Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

Pokażcie więc gdzie można kupić sumiaka tak tanio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na bezcłową dostawę..Kupowałes tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z tego sklepu jeszcze nie korzystałem, ale jest mi on znany - kilku forumowiczów z CW robiło tam zakupy. Żadnych problemów nie było, dodatkowych opłat również. W ubiegłym tygodniu doszło do mnie Seiko kupione w innym sklepie, ale wysłane właśnie przez Hong Kong Post i żadnych opłat nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka , Sumo akurat mam , ale zawsze warto zobaczyć czy jest cos ciekawego w dobrej cenie

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w obydwu sklepach i nie miałem żadnych problemów.

Ostatnio tydzień temu przyszedł zegarek przyszedł z tego miejsca

http://www.dutyfreeislandshop.com/default.asp

A dziś czekam na sumo dla kolegi z tego sklepu

http://watchhubs.com/en/japan-domestic-model/239-seiko-scuba-master-prospex-mens-watch-sbdc003.html

A i wysyłka koniecznie HK Post małe prawdopodobieństwo zainteresowania służb naszą paczką. Do tego fajne śledzenie przesyłki na ich stronie, czekamy ok 14 dni zależy jak szybko zapełnią kontener do Polski. Potem śledzenie na stronie Poczty Polskiej.

Wychodzi 586 $ jak by nie liczyć ja już w Polsce nie kupię raczej żadnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

Dziś właśnie dojechał czarny - zona przywiozła z Japonii (43k yenów) bez cła i podatku.Jak kupujesz na miejscu parę zegarków to masz jeszcze zniżkę 3k.

Jutro przy świetle zrobię fotki.

Edytowane przez niepokorny666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rady, trzeba się dopisać.

 

sumo02.jpg

 

sumo07.jpg

 

Wczorajszy nabytek :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Dwie sztuki.

19 czarne

24 niebieskie

Co prawda Karol je przejął, ale nie wiem co dalej z nimi zrobi. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest jednak the best. :)

 

Szkoda, że Sumiak na mój nadgarstek jest zdecydowanie za duży. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wynikającym z wymiaru 44 mm zegarek bardzo dobrze leży nawet na niezbyt wielkich nadgarstkach . Warto zawsze przymierzyć.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kiedyś się do niego przymierzę, ale raczej nie mam złudzeń że będzie akceptowalnie. Spork to absolutne maksimum, jakie przyjmie mój 16-centymetrowy nadgarstek, a Sumo jest od niego jeszcze "odrobinę" większe. Uszy najprawdopodobniej będą wystawać poza obrys nadgarstka.

 

468397d1310148014-007-vs-monster-vs-spork-vs-stargate-vs-knight-seiko-srp043-vs-sbdc001-%5Bsumo%5D-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może być problem. Bez przymiarki sie nie obejdzie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pocieszę" Ciebie @Seven - kupić nowego sporka graniczy z cudem, ponieważ nie jest już produkowany. Więc na siłkę i pakujesz do Sumo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma ich już, a jak się pojawiają to w cenach zbliżających się do poziomu Sumo, ale mimo wszystko jest to takie moje ciche, niezrealizowane marzenie. :)

 

Siłka niestety nic nie da, w tym miejscu praktycznie nie ma mięśni. U mnie nawet tłuszczyk niewiele pomoże, kilka lat temu ważyłem ponad 20 kilo więcej niż obecnie i obwód nadgarstka od tamtej pory nie zmniejszył mi się jakoś znacznie, może tak na jedną dziurkę w pasku. :) Dla Sumo sam musiałbym chyba wyglądać jak sumo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven Zawsze masz opcje "MarineMaster" ;)


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To model dostępny tylko w Japonii. Czyli opcja, którą masz, to dogadać sie z kimś na forum kto ma ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.