Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli chodzi o najważniejszy news...Screenshot_2024-02-14-10-13-24-124_com.facebook.katana-edit.thumb.jpg.b2455073f500e0673ac03d5d48d94cfe.jpg

 

Nowe zapięcie! Mało jak na razie konkretów, w newsletterze nie ma o nim wzmianki, a nowego U50 hydro można zamówić ze starym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kobuz napisał(-a):

A jeżeli chodzi o najważniejszy news...Screenshot_2024-02-14-10-13-24-124_com.facebook.katana-edit.thumb.jpg.b2455073f500e0673ac03d5d48d94cfe.jpg

 

Nowe zapięcie! Mało jak na razie konkretów, w newsletterze nie ma o nim wzmianki, a nowego U50 hydro można zamówić ze starym...

 

Stare zapiecie dla mnie jest spoko, ale to faktycznie najwiekszy tegoroczny news jesli chodzi o Sinna :) 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już się przekonywałem do nowego HYDRO, a tu patrzę i oczom nie wierzę - do środka włożyli Rondę 715Li. Co prawda ma wydłużony czas pracy, ale reszta parametrów jak w wersji za 85 zł. Miesięczne dopuszczalne odchyłki są większe niż roczne w werku z UX-a. No, panowie!

Chyba jednak podziękuję i w końcu się skuszę na 144, tym bardziej że będzie z nowym zapięciem, które (na razie) dodają tylko do 103, 104, 144, U1, U2 i UX (w wersji bez tegimentu).

Mam tylko nadzieję, że samo zapięcie nie jest dłuższe od obecnego, bo przy maksymalny wysunięciu robi się już spore.

Bransoleta z nowym zapięciem jest droższa o 125 EUR.

 

 

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PKS napisał(-a):

Już się przekonywałem do nowego HYDRO, a tu patrzę i oczom nie wierzę - do środka włożyli Rondę 715Li. Co prawda ma wydłużony czas pracy, ale reszta parametrów jak w wersji za 85 zł. Miesięczne dopuszczalne odchyłki są większe niż roczne w werku z UX-a. No, panowie!

Chyba jednak podziękuję i w końcu się skuszę na 144, tym bardziej, że będzie z nowym zapięciem, które (na razie) dodają tylko do 103, 203, 303, 104, 144, U1, U2 i UX (w wersji bez tegimentu).

Mam tylko nadzieję, że samo zapięcie nie jest dłuższe od obecnego, bo przy maksymalny wysunięciu robi się już spore.

Bransoleta z nowym zapięciem jest droższa o 125 EUR.

 

 

 

Ło Panie, jakem zwykle obrońca i orędownik marki to umieszczenie takiego mechanizmu w długo wyczekiwanym modelu za ponad 2 tys. euro jest kpiną.

 

Dobrą wiadomością jest za to fakt, że zapięcie będzie dostępne do 144, który ma tradycyjną, "cienką" bransoletę skręcaną zwykłymi śrubkami. Później skrobnę maila do Sinna czy łaskawie i za opłatą udostępnią mi taką do mojego 157 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kobuz napisał(-a):

Dobrą wiadomością jest za to fakt, że zapięcie będzie dostępne do 144, który ma tradycyjną, "cienką" bransoletę skręcaną zwykłymi śrubkami. Później skrobnę maila do Sinna czy łaskawie i za opłatą udostępnią mi taką do mojego 157 😬

 

A ta stara bransoleta nie ma takiej samej grubości co nowa na hexy? Wydaje mi się, że to jest tylko kwestia śrub, a cała reszta jest taka sama (grubość i długość ogniw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PKS napisał(-a):

 

A ta stara bransoleta nie ma takiej samej grubości co nowa na hexy? Wydaje mi się, że to jest tylko kwestia śrub, a cała reszta jest taka sama (grubość i długość ogniw).

 

Nie, ta w 144 jest zdecydowanie cieńsza, zwłaszcza w porównaniu do bransolet do grubszych modeli takich jak EZM13.

 

No chyba, że Sinn coś zmienił i w 144 są już imbusy, to będę skazany na starą blaszankę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 144 bransoletę NSA bym chciał najbardziej zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PKS napisał(-a):

W 144 bransoletę NSA bym chciał najbardziej zobaczyć :)

 

Ja też, ale jak już się pojawiają NOS to kosztują 2x tyle co aktualna 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.sinn.de/de/Neuheiten.htm
 
No nie była to podpucha Obydwa limitowane wypusty - 103 Hd i U50 S L bardzo fajne, ale ten ostatni najpewniej rozejdzie się w mig, dlaczego chyba nie muszę pisać:
 
unnamed.jpg.0e782295dff0fbb19bea91232472d815.jpg
 
Co do UX50 U50 Hydro to wskazówki mają podobne proporcje co większa wersja, tylko na małej tarczy trochę inaczej to wygląda. Tak mi się przynajmniej wydaje. Też wolałbym tarczę z UX-a, zwłaszcza te długie markery minutowe/sekundowe. Ale ogólnie mi się podoba.
Ja się skusiłem na tego nowe U50 S L. Zobaczymy jak się spisze obok większego brata.4aa8d519e63c26d42c64ffc9d9af064f.jpg

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zabrać za skrócenie bransoletki.

 

IMG_1102.jpeg


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2024 o 15:32, kkwpk napisał(-a):

Muszę się zabrać za skrócenie bransoletki.

 

 

Czy mógłbyś podać źródło, gdzie kupiłeś ten pasek? Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś miałby ochotę wymienić 356 na 103St? :) 

 

98ktPXK.jpeg

 

1x5Pjhe.jpeg

 

ydUbkY6.jpeg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 10:29, Jorguś77 napisał(-a):

903

 

Ciekawe, czy siedzą we Frankfurcie nad nową odsłoną, bo nie chce się wierzyć, że ten klasyk wypadł z oferty na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, PKS napisał(-a):

 

Ciekawe, czy siedzą we Frankfurcie nad nową odsłoną, bo nie chce się wierzyć, że ten klasyk wypadł z oferty na stałe.

Myślę że odczekają i wróci z całkiem inną ceną 

Edytowane przez Jorguś77
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 14.02.2024 o 13:39, PKS napisał(-a):

 

A ta stara bransoleta nie ma takiej samej grubości co nowa na hexy? Wydaje mi się, że to jest tylko kwestia śrub, a cała reszta jest taka sama (grubość i długość ogniw).

Melduję posłusznie że otrzymałem odpowiedź od Sinna: nowe zapięcie pasuje tylko do bransolet skręcanych imbusami, więc mój staruszek 157 pozostanie na starym zapięciu. Przy czym jeżeli dobrze zrozumiałem odpowiedź, to 144 powinien mieć od teraz bransę właśnie na imbusy. Dotychczas na pewno była to bransoleta starego typu skręcana śrubkami na płaski śrubokręt, bo nawet limitka na 60-lecie miała takową.

 

Co do następcy 903 myślę że to kwestia jesiennych nowości - ale nie mam żadnych przecieków, żeby nie było ;)

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 10:29, Jorguś77 napisał(-a):

903 

IMGP3114.jpeg

No właśnie piękny zegarek szkoda, że zniknął. Chyba, że dołożą ze 2mm wtedy zbieram na niego 😀 chyba, że cena skoczy pod 20k.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że 903 urośnie o te 2-3mm i pojawią się nakładane indeksy. No i cena pod 4k ojro. Czyli zupełnie nie dla mnie.

Żałuję, że się nie zdecydowałem, jak jeszcze był w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PKS napisał(-a):

Ja się obawiam, że 903 urośnie o te 2-3mm i pojawią się nakładane indeksy. No i cena pod 4k ojro. Czyli zupełnie nie dla mnie.

Żałuję, że się nie zdecydowałem, jak jeszcze był w ofercie.

Mocno byłbym zaskoczony, gdyby Sinn zdecydował się na powiększenie koperty - co prawda mieli szalony "wielofunkcyjny" model 900 w rozmiarze 44 mm, ale przy dzisiejszych trendach to raczej nie sprzedawałoby się wybitnie. Ja się zastanawiam, czy nie zastosują w nim systemu uszczelnień (albo i całą kopertę - wtedy to by było te 44 mm) jak w 717 - gdzie pomimo tego, że bezel jest połączony z wewnętrzną wkładką z podziałką, to zegarek oferuje 200 m wodoszczelności, czyli jakieś 170 więcej niż Breitling. Wtedy nowy 903 nie miałby już kluczowego elementu odróżniającego go od Navitimera - pokrętła do suwaka logarytmicznego na godzinie 10. Pozostaje czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koronka na 10 zdecydowanie do wyrzucenia.

Wracając do nowego zapięcia, to zastanawia mnie wybór modeli, w których je oferują.

Dziwne, że NIE wrzucili go do wszystkich "taktycznych" zegarków typu EZM, 140, 856/7, 900.

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PKS napisał(-a):

Ja się obawiam, że 903 urośnie o te 2-3mm i pojawią się nakładane indeksy. No i cena pod 4k ojro. Czyli zupełnie nie dla mnie.

Żałuję, że się nie zdecydowałem, jak jeszcze był w ofercie.

I ja żałuję ale też nie było funduszy jak na początku ubiegłego roku był jeden na Zatoce zegarków za 13,8k


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, PKS napisał(-a):

Koronka na 10 zdecydowanie do wyrzucenia.

Wracając do nowego zapięcia, to zastanawia mnie wybór modeli, w których je oferują.

Dziwne, że NIE wrzucili go do wszystkich "taktycznych" zegarków typu EZM, 140, 856/7, 900.

Bo obecnie zapięcie jest dostępne tylko w modelach bez tegimentu. Pewnie przyjdzie czas na wspomniane modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2024 o 19:57, Kobuz napisał(-a):

Melduję posłusznie że otrzymałem odpowiedź od Sinna: nowe zapięcie pasuje tylko do bransolet skręcanych imbusami, więc mój staruszek 157 pozostanie na starym zapięciu. Przy czym jeżeli dobrze zrozumiałem odpowiedź, to 144 powinien mieć od teraz bransę właśnie na imbusy. Dotychczas na pewno była to bransoleta starego typu skręcana śrubkami na płaski śrubokręt, bo nawet limitka na 60-lecie miała takową.

 

Co do następcy 903 myślę że to kwestia jesiennych nowości - ale nie mam żadnych przecieków, żeby nie było ;)

 

Czyli można zamówić samo zapięcie? Znasz może jego cenę?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

 

Czyli można zamówić samo zapięcie? Znasz może jego cenę?

Z tego co zrozumiałem, to nowe zapięcie jest dostępne tylko z całą bransoletą. Ale ja pytałem o konkretną kwestię (stary model), więc lepiej dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.