Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde: NAV B-UHRMARINEAVIATION - takie fajne zegarki, czemu we wszystkich: "Klasa szczelności: ograniczona, chroni tylko przed delikatnym zachlapaniem, nie zalecane pływanie, prysznic"

 

Dla mnie to poważny minus, który skutecznie powstrzymuje mnie przed zakupem. Tak wiem, to nie są zegarki do pływania, do tego są DO NURKOWANIA, ale w moim przypadku nie tędy droga!

 

Dokładnie, to nie są zegarki do pływania. Spokojnie przeżyje ulewę, grad i nawalny śnieg. Możesz w nim umyć ręce i twarz :)

 

Do tego pasek skórzany + woda, to niezbyt dobre połączenie.

 

Kolejna sprawa, wprowadzenie większego WR podniesie koszt produkcji, a tego tez nie chcemy.

 

 

Tak ma

http://www.steinhartwatches.de/en/Mesh-Band-stainless-steel,307.html

właśnie na niego czekam aż mi Łukasz sprowadzi :)

Niestety do tego nie będzie pasować bo ma rozstaw 24 a mesh 22

 

Głupio to zabrzmi, ale przypomnij mi na PW o co kaman :D

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić gumę do Ocean1? Chętnie zaokrągloną przy kopercie tak jak bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Aviaton jest stworzony do paseczka.

+1 :)

 

DSC02460.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz - ja swoje, Ty swoje,

więc w jednym zdaniu:

Jest sporo i to tańszych zegarków (w tym niemieckie) z wr50/100 i nawet zakręcaną koronką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde: NAV B-UHRMARINEAVIATION - takie fajne zegarki, czemu we wszystkich: "Klasa szczelności: ograniczona, chroni tylko przed delikatnym zachlapaniem, nie zalecane pływanie, prysznic"

 

Dla mnie to poważny minus, który skutecznie powstrzymuje mnie przed zakupem. Tak wiem, to nie są zegarki do pływania, do tego są DO NURKOWANIA, ale w moim przypadku nie tędy droga!

w pełni się z przedmówcą zgadzam!!!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Aviaton jest stworzony do paseczka. Ale bransę przymierzę bo fajnie wygląda :).

A gdzie fotki z tej przymiarki :)?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz - ja swoje, Ty swoje,

więc w jednym zdaniu:

Jest sporo i to tańszych zegarków (w tym niemieckie) z wr50/100 i nawet zakręcaną koronką...

Ale ja sie w pełni z Tobą zgadzam w tej kwestii. Też chciałbym by wodoszczelność była wyższa, ale jest jak jest. A dlaczego tak jest nie wiem. Gunter nie dał mi wprost odpowiedzi na to pytanie. Mogę tylko domniewać, że jest to kwestia kosztów. Z drugiej strony nie ma też pewności, czy wodoszczelność nie jest zaniżona. Ja nie sprawdzałem tego, ale ktoś mi kiedyś pisał, że zegarki są pouszczelniane oringami.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le Mans GT ma nawet zakręcaną koronkę nie wiedzieć czemu i gumowy pach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam do klubu z takim nabytkiem - no nie mogę się przestać cieszyć :)

cfc77d217b47e7f2med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam do klubu z takim nabytkiem - no nie mogę się przestać cieszyć :)

cfc77d217b47e7f2med.jpg

 

Z forumowego bazarku? Gratulacje, też o nim myślałem... ale już za dużo tych nurów;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bazarku

Ja go bardziej traktuję jako casualowy zegarek niż jako nurka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do O2 to mam podobne wrażenie, że to taki nuras do wszystkiego. I do polo i do gajera :)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam do klubu z takim nabytkiem - no nie mogę się przestać cieszyć :)

cfc77d217b47e7f2med.jpg

 

Chodzi za mną od jakiegoś czasu. Jedna z opcji na przyszły rok. Jak będziesz miał więcej zdjeć,to wklej, bo piękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O2 to rewelacja - jeden z najwygodniejszych zegarków jakie mam. Pasuje faktycznie niemal do wszystkiego :)

ocean_nad_003.jpg

Do galerii wrzuciłem pożegnalną sesję z moich testów Aviatona - jutro leci w dalszą drogę :)

010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam . Tez mam bialasa, pasuje do wszystkiego , zmieniam tylko ubranka , raz bransoleta raz guma lub pasek , zegarek swietnie leży na łapie . Jeden z moich ulubieńców .


Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde: NAV B-UHRMARINEAVIATION - takie fajne zegarki, czemu we wszystkich: "Klasa szczelności: ograniczona, chroni tylko przed delikatnym zachlapaniem, nie zalecane pływanie, prysznic"

 

Dla mnie to poważny minus, który skutecznie powstrzymuje mnie przed zakupem. Tak wiem, to nie są zegarki do pływania, do tego są DO NURKOWANIA, ale w moim przypadku nie tędy droga!

 

Łukasz, może przejdziesz się do Zegarmistrza z tymi trzema modelami, żeby dał im w suchej maszynce po gaciach ?

Bo jeżeli to tylko forma zabezpieczenia się producenta przed roszczeniami z tytułu gwarancji to OK. A jakby tak w rzeczywistości wytrzymały z 7atm to by było naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byłoby ciekawe, ostatnio aż mnie kusiło z LeMans, zakręcana koronka, to kurde którędy ma wlecieć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was Aviation'a chrono?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Może któryś z Kolegów posiada zbędne ogniwa do bransolety Steinhart 24/22mm- temat ze zdjęciami wkleiłem w dziale sprzedam/poszukuję.

Będę zobowiązany za pomoc,

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, może przejdziesz się do Zegarmistrza z tymi trzema modelami, żeby dał im w suchej maszynce po gaciach ?

Bo jeżeli to tylko forma zabezpieczenia się producenta przed roszczeniami z tytułu gwarancji to OK. A jakby tak w rzeczywistości wytrzymały z 7atm to by było naprawdę super.

 

No zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Kolejny przystanek w podróży Aviationa - Słupsk.

Zegarek piękny, bardzo dobrze wykonany, bransoleta bardzo mi się podoba. Ogólnie mam do Was prośbę - powiedzcie mi czy nie jest za duży na moją rękę? Ja nie jestem obiektywny - bo zegarek bardzo mi się podoba - więc proszę ekspertów o opinię.

post-37321-0-33896400-1410939503_thumb.jpg

post-37321-0-96673700-1410939519_thumb.jpg

post-37321-0-55274600-1410939532_thumb.jpg

 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek, ale w wersji GMT, prezentuje się super, ale o niebo lepiej na pasku niż branzolecie :)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam do Was prośbę - powiedzcie mi czy nie jest za duży na moją rękę? Ja nie jestem obiektywny - bo zegarek bardzo mi się podoba - więc proszę ekspertów o opinię.

 

Dopóki uszy zegarka nie wystają poza obrys nadgarstka, to uważam, że jest OK. A w tym przypadku wygląda, że nie wystają. Ewentualnie zrób zdjęcie z większej odległości lub przed lustrem, będzie bardziej miarodajne dla oceny.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dwie kolejne fotki - sorry za jakość - to tylko komórka nie mam porządnego aparatu :(

post-37321-0-40768500-1410947808_thumb.jpg

post-37321-0-00533000-1410947816_thumb.jpg

 

To skoro mówisz, że jak nie wystają uszy za nadgarstek to O K - to może i będzie coś z tego :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian nie ma dramatu :)

 

Skróć bransoletę ;)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.