Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

@spy to Zdjecie Twojego ovgmt, czy planujesz kupic? U mnie faktycznie przerwa jest, ale na tyle delikatna, ze zauwazylem ja dopiero teraz, po przeczytaniu Twojego posta... Na reku w ogole nie do zauwazenia. Takze jesli dlatego sie wahasz, kupuj smialo! Mega zegar, u mnie na codzien zastapil tudora bb :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja coraz bardziej lubię mojego smerfa :)

 

rc305_shaper_700.jpg

Nastepny Stenek w planie. Gratuluje!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny Stenek w planie. Gratuluje!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak nastepny to tylko uzywka. Nowych juz nie ma.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nastepny to tylko uzywka. Nowych juz nie ma.

Od pewnego czasu kupuje tylko uzywki ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spy, w tym przypadku cień mocno wyolbrzymia pewien problem wizualny który wg mnie jest. Teraz piszę z fona więc nie podrzucę zdjęć na których wygląda to tak jak na żywo.

 

Dzięki za info

 

@spy to Zdjecie Twojego ovgmt, czy planujesz kupic? U mnie faktycznie przerwa jest, ale na tyle delikatna, ze zauwazylem ja dopiero teraz, po przeczytaniu Twojego posta... Na reku w ogole nie do zauwazenia. Takze jesli dlatego sie wahasz, kupuj smialo! Mega zegar, u mnie na codzien zastapil tudora bb :)

 

Planuję zakup ale to spasowanie jest nie do przyjęcia. Już nawet Prometheus robi to jak należy a są dużo mniejsi...

Na WUSie czytałem, że jest problem z tym pierwszym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

 

 

Planuję zakup ale to spasowanie jest nie do przyjęcia. Już nawet Prometheus robi to jak należy a są dużo mniejsi...

Na WUSie czytałem, że jest problem z tym pierwszym linkiem.

14cf887e21b5f30a1181bbf3582d3863.jpg

 

400e568bfa195aacfb27e9a513b9ff69.jpg

 

Na szybko. Nie ma tragedii...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarl :)

Jestem pozytywnie zaskoczony :)

 

Jak do mnie dotarł dawno temu to też byłem.

Graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie ma ale faktycznie spasowane średnio


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł, pierwszy dzień na łapie :)

comment_1RBqgr7fhtkQZENcWEXvTrDpowVDJCvKcomment_tyLjfyHuAJDcu9kHCF0Mbf3e0Kjv2XkY

 

gratulacje :) tylko uwazaj na wkladke bezela bo lapie rysy od patrzenia na nia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie dotarł dawno temu to też byłem.

Graty.

Szkoda tylko, ze zapiecie mie jest na przyciski. Ten haczyk z czasem moze sie wyrobic. Luma tez moglaby byc lepsza, przynajmniej taka jak w Oriencie Ray. Cala reszta poza dyskusja. Cud, miod i malina.

Ma ktoś Ocean Vintage GMT? Możecie powiedzieć czy wszystkie egzemplarze maja taka koszmarna przerwę przy pierwszym linku jak ten poniżej? Wszystkie Steinharty tak maja?

attachicon.gifimage.jpg

Bransoleta jak w innych Steinhartach. U mnie linki pasuja idealnie, zadnej przerwy nie ma. Jak ktos wyzej napisal, to musi byc kwestia cieni.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze zapiecie mie jest na przyciski. Ten haczyk z czasem moze sie wyrobic. Luma tez moglaby byc lepsza, przynajmniej taka jak w Oriencie Ray. Cala reszta poza dyskusja. Cud, miod i malina.

...

Szkoda.

Zanim się wyrobi to sprzedaż go. ;)

Luma w "Europejczykach" jest średnia. :(

Seiko jest liderem wśród największych producentów.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :) tylko uwazaj na wkladke bezela bo lapie rysy od patrzenia na nia :P

 

No, mogli dać ceramiczny, jak w Blue.

 

Zanim się wyrobi to sprzedaż go. ;)

 

O dziwo jest to dosyć trwałe rozwiązanie, a przy tym proste w konstrukcji. Brak sprężynek i innych ruchomych dupereli w zapięciu sprawia, ze ma szansę działać i za 50 lat :)

 

BTW Nawiasem mówiąc, swojego One Blu, chętnie bym wymienił na tego: http://www.steinhartwatches.de/en/OCEAN-Two-white-PREMIUM,923.html

W sumie czemu u nas nie ma go dostępnego, tylko w "centrali"?

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar z dozywociem. Na sama mysl o sprzedazy mialbym guuubo przerabane w domu :P

Wymienisz na Suba i się nikt nie zorientuje. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nastepny to tylko uzywka. Nowych juz nie ma.

 

Dementuje tą informację. Ocean 1 Blue Premium są jak najbardziej dostępne ;):)

 

Co do bransolety, to spasownie jest dobre, przerwa delikatna musi być bo bransoleta pracuje. Na zdjęciu w pierwszym ogniwie odbija się wnętrze drugiego ogniwa i wygląda to jak przerwa, tak jak ktoś wspomniał jest to gra cieni.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że jest taki - piękny. Ostatnio szukając Divera rownież przeglądałem ofertę steinharta, ale na naszej stronie nie w centrali. Rozważałem wersje blue premium, ale nie spodobała mi sie różnica kolorystyczna miedzy tarczą, a bezelem. Gdybym wiedział, ze jest opcja Ocean Two w wersji premium to kto wie czy moj wybór nie padł na niego :-) dlaczego nie ma go na Polskiej stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a jest przewidziany jakiś nowy model Stenka na ręcznie nakręcanym mechanizmie ST 1 Premium, który nie byłby większy niż te 43 - 44 mm i nie kosztował powyżej 4 tysi?

 

BTW Nie wiem czemu zegarki na tym Unitasie są tak drogie, cena 6497 jest mega przesadzona, np w stosunku to ety 2824 nie mówiąc o Soprodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie słyszałem o takich planach. Cena ST-1 w stosunku do mechanizmów konkurencji jest i tak niska ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.