Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam :) -i się pojawią.

Zmiana karty menu potrwa troszkę... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok - jutro wylot na narty z prawdziwego zdarzenia :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Wczoraj zdecydowałem się jednak pójść na egzamin z Teorii Przekształtników. Zupełnie nie miałem czasu żeby się przygotować i myślałem, że nie ma sensu, aleudało mi się go zaliczyć  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już po nartach w... Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dotałem nominację do corocznej nagrody dla inzynierów w kategorii Outstanding Innovation :) 
Bardzo miło, nawet się nie spodziewałem. Zobaczymy jak pójdzie rozstrzygnięcie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nominacji i życzę powodzenia.<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotałem nominację do corocznej nagrody dla inzynierów w kategorii Outstanding Innovation :) 

Bardzo miło, nawet się nie spodziewałem. Zobaczymy jak pójdzie rozstrzygnięcie  :)

Gratki  :) Chwalipięta  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Gratki  :) Chwalipięta  :P

 

No od czegoś ten wątek jest, co nie? :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, dojechała pierwsza partia od Kaina :) Kolejne będą Aligatory :)

 

zepy4amy.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać w dziale Nie jest ok - ale po ostatnim wpisie Cooka zmieniłem zdanie. Na bazarku jest zegarek o którym marzę od kilku lat, jest też w rewelacyjnej cenie - jak dla mnie prawdziwa okazja - ale na dniach zmieniam samochód i potrzebny każdy grosz. Czy jest ok, że przedkładam zakup auta nad spełnienie zegarkowego marzenia? A auto zmienić muszę - mój scenic 97 r. jest tak dobity, że koszt napraw jest dwukrotnie wyższy od ceny za jaką go kupiłem. :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okey. 2 dni robocze do wymarzonego urlopu. A wczoraj dostałam plakat z Casio Edifice Red Bull F1 Racing i mogę się bezwstydnie gapić w pracy na Vettela, jest lepiej niż okey :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać w dziale Nie jest ok - ale po ostatnim wpisie Cooka zmieniłem zdanie. Na bazarku jest zegarek o którym marzę od kilku lat, jest też w rewelacyjnej cenie - jak dla mnie prawdziwa okazja - ale na dniach zmieniam samochód i potrzebny każdy grosz. Czy jest ok, że przedkładam zakup auta nad spełnienie zegarkowego marzenia? A auto zmienić muszę - mój scenic 97 r. jest tak dobity, że koszt napraw jest dwukrotnie wyższy od ceny za jaką go kupiłem. :)

Jak to scenic nie wiadomo czy montować oryginale części czy zamenniki bo te oryginalne często są gorsze od zamienników - bardzo awaryjne samochody zawieszenie , silniki bynajmniej diesla , elektronika i wszystko co z nią powiązane a powiazane w zasadzie wszystko - posrany elektryczny ręczny w tych samochodach jest tak awaryjny że często zostaje rozłączony i nawet na przeglądach jak diagnosta pyta o reczny to wystarczy powiedzeć że padł i nie czepia się  

Ogólnie słabe te renófki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel........ 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okey. 2 dni robocze do wymarzonego urlopu. A wczoraj dostałam plakat z Casio Edifice Red Bull F1 Racing i mogę się bezwstydnie gapić w pracy na Vettela, jest lepiej niż okey :)

 

To Vettel może być obiektem westchnień? :P 

Ja was kobiet nigdy nie zrozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok bo już jutro lecę na długo wyczekiwane 187 krakowskie derby :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok bo już jutro lecę na długo wyczekiwane 187 krakowskie derby :)

Uważaj na Siebie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Craxa w tym sezonie mocna na wyjazdach, ciekawy mecz sie zapowiada :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważam :)

Nie zakładaj Michale zegarka lepiej bo.....szkoda ;):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Craxa w tym sezonie mocna na wyjazdach, ciekawy mecz sie zapowiada :)

 

To prawda, ale patrząc na skład, który najprawdopodobniej wybiegnie przeciwko Wiśle, to jestem spokojny. Daj Bóg 2:0 i pije przez najbliższy tydzień :)

 

Nie zakładaj Michale zegarka lepiej bo.....szkoda ;):)

Wypad typowo melanżowy, dlatego zabieram ze sobą Risemana :) Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja  wczoraj jebła focha i się nie odzywa. uffff cisza w domu bezcenna,jest nawet lepiej jak ok

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja  wczoraj jebła focha i się nie odzywa. uffff cisza w domu bezcenna,jest nawet lepiej jak ok

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Vettel może być obiektem westchnień? :P

Ja was kobiet nigdy nie zrozumiem ;)

 

Nie próbuj :D

 

Jest okey, bo mam jeszcze 5 dni urlopu i zaraz jadę w trasę za trasą ulubionego zespołu :D A co tam poszaleje sobie w tym roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super, pogodziłem się z kobietą, kupiłem kilka flakonów perfum a teraz relaks wraz z kumplem, Johnnym Walkerem czarnym i xboxem :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Patom  no i pięknie. Tylko nie narozrabiaj z kolega dzisiaj. ;):D

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.