Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xylog

Ale wszystko jest opisane. Tarcza po malowaniu, koperta po chromowaniu, koronka z małym a. A logo to Atlantic, więc powinna być z dużym A.<br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko w opisie. Tarcza poddana renowacji, przez co należy rozumieć, ze była ponownie malowana, koperta ponownie chromowana, a dekielek wypolerowany bardzo intensywnie, przez co mało czytelne napisy. Wskazówki z wymieniona masą wypełnieniową. Mechanizm to jeden z najpopularniejszych, jakie były montowane w Atlanticach z tamtych lat Eta 1100. Tak naprawdę to zegarek niewiele ma wspólnego z oryginałem, bo prawie wszystko jest poddane renowacji, czyli zmienione. Zależy czego szukasz, jeśli ładnego zegarka ze śladami swojego wieku to na pewno nie ten.

 

 

@xylog

tośmy się nałożyli :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grig1970  - przepiękny Original  na incabloc - pierścień dociskowy plastikowy czy mosiężny?

 

Ten Mirosuawa - idealna tarcza

 

Nic dziwnego, że "oba" Ci się podobają, bo to ten sam egzemplarz :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - nie powiązałem informacji u dołu o chęci nabycia z przedstawionym przez Ciebie kilka postów dalej zegarku na takim (tym) samym pasku :lol:. Co nie zmienia mojej opinii, iż zegarek w świetnym stanie, ale, nie obraź się, Grig1970 lepiej go zaprezentował i stąd pewnie pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co mam się obrażać? Zamiast strzelać focha, wolę strzelić ładniejszą fotkę ;)

 

27ci.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczywszy też dostałem takiego wytrzeszcza jak w Twym awatarze. :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co mam się obrażać? Zamiast strzelać focha, wolę strzelić ładniejszą fotkę ;)

 

 

 

 

No .... po zastanowieniu to teraz ten Twój lepiej chyba wygląda :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Serce mi sie kraje jak Mirek wystawia takie zdjęcia, cieżko będzie znaleźć Atlantica w podobnym stanie, taki egzemplarz se ne wrati.....

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wiara w to, że gdzieś są jeszcze ukryte super egzemplarze, nie byłoby sensu cało to .."gonienie za króliczkiem..."


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby takie same, ale opisy trochę się różnią. Gratuluję ślicznej parki. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę. Nowe to te dwa z dołu, na Unitasach :D

 

gallery_41182_588_469246.jpg

gallery_41182_588_1323596.jpg

Edytowane przez Młody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi Originalami żeście poszaleli :), co jeden to pokazuje ładniejsze i więcej, teraz kolej na kwartet?

Gratulacje, w ładnym stanie.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, teraz mogę się pozachwycać. W firmie "strzelił" program księgowy i dopiero co przywróciłem stan aktywności - a już było ciepło.

Faktycznie, Originali jak psów ostatnio. A był czas gdy mówiłem, że nigdy takiego nie kupię - a teraz rozglądam się za nową szkatułą na kolejne.

Fajnie wyglądają na tle starego typu wydzieranego kalendarza. Szczególnie ten czarny fajny - mam w zamyśle zakup, ale jak dotąd trafiały mi się same malowanki albo stany nieakceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze i ja dodam miał być czarny z datownikiem ale na razie będzie taki oczywiście na unitasie.wczoraj wylicytowany a może nawet od któregoś z was :)

post-59322-0-83218200-1390057550.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki uwazacie, najlepiej wybrac pasek do jasnego originala? Brazowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to bardzo indywidualna sprawa, mało tego, musi pasować i do zegarka i do ubioru który nosimy. Orginal to raczej zegarek klasyczny, więc jeśli chcemy by całość wyglądała "garniturwo" to czarny pasek podkreśli klasykę. Ale i brązowy pasek w połączeniu z brązowymi dodatkami, (pasek do spodni, buty) może utrzymać fajny poziom elegancji. Do stroju smart casual pasek może mieć ciekawsze przeszycia, wzory, wycięcia, czy też weselsze kolory pasujące do koloru dominującego ubrań. Tak jak pisałem, to bardzo indywidualne preferencje i to co podoba się jednemu nie musi być zgodne z naszymi preferencjami. Spróbuj znaleźć swój styl zegarkowy , który Tobie będzie najlepiej odpowiadał. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A oto pewien fragment moich skromnych zbiorów Oryginal'i.

4x17 i 6x21

 

Pozdrawiam,

 

Jacek

 

post-60800-0-47009800-1390213576_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment powiadasz....

Ładnie poukładane. Widzę, że na dole jest czarny odpowiednik takiego samego modelu z jasną tarczą.

Gratuluję zbioru :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Niestety jeszcze nie mam 21 j z podwójnym datownikiem więc na górze wersja bez daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ładny zbiorek. To część Originali? Bo jeszcze paru brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od czoła wyglądają na bdb stany - odrobinę o tym wiedząc sądzę , że zebranie ich pochłonęło sporo czasu.

 

A na marginesie - jak ustawić datę w podwójnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.