Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Recommended Posts

W dniu 14.05.2020 o 23:26, poiuyt napisał:

Masz rację. Mam wrażenie, że ten model traktowany jest przez kierownictwo jak odrębna marka, a grupy docelowe produktów DOXA i DOXA SUB nie mają ze sobą wiele wspólnego. Przyznam, że nawet nie wiem, co się teraz dzieje w ofercie DOXA i jakoś mało mnie to interesuje. Trafił im się ten model jak ślepej kurze ziarno, tak samo jak trafił im się na początku XX wieku Rick Marei, który wyciągnął SUB-a z niebytu (i z którym niedawno się pożegnano, co odczytano jako zapowiedź otwarcia się na nowego odbiorcę, czyli - o zgrozo - dostosowania serii do potrzeb rynku).

Nowy Sub 200 już jest właśnie dostosowany do potrzeb rynku (czyli w ogóle nie przypomina Suba).

Hej ludziska. 

Szukam zegarka Doxa Shark 300l ceramica automatic.

Może ktoś chce się pozbyć swojej sztuki? 

Oczekuję tylko i wyłącznie bardzo dobrego stanu. 

Pozdrawiam. 

Screenshot_20200618_171320.jpg

Edited by Rgz

Pytanie do specjalistow Doxy, czy warto zainteresować się wyprzedażowym (ale nowym) modelem Into the Ocean?

W Kruku jest promo -30% na dwa modele. Za 3000zł wydaje się bardzo ciekawą propozycją na wakacyjny zegarek...

c6966dddd181bbab5853b5a87c01cb26.jpg

Pytanie do specjalistow Doxy, czy warto zainteresować się wyprzedażowym (ale nowym) modelem Into the Ocean?
W Kruku jest promo -30% na dwa modele. Za 3000zł wydaje się bardzo ciekawą propozycją na wakacyjny zegarek...
c6966dddd181bbab5853b5a87c01cb26.jpg&key=cc4a3d939a4f99664e2114474f217364f6f1178e5ecd114f5f234bba45516acf

Mam i bardzo sobie chwale, zwłaszcza jako wakacyjny.

eb23016a85efc4049d9025e43c758d3a.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8 minut temu, Picy napisał:

Mam i bardzo sobie chwale, zwłaszcza jako wakacyjny.

eb23016a85efc4049d9025e43c758d3a.jpg

No właśnie szukam czegoś na lato + jako taki "wół roboczy" :)

42 minuty temu, Wacor napisał:

To ja też polecam:

Macie wersję z pomarańczowym wewnętrznym pierścieniem... Chyba najładniejsza (w końcu kolor Doxy). Niestety na tą wersję nie ma takich rabatów 😕 chyba za kolor nie warto dopłacać 400zł...

Macie wersję z pomarańczowym wewnętrznym pierścieniem... Chyba najładniejsza (w końcu kolor Doxy). Niestety na tą wersję nie ma takich rabatów chyba za kolor nie warto dopłacać 400zł...

Ja uważam ze za ten kolor warto dołożyć.

No i teraz coraz bardziej zaczynam myśleć o pomarańczowym... 

No i teraz coraz bardziej zaczynam myśleć o pomarańczowym... 

Skąd jesteś?

Godzinę temu, Picy napisał:

Skąd jesteś?

Śląsk

"Nowości" od doxy 

sk%C3%A4rmklipp-jpg.15393282

doxa4-jpg.15393283

doxa1-jpg.15393284

doxa2-jpg.15393285

doxa3-jpg.15393286

doxa5-jpg.15393290

2490 orjo

Dosyć interesująca polityka. Na początku limitka, potem limitka Aqualung, a teraz bez limitowania.
Ale może to i lepiej, bo można będzie rozważyć niebieskiego albo pomarańczkę. :)
Oby tylko stare zapięcie bransolety było, a nie to nowe, grubaśne.

ogladam 300T i tego nowego 300 i tak się zastanawiam jaka jest zasadnicza różnica między nimi? Poza tym ze 300 jest 600Euro droższa.

Ok, mechanizm w 300T to ETA a tutaj "Swiss mechanical automatic, self-winding, COSC certified Chronometer" czy to nie będzie podrasowana ETA? Pozostałe parametry wskazują na taką samą rezerwę, częstotliwość itd... Cos na zasadzie ETA'y w Tudorze BB36.

300T jest wyższa bo szkiełko trochę inne i ma 120ATM.....

Przepraszam za niewiedzę (może coś istotnego pominąłem) ale nadal szukam tych 600 euro ekstra (no chyba że w komplecie jest bransoleta i guma) no i niby in-house (jeśli tak mam odczytywać informację odnośnie mechanizmu)

40 minut temu, disaster3 napisał:

ogladam 300T i tego nowego 300 i tak się zastanawiam jaka jest zasadnicza różnica między nimi? Poza tym ze 300 jest 600Euro droższa.

Ok, mechanizm w 300T to ETA a tutaj "Swiss mechanical automatic, self-winding, COSC certified Chronometer" czy to nie będzie podrasowana ETA? Pozostałe parametry wskazują na taką samą rezerwę, częstotliwość itd... Cos na zasadzie ETA'y w Tudorze BB36.

300T jest wyższa bo szkiełko trochę inne i ma 120ATM.....

Przepraszam za niewiedzę (może coś istotnego pominąłem) ale nadal szukam tych 600 euro ekstra (no chyba że w komplecie jest bransoleta i guma) no i niby in-house (jeśli tak mam odczytywać informację odnośnie mechanizmu)

Zdaje się ten sam typ mechanizmu, ale w Sub 300 to jest wariant COSC - lepiej ponoć wykonany, regulowany i certyfikowany COSC.

Poza tym zupełnie inna koperta, szkiełko, tarcza, itd.

dzięki za wyjaśnienie....  :)

szukam i zastanawiam się nad EDC a jak to zwykle bywa skończy się na kolejnym nurku :P 🤣

aha dla potomności. Jeśli ktoś chce mieć i branse i gume, to lepiej w default'cie zamówić na gumie + dokupić branse niż na odwrót (wychodzi taniej ;) ) przynajmniej w 300'ce

edit:

Poszły konie po betonie...... :P;) 

Edited by disaster3

Guest HaveFun
W dniu 12.08.2020 o 11:00, machlo napisał:

"Nowości" od doxy 

sk%C3%A4rmklipp-jpg.15393282

doxa4-jpg.15393283

doxa1-jpg.15393284

doxa2-jpg.15393285

doxa3-jpg.15393286

doxa5-jpg.15393290

2490 orjo

Dosyć interesująca polityka. Na początku limitka, potem limitka Aqualung, a teraz bez limitowania.
Ale może to i lepiej, bo można będzie rozważyć niebieskiego albo pomarańczkę. :)
Oby tylko stare zapięcie bransolety było, a nie to nowe, grubaśne.

Na filmiku widac zapięcia. Stare czy nowe? Bo są pokazane 2. Ogladałem bez głosu i nie wiem czy to jest wyjaśnione.

Edited by HaveFun