac dobrze(niekoniecznie orginalnie) a YT orginalny rozmiar przetwarza. Mozliwe tez jest ze w tym programie do przerobki na avi sa proporcje zle ustawione - np jest 4;3 mimo rozdzielczosci. Musisz to sprawdzic. Jak nie to tak jak mowie skorzystaj z TVC o ktorym pisalem. :)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel programy do otwarzania filmow w komputerze maja to do siebie ze w 90% proporcje obrazu wyswietlaja tak by bylo widac dobrze(niekoniecznie orginalnie) a YT orginalny rozmiar przetwarza. Mozliwe tez jest ze w tym programie do przerobki na avi sa proporcje zle ustawione - np jest 4;3 mimo rozdzielczosci. Musisz to sprawdzic. Jak nie to tak jak mowie skorzystaj z TVC o ktorym pisalem. :)

 

Chyba masz rację bo na Vimeo jest tak samo :)

 

http://vimeo.com/19338318

 

Z TVC korzystałem, ten sam efekt. Nie wiem co źle robię?


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w TVC ustaw divix avi , i w ustawieniach daj rozdzialke 720x480 i daj nie orginalne proporcje tylko 16:9 - powinno byc dobrze


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej widze ze w koncu doczekales sie swojego Harley'a ;)

 

Kurde ale marzenie..No po prostu trudno mi uwierzyc ze takie cudo istnieje, a zebym je kiedys mial to juz nie mowie.

 

Oj piekny, zazdroszcze! ;)


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej widze ze w koncu doczekales sie swojego Harley'a :)

 

Kurde ale marzenie..No po prostu trudno mi uwierzyc ze takie cudo istnieje, a zebym je kiedys mial to juz nie mowie.

 

Oj piekny, zazdroszcze! <_<

 

Bardzo dziękuję!

jak na niego patrzę to sam nie mogę uwierzyć że jest mój :)

 

Udało mi się poprawić filmik na YT. Wielkie podziękowania dla kolegi Frytejro za pomoc!!! Jesteś wielki!

 

 

I jeszcze slideshow

 


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz widac jakie to dłuuugie i niskie "bydle" <_< SUPER :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie?

Rozstaw osi 1520 mm

 

Yamaha Midnight Star ma 20 cm większy rozstaw <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedzialem ze najdluzszy :) , ale HD jest o 5,5cm nizej posadzony od tej yamaszki , stad wzrokowo wyglada na dluzszy <_<


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu kaskow . W koncu zdecydowalem sie na taki , wygodny, ciekawa grafica i niewielkie pieniadze ( 50% off ) . Ogolnie bardzo fajna kombinacja

http://www.denniskirk.com/denniskirk/b2c/product_images/0/1/0/600pix/01013248a.jpg

http://www.denniskirk.com/denniskirk/b2c/product_images/0/1/0/600pix/01013248.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cichy nie bedzie, z ta iloscia i konfiguracja wywietrznikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cichy nie bedzie, z ta iloscia i konfiguracja wywietrznikow.

 

Masz racje , celowo wybralem akurat ten . U nas czesto sa niesamowicie gorace lata i z doswiadczenia wiem jak nieciekawie jest w slabo wentylowanym/przewietrzanym kasku . Mialem Shoei i pozniej zmienilem na Icon'a ( ten pekniety ) i zdecydowalem ze zamiast nazwy dla mnie jednak wazniejszy jest komfort , pomimo lekkich szumow z ktorymi da sie zyc

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadzisz wate do uszu, albo kupisz tłumiki do uszu i bedzie po problemie :(


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem o wacie , wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatyczki do uszu to w każdym kasku się przydają, jeśli się jeździ z sensownymi prędkościami. Dziś wieczorem na TVP1 będzie leciał film Wild Hogs. Jeśli ktoś nie widział to polecam. Fajnie ukazuje zjawisko panów w średnim wieku, którzy biorą się za jazdę na moto, a jednocześnie kpi z tak zwanych "tru bikerów" :(

Edytowane przez Kojiro

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask Icona mialem w rekach raz w zyciu. Ten Twoj prezentuje sie bardzo fajnie. Jezeli ma latwo zdejmowalna szybke i dobrze lezy Ci na glowie - brac :(

 

Przed moim Shoeiem mialem kask AGV Stealth:

agv-stealth-helmets-black-3302339s-450.jpg

 

Nawet mialem pomysl, zeby go zostawic i uzywac zamiennie ale po paru miesiacach okazalo sie, ze lezy w szafie, a ja uzywam tylko Shoeia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go mam zaplacony , bardzo fajnie malowany - black matte , taka farba troche jakby " gumowa " . Ogolnie w porownaniu do cen Icon jest super fajnie wykonany , chyba wszystkie kaski maja malowane ( no decals ) i zdecydowani najciekawsza grafike . Oczywiscie jest to moja opinia


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grafiki Icona są super, nawet kiedyś zamówiłem sobie ich kurtkę skórzaną daytona, ale po dłuższej historii do mnie nie dotarła. Zapłaciłem już kartą kredytową, a sklep mi pisze po fakcie, że nie mają ich na stanie i że sprowadzają. Po kilku miesiącach nerwów i oczekiwania wynegocjowałem,że w zamian przyślą mi skórkę All-in Scorpiona, która wtedy kosztowała 399$, a że za Icona płaciłem 199$, to byłem bardzo zadowolony. Chociaż oni też pewnie stratni nie byli. Ostatecznie kurtka okazała się o klasę lepsza od Icona, którego w przeciwieństwie do Scorpiona miałem okazję mierzyć w Polsce, a że bank przeliczył mi wtedy na dolary po 2zł (ten piękny okres) to wyhaczyłem świetną skórę za śmieszne pieniądze. Więc mimo nerwów dobrze wspominam ten zakup :(


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grafiki Icona są super,

 

 

Zgadzam sie , zastanawialem sie nad kaskiem z tej samej serri ale z inna grafika . Nie kupilem bo przypuszczam ze musialbym pozniej spac w garazu :(


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz tych grafik Icona jaki poziom bezpieczeństwa oferują te kaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No maja wszystkie obowiązujące w stanach certyfikaty. Niestety SHARP ich nie testował, bo zdaje się, że nie ma oficjalnego dystrybutora w europie, więc ciężko je porównać z innymi kaskami, ale na pewno zapewniają wymagany poziom bezpieczeństwa.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal poprzednik , maja wszystkie certyfikaty. Rozmawialem


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro nie maja dystrybutora to moze trzeba sie tym zainteresowac


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.