Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wahnik

Wybór mikrowieży

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,

 

Proszę o pomoc w ustaleniu własciwego dla mnie modelu mikrowieży. Szukam niedrogiego sprzętu ( kilkaset złotych )

do sypialni . Z pilotem . Z wejściem na USB . Bez audio CD . To nie ma być aparatura na dynamiczne prywatki , gdzie szyby

pulsują jak mambrany do rytmu " unca , unca " - tylko do spokojnej raczej muzyki , za to z możliwie dobrym dźwiękiem.

Z tego co wiem dobrze było by , gdyby kolumienki były w drewnie . Ktoś radził mi Samsunga 330 , ktoś inny znów mówił ,

że mimo dobrego dźwięku ma słaby napęd , więc cały czas nie mam zdania . Pomożecie ? :D


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to kilkaset? Jeżeli chcesz za nieduże pieniądze z dobrym dźwiękiem to tylko Sony ;>

Na przykład:

Sony CMT-HX35R - ok 700

Sony CMT-FX200 - ok 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Za kilkaset pln, to co najwyżej można średniej klasy kabel kupić :D. Dobry zestaw mini do spokojnej muzyki ?, proszę bardzo:

 

Linn Classik Music + Spendor.

 

W jednym urządzeniu masz odtwarzacz CD, tuner radiowy, przedwzmacniacz + końcówkę mocy. Do tego dorzucasz kolumienki np. z oferty Spendora i w cenie, która nie zabija, masz porządny system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę liczyć siły na zamiary . Dla mnie realna kwota to kilkaset złotych , powiedzmy do tysiąca ,max.

Chciałbym mieć muzykę w sypialni i wolę ja mieć za realną dla siebie kwotę niż tylko marzyć o czymś naprawdę dobrym.

Tym trudniejsza kwestia , cholera jak z zegarkami zupełnie , prawda ? Dlatego z obecnych Waszych odpowiedzi przyglądam

się Sony ...


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Yamaha Pianocraft ....będziesz więcej niż zadowolony. I podziękujesz mi :D ....w cenie do 2000zl pianocrafty zmiatają konkurencję...żadnych mini wieżyczek sony, philipsów, samsungów itd .....dzieli je ogromna przepaść do Pianocrafta. Ewentualnie możesz przyjrzeć się też zestawom mini Denona ale moim zdaniem gorzej grają i są droższe. Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada pójść posłuchać, zamiast płacić za markę. Jak się nie da posłuchać to przynajmniej zważyć w rękach. Zwykle najcięższy jest najlepszy. Pamiętaj że każdy ma inne ucho....


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram macromartina, w zeszłym roku też szukałem czegos małego do sypialni. Yamaha Pianocraft naprawdę gra świetnie (jak na tą klasę sprzętu).


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilkaset pln, to co najwyżej można średniej klasy kabel kupić :D.

 

McIntosh jak zawsze, nie uznajesz kompromisów ;)

 

A tak na poważnie, zrób tak jak pisze marcomartin, kup pianocrafta, da się już na tym słuchać muzyki i mieć z tego przyjemność.

Lepiej wydać parę stówek więcej,niż zadowolić się byle czym. Szkoda kasy na sony, czy samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - ja tam jestem humanista raczej. Kilkaset to 200 - 900, a nie 1999 albo 1590.


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz oszczędzać i Ci nie szkoda wydać więcej, to oczywiście Pianocraft jest dobrym wyborem, ale jak Cie nie stać albo miałbyś pół roku i więcej odkładać żeby sobie na to pozwolić to jednak Sony będzie dobrym wyborem ;>

Ja posiadam wiekową Unitra Tosca 303 i dwie kolumny Unitra Tonsil Space 86 i żadna mini wieża do 2k mi nie podskoczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha pianocraft jest chwalona przez wszystkich posiadaczy,sam nie mialem okazji sluchac.SLuchalem za to miniwiezy Denona,jednej z nowszych,ktora mnie nie zachwycila.Chyba najlepszym wyborem bedzie Yamaha (chociaz nie wiem jak z cenami w pl).


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania, dobrze wykonana, przyzwoicie grająca, ba! Bardzo dobrze grająca jest wg mnie LG lg FA163DAB są dwa modele, ze stacją dokującą do iPoda i bez.

Naprawdę do sypialni lepszego sprzętu i w tej cenie nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci najbardziej na dobrej jakości dźwięku to odpuść sobie wszystkie mikrowieże. Za kilkaset zł kupisz używany sprzęt marek NAD, Marantz, Rotel, Arcam do tego małe kolumienki Tannoy, B&W, Castle i będziesz miał miód na uszy :) Z USB jedynie trzeba by zrezygnować, w starym sprzęcie go brak - ale coś za coś.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za rady - otworzyliście mi trochę szerzej oczy na to zagadnienie ,teraz będę myślał nad decyzją :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1, a co do budżetu, to chyba musiałeś się liczyć z życzliwą pomocą w jego przekraczaniu :)

 

pozdrawiam

Czarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onkyo CS 525 - zupełnie daje radę. I tez zupełnie mieści sie w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.