Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

To i moj :)

W innym temacie strach pokazywac, bo nie koszerny...

image.jpg

bilder kostenlos hochladen

 

W każdym temacie strach pokazać  ;) Bez urazy ale na NATO ten zegarek (bazując na pokazanych przez Ciebie zdjęciach) u Ciebie na ręce wygląda koszmarnie... na bransolecie lepiej, ale tylko niewiele.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym temacie strach pokazać  ;) Bez urazy ale na NATO ten zegarek (bazując na pokazanych przez Ciebie zdjęciach) u Ciebie na ręce wygląda koszmarnie... na bransolecie lepiej, ale tylko niewiele.

 

facepalm.gif

Aleś Mu dowalił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facepalm.gif

Aleś Mu dowalił.

 

Nie chciałem dowalić... ale sam zobacz i powiedz obiektywnie dobrze ten zestaw wygląda?

Co prawda to co ja myślę jest absolutnie nieistotne jeśli  Jack'owi się tak podoba no ale...

 

image.jpg

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dzi%C5%9B-na-r%C4%99ku/page-4522

 

W/g mnie ten zegarek jest po prostu za duży - albo nadgarstek za cienki... Nie bez znaczenie jest pewnie też budowa koperty - założę się że inna (np Orient czy Seiko) w rozmiarze 42mm wyglądała by o niebo lepiej...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem dowalić... ale sam zobacz i powiedz obiektywnie dobrze ten zestaw wygląda?

Co prawda to co ja myślę jest absolutnie nieistotne jeśli Jack'owi się tak podoba no ale...

Fakt, że tu nie wygląda zbyt dobrze, ale zdjęcia często przekłamują. Może na żywo wygląda lepiej. Swoją drogą też do tej pory nie widziałem paska, który by w tym modelu godnie branse zastąpił.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Daito ;) zegarek lezy na styk. Uszy nie wychodza poza nadgarstek, a zdjecia przeklamuja. Postaram sie pozniej zrobic zdjecie w miare oddajace wielkosc na nadgarstku.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszy w Steinhart niestety nie ułatwiają układania się na nadgarstku.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżał idealnie. Ale tylko na kajdanie nosiłęm. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżał idealnie. Ale tylko na kajdanie nosiłęm. :D

 

Kajdan maskuje "długie uszy" - wiele razy o tym pisałem. Żeby lepiej paski podchodziły wystarczyło by zrobić podwójne otwory na teleskopy i problem byłby rozwiązany.

 

 

Dziekuje Daito ;) zegarek lezy na styk. Uszy nie wychodza poza nadgarstek, a zdjecia przeklamuja. Postaram sie pozniej zrobic zdjecie w miare oddajace wielkosc na nadgarstku.

 

Mam nadzieję że Cię nie uraziłem - jeśli tak to wielkie sorry ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i moj :)

W innym temacie strach pokazywac, bo nie koszerny...

image.jpg

bilder kostenlos hochladen

 

 

Na tym pasku Nato (szaro-czarny) zegarek ten prezentuje się (poza bransoletą) imo najlepiej, inne kolory paska po prostu do tego zegarka nie pasują:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to jest na sprzedaż. biggrin.gif
WP_20150629_008.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajdan maskuje "długie uszy" - wiele razy o tym pisałem. Żeby lepiej paski podchodziły wystarczyło by zrobić podwójne otwory na teleskopy i problem byłby rozwiązany.

 

 

 

Mam nadzieję że Cię nie uraziłem - jeśli tak to wielkie sorry ;)

Nie uraziles.

Ciezko uchwycic jego gabaryty ale mniej wiecej sie udalo, na zywo jest troszke mniejszy. Jak widzisz, uszy nie wychodza poza nadgarstek.

image.jpg

gratis bilder hochladen


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nosiłem O1 na nadgarstku 16,5 cm i nie raziło jakoś specjalnie, choć na fotach była tragedia (trzeba było się nagimnastykować, żeby jakoś logicznie uchwycić nadgarstkowe).

Jednak nie dałem rady na dłuższą metę, było niewygodnie z tymi prostymi uszami.

Bardzo kusi mnie vintage one, nawet jest na bazarku, ale właśnie ze względu na uszy odpuszczam.

 

Co do Twojego nadgarstka - jestem w stanie uwierzyć, że ten 1 cm robi różnicę i może już być ok.

Dodam jeszcze może, że także jestem zwolennikiem noszenia go na bransie. 


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam 16,5cm w nadgarstku i do tego plaski. Na fotkach wyglada na za duzego bo bardzo trudno uchwycic to jak lezy. W moim odczuciu mosi sie go bardzo wygodnie, nic nie uwiera, naciska itp. Wygodniejszy od Raya. U mnie rowniez juz wskoczyl na branse. Dodam, ze 50mm L2L to juz maksimum na moj nadgarstek.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun chłopaki :)

Ja mam 17,5 cm w najwęższym miejscu przy płaskim nadgarstku i uważam, że O1 Blue ledwo jako tako na nim wygląda ;)

Przy mniejszym nadgarstku chyba bym się na niego nie skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak na nato w tym kolorze wygląda o wiele lepiej, i nie ma tu co doszukiwać się niewygody, lub że za bardzo odstające uszy, zegarek bardzo dobrze i wygodnie się nosi, bez względu czy jest na bransolecie, czy na pasku, mam nadgarstek 17 cm i skłamał bym jak by było inaczej. :)   

post-43303-0-11633200-1435575989_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun chłopaki :)

Ja mam 17,5 cm w najwęższym miejscu przy płaskim nadgarstku i uważam, że O1 Blue ledwo jako tako na nim wygląda ;)

Przy mniejszym nadgarstku chyba bym się na niego nie skusił.

Za co szacun? Zegarek wyglada dobrze, nic nie wystaje i nie odstaje. Na forum, ludziska nosza wieksze zegarki i nikt nie narzeka. Swietne zdjecia robi Vandit i tez ma 16,5cm w nadgarstku jak dobrze pamietam. Widac tam jak lezy zegar.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie z odkrytym kawałkiem przedramienia, nie tylko kawałka nadgarstka z zegarkiem.

Tak wygląda u mnie. Mam płaski nadgarstek, w miejscu gdzie leży Stenek mam ciut ponad 17 cm.

Teraz uważam, że szału nie ma jeśli chodzi o rozmiar zegarka vs. rozmiar nadgarstka, a myślę, że przy 16,5 cm wyglądałoby to trochę bardzo średnio.

 

post-30779-0-44423700-1435653728_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zdjęcie w towarzystwie Certiny, oba na tym samym mechanizmie, który lepiej się prezentuje waszym zdaniem

post-43303-0-68541400-1435952248_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Cytryną. Przed zakupem jej wybierałem wahałem się między nią a. Steinhartem :)

Edytowane przez Jebudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

certina...

sam mocno sie zastanawialem nad steinkiem, ale caly czas wracalo jedno pytanie... po cholere mi kopia rolexa bo nie oszukujmy sie, producentowi dokladnie o to chodzilo :)

caly czas mam mieszane uczucia bo z jednej strony jest to bardzo fajny zegarek a z drugiej strony jest to budzetowa alternatywa dla suba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również rozważałem tą Certine - świetny zegarek, moim zdaniem znacznie ciekawsza i "prawdziwsza" konstrukcja. Dobrze układa się na nadgarstku mimo, że mały nie jest. Co prawda wybrałem jeszcze inaczej, ale Certinę w pełni polecam.

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.