Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla odświeżenia tematu wklejam zdjecie mojego zeciora:rolleyes:

Wydechy skrócone, wybebeszone i środki zrobione na nowo.

 

kawka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kupa żelastwa zdecydowanie lepsza niż PAM. Żałujesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas

cieńszych tych wydechów nie było :D wole te starsze, te nowe w/g mnie kompletnie nie pasują i psuja całą bryłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sezon zakończył się sprzedażą moto. I już żałuję...

A do niedawna było tak:

jun5998.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w sumie to taki mały damski pierdziołek

jeżeli wyglądasz jak mężczyzna to będziesz słabo się na tym prezentował jak na skuterze

ale jesteś malutki to warto kupić i nie patrzyć na wiek. ewentualnie odsprzedać

 

 

Shadowka kupiona-wsadzone trochę grosza i poszła dalej do ludzi a kilkadziesiąt % zarobku wpadło.

Ten Shadow to kompletnie nie była moja bajka więc oddałem bez bólu serca :D

Sezon kończę na maxi skuterze a na przyszły się zobaczy...


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kupa żelastwa zdecydowanie lepsza niż PAM. Żałujesz? :D

 

Nie żałuję a konkretny zegar i tak ponownie sobie kupię :D

 

cieńszych tych wydechów nie było :D wole te starsze, te nowe w/g mnie kompletnie nie pasują i psuja całą bryłę

 

Nie wiem czy o moje wydechy chodzi ale te są oryginalne tylko skrócone. Nie wydaje mi się żeby psuły bryłę, być może zdjęcie trochę przekłamuje. Na żywca to całość wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Sezon zmierza ku koncowi, a u mnie zmiany. Prawie cale lato przejezdzilem na dragstarze, wiec Suzuki GSX i Fazer czuli sie pominieci. Po prostu szlifiereczki widocznie nie sa dla mnie. Jako ze Dragstar nie zabardzo do przebijania sie w korkach, zamieszkal u mnie od dzis HD Sportster 883. Czteroletni, ale bardzo ladnie i ze smakiem ubrany. Przejezdzilem wlasnie na nim kilka godzin i jest super. Zrywny mimo pojemnosci, a przede wszystkim waziutki do przeciskania. Juz go lubie, szkoda ze koniec sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje nowego H-D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj zakonczylem sezon , naszczescie bez przygod


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje :D

 

Ja wlasnie zabanylem T-Maxa do kolekcji motocykli :) Calkiem niezle podkrecony we Wloszech przez Panzironi i swietnie wyposazony pod katem sportowym.

Niestety, pojezdze sobie dopiero na wiosne :(

Edytowane przez split

pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w łapy wpadnie niedługo SV 650 do małych poprawek( lampa, troszkę błotnika), i nim rozpocznę nowy sezon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez po sezonie. Kupilem ze 3 tygodnie temu Honde CRF250 x ale juz sie niespecjalnie dalo pojezdzic. Moj synek jezdzi na KTM 50 w klubie motocrossowym, i w ferie zimowe jade z nim do Estonii potrenowac w hali. Maja swietny kryty tor. Zamierzam zabrac i swoje moto, bedzie wiec okazja pojezdzic o nietypowej porze roku.

Edytowane przez Jędrek_38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje bejbe :angry: Stare, ale jare. Póki co nie zmieniam choć przez rok miałem świra na punkcie Speed Triple 1050. Teraz mi po głowie chodzi Ducati 1000 Sport Classic. Niestety narazie są ważniejsze wydatki.

 

c0abf0f0b1c19df9med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie ma gdzie się pochwalić, to pochwalę się tutaj ja na zakończenie sezonu zdałem prawko na A :angry: wszystko przez te zawirowania z zapowiadanymi zmianami przepisów. Zapisałem się we wrześniu nie siedząc wcześniej na moto, zdałem z końcem października (za pierwszym razem jupiii) no i niedawno udało się odebrać plastik :angry:

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pogratulować!!! A w jakim kierunku zmierza Twoja myśl jeśli chodzi o 2 kółka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy :P

Do tej pory celem było samo posiadanie prawka i nie zastanawiałem się nad tym tak dokładnie, ale ogólnie opcje są dwie.

Pierwsza, jeżeli w najbliższym czasie finanse pozwolą to zakup czegoś pokroju suzuki gsx, nie od razu jakiś przecinak ale póki co bardziej podobają mi się motocykle sportowe.

Druga, jeżeli będzie trzeba to odłożyć, to będzie to za kilkanaście lat moje lekarstwo na kryzys wieku średniego. Zakupię jakiegoś harleya i będę go wyprowadzał co niedzielę na spacer :P


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy :P

Do tej pory celem było samo posiadanie prawka i nie zastanawiałem się nad tym tak dokładnie, ale ogólnie opcje są dwie.

Pierwsza, jeżeli w najbliższym czasie finanse pozwolą to zakup czegoś pokroju suzuki gsx, nie od razu jakiś przecinak ale póki co bardziej podobają mi się motocykle sportowe.

Druga, jeżeli będzie trzeba to odłożyć, to będzie to za kilkanaście lat moje lekarstwo na kryzys wieku średniego. Zakupię jakiegoś harleya i będę go wyprowadzał co niedzielę na spacer :P

 

 

Po pierwsze to trzeba się dobrze ubrać na moto, a to może sporo kosztować, np. dobry kask (>600zł) + kurtka (>700zł) + rękawiczki (>200zł) to podstawa. A jeśli chcesz mieć przecinaka to bierz resztę czyli buty (>700zł) + spodnie (>700zł) lub całe kombi (>1100zł), bo wyłożysz się szybciej niż myślisz. Do ostrego latania ja zakładam również żółwia (450zł). Bielizna termoaktywna też fajna sprawa (200zł).

Po drugie na początku kieruj się rozsądkiem, tzn. moc przyjdzie z doświadczeniem.

Edytowane przez motonita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to napisałem że nie od razu jakiś przecinak :P po prostu póki co bliższe z wyglądu są mi motocykle sportowe, obecnie nie widzę siebie siedzącego na chopperze.

Co do stroju to wiadomo, że to podstawa i potrafi kosztować tyle co motocykl, ale to zapewnia bezpieczeństwo przy jeździe na motocyklu.

Póki co mam już kask i rękawiczki, no i cały czas szukam kurtki bo bez tego to trudno nawet myśleć o kupnie moto no bo jak nim wrócę :P


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad streetfighterem, ja z mojego z1000 jestem bardzo zadowolony. Są też o pojemości 750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiegoś 50-60 konnego nakeda na pierwszy sezon i ucz się, ucz... przyjdzie czas na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiegoś 50-60 konnego nakeda na pierwszy sezon i ucz się, ucz... przyjdzie czas na więcej.

 

Mądrze Człek prawi..

 

moje "sportowe" BMW z lat 80' ma właśnie ok 60 KM z 1000 cm.. i to naprawdę (z nadmiarem) wystarczy ,na początek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SV-650 ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem przygodę z motocyklami od Suzuki GSR 600.

Wspaniały motor, tyle że dla kogoś przy moim wzroście, mojej wadze może nie zaimponować osiągami.

 

Niestety był to mój pierwszy i ostatni motor, bo dzięki uprzejmości jednej Pani, który wyskoczyła mi z podporządkowanej motor poszedł na żyletki, a ja a'la superman przeleciałem 15m.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.