Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel007

ARCHIMEDE

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć, bo wiele zależy od marki zegarka, modelu, ceny sklepu itd. Ale tak jak pisali koledzy dostanie rabatu rzędu 10-15 % to nie jest żadna sztuka.

Jeżeli traktują nas poważnie, to sądzę, że chocby ze względu na opiniotwórczą siłę forum powinno się zacząć od 25% i rosnąć w miarę wzrostu liczby zegarków.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylaby mozliwosc otrzymania rabatu w okolicach 30% moglbym sie skusic na jakiegos SportTauchera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rabat byłby rzędu 30% to jestem wstanie wziąć 2 zegary.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej 30%

 

Zgadzam się z Carlito przy czym 30% to jest absolutne minimum przy kilkunastu zegarkach.

Przy jednym otrzymywałem 20-27% rabatu przy czym nie kupowałem bezpośrednio od producenta, a u pośredników, którzy swoje również zarabiali :D

Zdaję sobie sprawę, że dealerzy nie zarabiali tyle co ww. producent, ale zawsze wyeliminowanie pośrednika pozwala na wypracowanie rabatu :)

Żeby nie było głosów, że drogie zegarki to jest na czym opuszczać to mówię od razu, że takie w przedziale 1500 zł też kupowałem i rabaty były w ww. przedziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itak przymierzam się do kupma Pilot H UA7919-A6.1 więc jakby co to chętnie skorzystam ze zbiorowego zakupu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedstawiłem "naszą" argumentację" niemieckiemu producentowi- czekam na odpowiedź ( z rozmowy wynika że jeszcze "coś" uszczkniemy).dam wszystkim znać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. robię wstępną listę. proszę o podanie nr artykulu ze strony arch. i przesłanie na mojego pw.( wraz z uwagami szkiełko/ dekiel etc.)

1)mathu

2)bzykee

3)chorwat

4) wojtekimarco

5)grizz

6)strix

7) trebor444

8)sirluke1

9) marcomartin

10)5ciastek

11)jlw

12)carlito1

13)Agaciński

14) no i ja

 

ostateczną odpowiedź wraz z cenami/ okresem oczekiwania i możliwościami zmian prześlę na wasze priw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Nie wpisuj mnie na listę, bo dalej nie wiem co z moimi pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie podjąłem decyzji co do Arch. jak i Steinharta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle ja póki co tez zostaję przy Steinharcie, licząc na dobrą ofertą :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra- to czekamy na propozycje steinharta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już propozycje Steinharta. Zapraszam strona 14 tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Ja jednak rezygnuję ze Steinharta i pozostaję przy Archimede. Kiedy się dowiem co z antyrefleksem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ze Steinhart nie zadowolił mnie swoją propozycją jestem zainteresowany Archimede modelem Pilot 42mm steel - black strap # UA7919-A1.5

Proszę o wpisanie mnie na listę jednak chęć zakupu potwierdzę dopiero jak poznam konkretna i satysfakcjonującą mnie cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam- bedzie a zarezem się już kończy.

odpowedź archi jest następująca: rabatów nie udzielamy ponieważ nasze ceny są i tak super ( w telegraficznym skrócie); bez względu czy to 10/ 20 szt. - ceny ze strony.

sądzę że trzeba poszukać innych producentów lotników lub zamawiać indywidualnie.

ja temat odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy narzekali na rabaty u Steinhart'a :(

 

Bo rabaty Steinharta są słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przynajmniej wiemy jak Archimede zalezy na rozwoju firmy :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rabaty Steinharta są słabe.

 

Ale w porównaniu z rabatami proponowanymi przez Archimede - są wręcz pomnikowe :(

 

A tak na poważnie, to właśnie ze względu na niesatysfakcjonujący poziom zniżek, nie zakupiłem Steinhart'a, a miałem na niego naprawdę chęć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdzie te obiecane 17%, które było wyjściową wartością do negocjacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chciałem Pilota ale nic to. Czekam na Aviation GMT od Steinharta a jak będzie super to zobaczę może kupię kolejnego :(

Chyba, że pojawi się jakiś inny fajny pomysł zakupu grupowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.