Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Mariusz, o jakich Ty marzeniach piszesz, przecież to realia 8)

 

Niestety obawiam się, że złota nie będzie.

 

Niestety miałem rację :). Realia okazały się przytłaczające i ponosimy w finale klęskę. Po meczu. Brazylia rządzi w siatkówce i to już od wielu lat. Dzisiaj kolejny raz tą prawdę potwierdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy wicemistrzami świata :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesteśmy wicemistrzami świata :)

 

I to jest właśnie OK :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJEMY :!: :):):)

 

Mariusz, odnoszę wrażenie, że to, że nie miałem racji jest dla Ciebie priorytetem, nie to, że nasi niestety nie dali rady w walce o złoto :|

 

Nic to, dla mnie i tak sa najlepsi :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wielcy :!: :!: :!: :!:

 

Gołaś pewnie się cieszy.


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie chłopaki grali :) , w świetle wszystkich dokonań naszych sportowców, to oni są objawieniem! No i jaka rola terapeutyczna dla zakompleksionego narodu :)

 

Szkoda oczywiście, że Brazylia spuściła im manto na zasadzie blitzkriegu, i nasi sprawiali wrażenie, jakby nie bardzo wiedzieli co się dzieje, ale cóż, graliśmy tak, jak nam przeciwnik na to pozwalał.

 

Generelnie - jest OK!!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariusz, odnoszę wrażenie, że to, że nie miałem racji jest dla Ciebie priorytetem, nie to, że nasi niestety nie dali rady w walce o złoto :|

 

Żaden to dla mnie priorytet. Od wielu lat oglądam mecze siatkówki i z tego co pamiętam to może ze dwa razy udało nam się pokonać Brazylię, a było to w lidze światowej. Jeszcze wtedy trenerem naszej reprezentacji był Wspaniały. A Tobie po prostu zabrakło realizmu w ocenie sytuacji. W takim meczu jak finał MŚ, z Brazylią mało kto ma szansę wygrać. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć realizm. Mogło być złoto. Jest srebro i to jest bardzo OK :)

 

Dziękujemy :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety na złoto nie mieliśmy szans. Srebrny medal to i tak sukces ponad miarę. Trudno było oczekiwać więcej. DZIĘKUJMY - również za miły gest podczas dekoracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Tobie po prostu zabrakło realizmu w ocenie sytuacji.

 

Kierując się realizmem, nikt przed mistrzostwami nie dałby Polsce szans na srebro. Dlatego:

 

Pieprzyć realizm.

 

 

Zagrali znakomity turniej, dziękujemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

dokładnie - "pieprzyć realizm" dochodząc do finału i tak przekroczyli wszelkie oczekiwania! Zagrali wspaniały turniej i tak na prawdę wsztystko przed nimi. Bo to w porównaniu z Brazylią nadal młody zespół :-).

 

Jest super!!! i co najważniejsze jest na co czekać w lidze światowej i następnych mistrzostwach!

 

To nareszcie jest prawdziwy team i ten piekny gest dla Arka ...

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też powtórzę: "pieprzyć realizm" :!: 8)

 

I jeszcze raz dziękuję za Waszą wspaniałą postawę, extra emocje i charakter, którym wielu pokonaliście już na wstępie !!! :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
pieprzyć realizm

 

Trochę racji w tym jest.... bo kto by pomyślał, że w eliminacjach do ME pokonany Portugalię, a później Belgię :). Wracając do siatkówki, to i ja się bardzo cieszę, że jesteśmy wicemistrzami świata - pisałem o tym wcześniej, ale koledzy postanowili odnieść się tylko do części mojej wypowiedzi. Niech i tak będzie. Natomiast bez bicia się przyznam, że nie wierzyłem w to iż jesteśmy w stanie pokonać Brazylię. Sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, że teraz wielu młodych ludzi pójdzie na salę trochę popróbować. Stworzy się nowa moda, być może chwilowa, ale zawsze będąca bardziej w zasięgu niż sport uprawiany przez Małysza. I to jest jak najbardziej O.K.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na jakis czas darmo HBO i HBO2, a potem będzie kosztować chyba 7 złotych/miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Mam na jakis czas darmo HBO i HBO2, a potem będzie kosztować chyba 7 złotych/miesiąc.

 

 

Ty to masz dobrze ja muszę płacić........... ZA CIEBIE :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Mam na jakis czas darmo HBO i HBO2, a potem będzie kosztować chyba 7 złotych/miesiąc.

 

 

Ty to masz dobrze ja muszę płacić........... ZA CIEBIE :!: :!: :!:

 

 

Przepraszam, oczywiście i za siebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel chce ludzi zachęcić i takiego wabia wypuścił. Ciekawe czy będzie też w święta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Kabel chce ludzi zachęcić i takiego wabia wypuścił. Ciekawe czy będzie też w święta?

 

Ale za wabie ktoś musi zapłacić. Jak z kabla to nie ja. Masz szczęście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pakiet niekodowanych kanałów kabel krzyczy 9 zł/miesiąc i spółdzielnia chroni jego monopol. Mówiąc krótko wszyscy mieszkańcy spółdzielni bulą po 9 zeta za "konserwację" a niektórzy dodatkowo kilkanaście zł za "pakiet dodatkowy" (Discovery, Turno TVN@$, Eurosport pl itp). Stać ich na zafundowanie wabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Za pakiet niekodowanych kanałów kabel krzyczy 9 zł/miesiąc i spółdzielnia chroni jego monopol. Mówiąc krótko wszyscy mieszkańcy spółdzielni bulą po 9 zeta za "konserwację" a niektórzy dodatkowo kilkanaście zł za "pakiet dodatkowy" (Discovery, Turno TVN@$, Eurosport pl itp). Stać ich na zafundowanie wabia.

 

A na to fundowanie to skąd oni mają :?: Od babci :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tej "konserwacji", a jeszcze "konserwacja" domofonów (od pół roku nie zmienili żarówki nad klawiaturą :evil: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
No z tej "konserwacji", a jeszcze "konserwacja" domofonów (od pół roku nie zmienili żarówki nad klawiaturą :evil: ).

 

 

No...a na tę konserwację to skąd oni mają :?: OD DZIADKA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio, każdy, który ma to HBO w gratisie od lat im buli za tą konserwację, której efektów raczej nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.