Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterFan

Użytkownik
 • Content Count

  4,885
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MasterFan

 1. Mariusz rozważ to co pisał kolega powyżej: Voutilainen, Dufour, Gronefeld, Ferrier- to byłaby piękna wiśnia na torcie 😀 Raz, że fantastyczne, dwa- wszystkie świetnie trzymają wartość.
 2. Jaki to nadgarstek trzeba mieć żeby tak było? 😁
 3. To prawda, 15300 jest najlepszym nowym RO- nowym, bo to od jego powstania AP zaczęło używać świetnego werku spod swojego dachu, cal. 3120- mówiło się wtedy, że to najlepszy werk spośród wszystkich w tej klasie. Jak się później okazało, miał tez swoje choroby dziecięce Masz dobrą pamięć, niestety już nie posiadam tego zegarka, cieszył mnie nieustannie chyba z 8 lat ale w pewnym momencie musieliśmy się rozstać, może jeszcze kiedyś uda nam się do siebie wrócić, choć aktualne ceny przesuwają ten moment poza horyzont
 4. Mariusz, to wszystko powyżej zdarza się wszystkim, włącznie z TOP 3 i nie świadczy w zasadzie o niczym specjalnym
 5. A to co innego, tam to nie tylko z ułożeniem na ręku jest problem
 6. 15300 ma 39mm, krótkie i dobrze wyprofilowane ucha, raczej leżałby Ci idealnie
 7. Chyba nie tylko Tobie Filip, był moment kiedy te zegarki w trzech wersjach kolorystycznych można było dostać od ręki z 38% rabatem- pamiętam dokładnie, bo rozważałem wtedy mocno powrót do GP
 8. To raczej dzieło jakiegoś Blaken lub firm do nich podobnych.
 9. Chyba się powtórzę ale mówiąc o JLC to dla mnie stagnacja tej marki zaczęła się od odejścia Jerome Lamberta. To nadal fantastyczne zegarki, którym jednak ciagle czegoś brak- np. Polaris z dziwnymi tarczami i niezakręcanymi koronkami w zegarku z takim przeznaczeniem. Breguet i linia Marine to rzeczywiście spory krok w tył w porównaniu z poprzednią serią, a szkoda, bo te nowe są już wyposażone w porządny i nowoczesny werk z fabryki Breguet, jednak „reszta zegarka” nie może stanąć obok poprzednika. UN i Blancpain konsekwentnie drufują w kierunku chyba tylko sobie znanego lądu, Blancpain jednak potrafi się obronić świetnymi klasykami z linii Villeret i Fifty Fathoms. Jakby dorzucili coś nowego z dawnej linii Leman lub jakiegoś nowego Aqua Lunga byłoby już całkiem znośnie Jestem niemiło zaskoczony ogólnymi działaniami Panerai, komunikacją z miłośnikami tej marki, posługiwaniem się ogólnikami w sprawie istotnych dla użytkowników informacji, to aż dziwne i nie przystoi marce z taką renomą. Pozytywnie zaskakuje mnie Cartier ale to w sumie niewielkie zaskoczenie- historia, wykonanie i magia marki musi w końcu działać. Dużego plusa daję Breitlingowi w sumie za całokształt w ostatnich czasach oraz Parmigiani, które powoli zaczyna grać w lidze, w której już dawno grać powinno.
 10. Może kolega zwyczajnie chce się upewnić albo zweryfikować to co usłyszał. Cóż... też ostatnio (dwa tygodnie temu) byłem świadkiem, udzielenia możliwości na zapis na SD Moim zdaniem skorupa powoli pęka ale odbieram to jak na razie w kategorii "korekty".
 11. Oczywiście, ale to prawda „Rzut życia” przyjemnie się ogląda
 12. Z filmów to jednak „White men can't jump” nadal numer 1 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.