Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Czy mój avatar ...

Czy mój avatar Ci przeszkadza?!  

24 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was :D

 

szczerze mi prosze zagłosować ...

 

Czy mój avatar jest zły, zdrożny i nie w porządku ?

Obraża czyjeś odczucia, uczucia, przekonania polityczne bądź religijne ? :)

 

ewentualne komentarze lub obelgi pod moim adresem prosze kierować poniżej ;]

 

PS. w przypadku stwierdzenia, że jestem WINNY wyznaczę czas i miejsce publicznej egzekucji bądź chłosty ;] ;)

 

 

Pozdrawiam

 

--

 

Oto mój avatar:

viteq1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie wyświetla w ogóle.Wklej go w temat bo nawet nie wiem o co ta afera :D

 

EDIT

 

Już jest.Szczerze mówiąc mi się ten avatar kojarzy z tym ;)

 

Mój odnośnik

Mój odnośnik-2

 

Uwaga! Jeśli kogoś oburza avatar Jimiego to proszę nie klikać w linki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty czasem umęczon nie jesteś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty czasem umęczon nie jesteś? ;)

 

 

Jam umęczon i ogólnie upodlon ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie wyświetla w ogóle.Wklej go w temat bo nawet nie wiem o co ta afera :D

 

EDIT

 

Już jest.Szczerze mówiąc mi się ten avatar kojarzy z tym ;)

 

Mój odnośnik

Mój odnośnik-2

 

Uwaga! Jeśli kogoś oburza avatar Jimiego to proszę nie klikać w linki!

 

 

JA pierdziele wreszcie ktoś mnie zrozumiał ! :)

 

Mi się podoba Wersja "upadku" z GTA 4 :) Chociaż wersja z Imprezami też jest Extra ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty czasem umęczon nie jesteś? ;)

 

 

twój - jak i każdy inny - skaczący w te i we w te - awatar jest wkurzający.

to proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierdziele wreszcie ktoś mnie zrozumiał ! ;)

Jeden zrozumie, inny nie zrozumie. Ktoś się oburzy, a komuś innemu będzie obojętne, nieważne...

Na dłuższą metę każdy animowany, migający avatar staje się upierdliwy. Obojętne czy z Hitlerem czy z myszką Miki..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitler w poszukiwaniu Elektro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lepszy stabilny nie ruchomy hitler ?

Tzn ja też wole martwego skurw**a ;)

ale taki mniej ruchliwy żeby był tak ?

No zobaczymy :D

Bo widzę że jak na razie to was męczy że się rusza ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wyborze o coś Ci chodziło? Chciałeś zaszokować, zaistnieć, zaszpanować, czy co? Nie sądzę, żebyś osiągnął cel, więc pora zmienić :-)

Wiesz, Internet jest pełen możliwości dla ludzi z kompleksami - spróbuj moze na www.szokujacyawatar.pl, albo moze Ewa Drzyzga się zainteresuje? Jakieś rozmowy w tłoku lub cóś podobne?

Wydaje mi się, że akurat na tym forum kariery nim nie zrobisz... Ale próbować mozna ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wyborze o coś Ci chodziło? Chciałeś zaszokować, zaistnieć, zaszpanować, czy co? Nie sądzę, żebyś osiągnął cel, więc pora zmienić :-)

Wiesz, Internet jest pełen możliwości dla ludzi z kompleksami - spróbuj moze na www.szokujacyawatar.pl, albo moze Ewa Drzyzga się zainteresuje? Jakieś rozmowy w tłoku lub cóś podobne?

Wydaje mi się, że akurat na tym forum kariery nim nie zrobisz... Ale próbować mozna ;)

 

 

Mi o szpan nie chodzi, jakby chodziło to bym pewnie miał pod avatarem na niebiesko stowarzyszenie napisane ;]

Ale to jest TWÓJ wybór że chciałeś mieć widoczny dla wszystkich status przynależenia do stowarzyszenia,

a MÓJ że mam to a nie co innego w avatarze.

ALE Skoro Taki wielki problem jest to go zmienie...

Bo w tym kraju nie można mieć czegoś od tak, po prostu ...

Trzeba mieć żeby zaszpanować, żeby się wykazać itd...

Kompleksy ... hmm widocznie wszyscy je mają ;] ja i Ty ? Reszta chłopaków na forum też pewnie ma ...

ale CO Tobie i Mi do tego ? Po co to roztrząsać na forum ?

Dzięki za opinię i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o szpan nie chodzi, jakby chodziło to bym pewnie miał pod avatarem na niebiesko stowarzyszenie napisane ;]

Ale to jest TWÓJ wybór że chciałeś mieć widoczny dla wszystkich status przynależenia do stowarzyszenia,

a MÓJ że mam to a nie co innego w avatarze.

Tylko że On nie stworzył na forum tematu pod tytułem "Czy podoba wam się mój niebieski napis"

A Ty stworzyłeś temat o sobie.

Generalnie na forach nie dyskutuje się na temat nicków, avatarów i podpisów w stopkach. Ale ty stworzyłeś taki temat, niejako zapraszając do dyskusji na ten temat. Więc nie dziw się taraz, że dostajesz po pysku. Jednym się podoba, innym nie, takie jest życie.

 

Teraz popatrz na logiczną konsekwencję. To że Ty zaprosiłeś innych do dyskusji o swoim avatorze, nie oznacza automatycznie, że ktoś inny zaprosił Ciebie do dyskusji o jego "niebieskim napisie"

Sam sobie napytałeś biedy ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi, osobiście mi ten awatar nie przeszkadza, ale ... jakby się nad tym zastanowić, to w jakiś sposób z postaci, która powinna być zapamiętana i odbierana jako symbol czegoś strasznego i groźnego, robi się coś wesołego. Mam wrażenie, że w ten sposób rozmywa się coś, co rozmyciu ulec nie powinno. Jasne że w historii było pełno psychopatów większych i mniejszych, właściwie ciężko wskazać kryształowego wodza czy przywódcę. Ale z Hitlerem jest problem raz, w kwestii rozmiaru tragedii, a dwa, ze względu na ideologię, którą wprowadził, a mianowicie podział na nadludzi, podludzi i tych, których należy eksterminować. Pod tym względem był gorszy i straszniejszy, niż Stalin (bo ten to wybijał wszystkich po równo, bez względu na przynależność rasową, etniczną itp.)

 

Więc jeśli w efekcie tego awatara ktoś ma tak widzieć Hitlera, na śmieszno, albo jako fajnego "wujka" podrygującego w takt, to jestem przeciw. Bo przed kolejnym tego rodzaju szaleńcem może chronić tylko pamięć.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi, osobiście mi ten awatar nie przeszkadza, ale ... jakby się nad tym zastanowić, to w jakiś sposób z postaci, która powinna być zapamiętana i odbierana jako symbol czegoś strasznego i groźnego, robi się coś wesołego. Mam wrażenie, że w ten sposób rozmywa się coś, co rozmyciu ulec nie powinno. Jasne że w historii było pełno psychopatów większych i mniejszych, właściwie ciężko wskazać kryształowego wodza czy przywódcę. Ale z Hitlerem jest problem raz, w kwestii rozmiaru tragedii, a dwa, ze względu na ideologię, którą wprowadził, a mianowicie podział na nadludzi, podludzi i tych, których należy eksterminować. Pod tym względem był gorszy i straszniejszy, niż Stalin (bo ten to wybijał wszystkich po równo, bez względu na przynależność rasową, etniczną itp.)

 

Więc jeśli w efekcie tego awatara ktoś ma tak widzieć Hitlera, na śmieszno, albo jako fajnego "wujka" podrygującego w takt, to jestem przeciw. Bo przed kolejnym tego rodzaju szaleńcem może chronić tylko pamięć.

 

 

Wiesz co .. racja ... widocznie nie wszyscy są na tyle dojrzali by zrozumieć pewne aluzje ;)

Avatara usunę i zamieszczę coś oryginalnego ... hmmm ... wiem ! Zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem intencje (jak myślę) wyśmiania Adolfa H.

Jednak w przypadku gościa, który odpowiada za tak straszne rzeczy - rzecz śliska, przynajmniej w Polsce. Bardziej widzę to w kręgu kultury anglosaskiej...

Zagłosowałem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza. Żadna przyjemność oglądać tego typa.Swoją drogą dziwi mnie, że moderator pozwolił na taki awatar.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

 

szczerze mi prosze zagłosować ...

 

Czy mój avatar jest zły, zdrożny i nie w porządku ?

Obraża czyjeś odczucia, uczucia, przekonania polityczne bądź religijne ? :)

 

ewentualne komentarze lub obelgi pod moim adresem prosze kierować poniżej ;]

 

PS. w przypadku stwierdzenia, że jestem WINNY wyznaczę czas i miejsce publicznej egzekucji bądź chłosty ;] :)

 

 

Pozdrawiam

 

--

 

Oto mój avatar:

viteq1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

 

szczerze mi prosze zagłosować ...

 

Czy mój avatar jest zły, zdrożny i nie w porządku ?

Obraża czyjeś odczucia, uczucia, przekonania polityczne bądź religijne ? :)

 

ewentualne komentarze lub obelgi pod moim adresem prosze kierować poniżej ;]

 

PS. w przypadku stwierdzenia, że jestem WINNY wyznaczę czas i miejsce publicznej egzekucji bądź chłosty ;] :)

 

 

Pozdrawiam

Widoczna na awatarze osoba i symbol na jej ramieniu mogą zostać uznane za propagowanie treści o tematyce faszystowskiej,a to jest przestępstwo, niezależnie od tego co miałeś na myśli wstawiając go. Więc pozostaje się tylko cieszyć że ktoś kulturalnie zwrócił Ci uwagę, i tak to zostawił

--

 

Oto mój avatar:

viteq1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widoczna na awatarze osoba i symbol na jej ramieniu mogą zostać uznane za propagowanie treści o tematyce faszystowskiej,a to jest przestępstwo, niezależnie od tego co miałeś na myśli wstawiając go. Więc pozostaje się tylko cieszyć że ktoś kulturalnie zwrócił Ci uwagę, i tak to zostawił

 

Nie piszmy głupot, portret Hitlera czy swastyki to nie treści faszystowskie. Faszyzm polega na dzieleniu rasowym ludzi, głoszenie takich poglądów jest przestępstwem i o to w tym zapisie chodzi.

Takim problemem jest wydanie Main Kampf, bo tu już chodzi o propagowanie treści, aczkolwiek pojawia się też aspekt historyczny.

 

Kawałek z gazety:

 

Prokuratura rejonowa w Mrągowie umorzyła śledztwo w sprawie publicznego propagowania faszystowskiego ustroju państwa przez lekarza z Mikołajek. Doktor Ryszard M. posiadał w swoim gabinecie symbole faszystowskie, takie jak swastyki oraz portret Hitlera.

Śledztwo umorzono, bo nie dopatrzono się znamion czynu przestępczego - poinformował rzecznik prokuratury. Umorzono także drugi wątek dotyczący publicznego znieważenia narodu żydowskiego przez Ryszarda M.

 

Sprawa wyszła na jaw po nadaniu telewizyjnego reportażu. Pokazano gabinet dr Ryszarda M., w którym przyjmuje on pacjentów. W gabinecie znajdował się m.in. portret Adolfa Hitlera, swastyki, żelazny krzyż, który przyznawano za zasługi wojenne niemieckim żołnierzom.

 

Podczas jednej z wypowiedzi lekarz miał znieważyć Żydów.

 

Policja prowadząca śledztwo przesłuchała sąsiadów i pacjentów lekarza. Żaden z nich nie potwierdził, że doktor propaguje faszystowski ustrój państwa. Sam lekarz także podczas przesłuchania wyjaśnił, że nie miał zamiaru propagować treści faszystowskich a przedmioty z czasów III Rzeszy to jego hobby.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisy przepisami, ale istnieją jeszcze pewne normy moralne, etyczne i z tego punktu widzenia awatar był niestosowny.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avatar usunięty KONIEC TEMATU :)

 

No I dzięki Bogu. Bardziej kretyńskiego tematu dawno nie czytałem. Jimi chyba się czegoś najarałeś albo napiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o szpan nie chodzi, jakby chodziło to bym pewnie miał pod avatarem na niebiesko stowarzyszenie napisane ;]

Ale to jest TWÓJ wybór że chciałeś mieć widoczny dla wszystkich status przynależenia do stowarzyszenia,

a MÓJ że mam to a nie co innego w avatarze.

ALE Skoro Taki wielki problem jest to go zmienie...

Bo w tym kraju nie można mieć czegoś od tak, po prostu ...

Trzeba mieć żeby zaszpanować, żeby się wykazać itd...

Kompleksy ... hmm widocznie wszyscy je mają ;] ja i Ty ? Reszta chłopaków na forum też pewnie ma ...

ale CO Tobie i Mi do tego ? Po co to roztrząsać na forum ?

Dzięki za opinię i pozdrawiam :)

 

Jimi - wcześniej Taktic Ci odpowiedział i ja tego lepiej nie zrobię.

 

Dodam tylko, że tym kraju można mieć coś "po prostu". Ale Tobie to wyraźnie nie wystarczało. Twój avatar sam w sobie burzy nie wywołał. Nikt Cię nie zrugał, nie zawiesił konta, nie usunął Ci tego obrazka itd. W związku z tym załozyłeś ten temat...

No, to o czym to świadczy?...

Jako inteligentny facet już cgyba sobie odpowiedziałeś.

Też pozdrawiam :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.