Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma kwoty maksymqlnej ? Tzn mam na mysli, ze np 10%, ale nie wiecej niz np. 300 zl ?

nie ma - od 15000zł to 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiscie przeginaja. Problem niestety polega na tym, ze sa monopolista na polskim rynku i moga sobie na to pozwolic. :(


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Nawet jak ktoś zrobiłby taki portal na zasadzie samych reklam koszty IT plus media i podatki wymusiłyby wkrótce opłatę. A apetyt tez rośnie w miarę jedzenia więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto wstawić tego "cfaniaka". Cena nowej wersji to około 4k, a ten oferuje stary model (10 letni) za trzykrotność jego wartości rynkowej, podpierając się tym, że jest "inspirowany IWC".

 

http://allegro.pl/epos-big-pilot-automatic-iwc-schaffhausen-i6906179300.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-g-shock-gw-7900b-1er-i6911171591.html

 

Widać że to weteran jakiś, dużo przeszedł...

 

Zobaczcie zdjęcia i te ozdobne śrubki. Jakiś majster go miał w reku. Nienwiem czy tam jest klej na jednym z zdjęć?


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-kieszonkowy-waltham-zlocony-i6928911640.html?reco_id=4bbc0102-85b0-11e7-ae25-246e96321100&ars_rule_id=201

 

nie wysyłam numeru nadania jak nie ma potrzeby

wysyłam zegarek po 1 do 4 dni po zaksięgowaniu wpłaty

przesyłka idzie do 7 dni

reklamuję po 2 tygodniach od wysłania

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Powinien to ująć w jednym zdaniu:  jak już mam kasę na koncie to kupującego mam głęboko w d....pie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Doczytałem teraz dopiero - na antykach też niestety 10% 

Za Maurice Lacroix sprzedaż za 2499 zł prowizja wyniosła 249zł    :(  rozumiem 50-70zł ale nie tyle za to wystawiać można do bólu bez kosztów

 

I tak neleży traktować tych naciągaczy - jak tablicę ogłoszeniową. Transakcje robić z ręki do ręki, bo i tak nie wiadomo z kim a się do czynienia jak Allegro ukradło całą reputację na którą ludzie pracowali latami. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde, pińcet złotych! Ja w banku ciągle dopytuję bo chciałbym zobaczyć chociaż, a bank, że im raz klient przyniósł do pokazania i tyle widzieli, a bank to PKO BP w pewnym mieście. Edytowane przez BlasiusG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pińcet złotych! Ja w banku ciągle dopytuję bo chciałbym zobaczyć chociaż, a bank, że im raz klient przyniósł do pokazania i tyle widzieli, a bank to PKO BP w pewnym mieście.

 

Słaby bank. Ja w swoim oddziale Pekao S.A. już dwukrotnie zamówiłem i odebrałem pięćsetkę.

 

A tego gościa od niby złotej Omegi chyba prąd popieścił. 53.900 zł? Za co? Chyba nie zauważył, że zegarek nie jest złoty. Nawet jeśli by był (może luneta jest, nie wiem) to i tak cena byłaby horrendalna...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luneta w tej omedze to nałożony pierścień ze złota

mimo wszystko nawet 1/10 tej ceny to zbyt wiele


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, ale cyferblat nie jest oryginalny - został odmalowany a raczej przemalowany, bo najprawdopodobniej był kiedyś biały (jasny). Poza tym zegarek przygotowany na handel - wypolerowany, wymienione szkło i koronka. I cena za wysoka.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź:) z wyglądu mi się podoba bo szukam czegoś właśnie w stylu vintage ale chciałbym też żeby był jak najbliżej oryginału;)

Byłbym jeszcze bardzo wdzięczny za opinie na temat tego

 

https://www.olx.pl/oferta/longines-automatic-lata-60te-duza-linia-piekny-stan-oryginalne-etui-CID87-IDlJ5nO.html

 

Lub może jest coś co byście mogli polecić z czystym sumieniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to pytanie? Co ma vyć nie tak? Nikt nic takiego nie napisał.

 

Temat to

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

 

stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z nimi?

Napisałem ze fajne- bez podtekstow bo kolega powyżej prosił o polecenie czegos....temat nie ten ale chciałem pomóc....cos podsunąć...ale fakt Mod mógłby wydzielić ten wątek

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ze fajne- bez podtekstow bo kolega powyżej prosił o polecenie czegos....temat nie ten ale chciałem pomóc....cos podsunąć...ale fakt Mod mógłby wydzielić ten wątek

 

Ok nie patrzyłem na post z góry, stąd moje zdziwienie dlaczego w tym dziale, bo przecież raczej na bazarku nie pojawiłby się jakiś majstersztyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.